Rider XF 130 / F 72

Kód: 1TKK0029
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti

Díky jedinečné koncepci je schopen sekat i rozlehlejší a členitější zahrady. Prostě takové, na které běžná sekačka nestačí. Mechanická pětistupňová převodovka se zpátečkou nabízí volbu rychlostí optimální pro daný terén. Motor Briggs & Stratton s litinovou vložkou válce a výkonem 12,5 HP (nejvyšší ve své třídě) zaručuje vysokou kvalitu střihu. V případě potřeby sečení bez sběru trávy do koše je možné rider vybavit plastovým ochranným deflektorem anebo mulčovací záslepkou. Díky vysokému sacímu efektu nože na podzim snadno posbíráte i spadané listí. Sekačku po práci snadno vyčistíte vodou pomocí hadicové přípojky.

Motor
Briggs&Stratton
Typ motoru
I/C 12,5 OHV AVS
Výkon
12,5 HP
Počet válců
jednoválec
Ventilový rozvod motoru
OHV
Mazání motoru
rozstřikem
Převodovka
mechanická 5+R
Max. rychlost
6,8 km/hod.
Záběr
72 cm
Počet nožů
1 ks
Výška sečení
3,0 - 8,0 cm
Sběrač trávy
ano
Systém sběru
vakuový
Objem koše
170 l
Signalizace plného koše
ano - zvuková
Elektromechanické vysypávání koše
-
Mulčování
na přání
Boční odhoz trávy
-
Zadní odhoz trávy
na přání
Zapínání sekačky
mechanické
Startování
elektrický startér
Světla
-
Systém bezpečnostních spínačů
ano
Nastavitelné sedadlo
ano
Signalizace provozu
ano
Kontrolní panel
-
Zadní závěs pro připojení taženého příslušenství
-
Rám pro připojení sněhové radlice
-
Objem nádrže - palivo
4 l
Rozměr kol - přední
11 x 4,00 - 4 "
Rozměr kol - zadní
15 x 6,00 - 6 "
Šířka
760 mm
Výška
1100 mm
Délka
1863 mm
Hmotnost
160 kg
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1TKZ1019 Nůž 71 cm High Lift pro TCF 72 od 2004 do 2010
IC22110230 Víčko od 2004 do 2010
IC25318124 Páka spínače plného koše od 2004 do 2010
IC25795000 Víčko nádrže od 2004 do 2010
1MOZ0082 Odsávačka oleje s nádobou 1,5 l od 2004 do 2010
IC18210016 Klíček TC a x534TRE - 2ks v balení od 2004 do 2010
IC25463200 Unašeč TC(P) od 2004 do 2010
1TKZ1045 Mulčovací sada k sekačce 72 cm od 2004 do 2010
IC112436051 Pojistka - klip ! od 2004 do 2010
IC112437503 Podložka dvojitá pro kryt od 2004 do 2010
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý od 2004 do 2010
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 od 2004 do 2010
IC12139100 Pero 4x6.5 od 2004 do 2010
IC12139430 Pero od 2004 do 2010
IC12139480 Pero 6X6X20 od 2004 do 2010
IC12154210 Matice od 2004 do 2010
IC12155010 Matice od 2004 do 2010
IC122746609 Kulový čep+matice M10 od 2004 do 2010
IC12292102 Podložková matice M6 od 2004 do 2010
IC12293201 Podložková matice M8 od 2004 do 2010
IC12500030 Nýt plastový od 2004 do 2010
IC12523050 Podložka od 2004 do 2010
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2004 do 2010
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 od 2004 do 2010
IC125590019 Pneu 15x6.00-6 od 2004 do 2010
IC12608600 Poj.kroužek _12 od 2004 do 2010
IC12608950 Pojistny kroužek-segrovka od 2004 do 2010
IC12728450 Šroub 4.8x19 od 2004 do 2010
IC12728460 Šroub od 2004 do 2010
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! od 2004 do 2010
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! od 2004 do 2010
IC12735110 Šroub od 2004 do 2010
IC12735402 Šroub od 2004 do 2010
IC12735410 Šroub 6x35 od 2004 do 2010
IC12735694 Šroub nože P od 2004 do 2010
IC12793101 Šroub M8x25 8.8 od 2004 do 2010
IC12815200 Šroub M6X16 od 2004 do 2010
IC12818700 Šroub vratový 8x25 od 2004 do 2010
IC18120002# Akumulátor 12V od 2004 do 2010
IC184109503 Nůž 71cm - sběr+mulč. od 2004 do 2010
IC18450065 Spínací skříňka od 2004 do 2010
IC18736110 Spínač startéru-solenoid ! od 2004 do 2010
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm od 2004 do 2010
IC22160400 Podložka od 2004 do 2010
IC22680009 Podložka od 2004 do 2010
IC24487997 Závlačka R od 2004 do 2010
IC24487998 Závlačka R od 2004 do 2010
IC25033060 Konektor mycí hadice od 2004 do 2010
IC25034002 Pouzdro od 2004 do 2010
IC25038004 Pouzdro od 2004 do 2010
IC25122000 Krytka od 2004 do 2010
IC25122200 Pouzdro ložiskové od 2004 do 2010
IC25510022 Čep krytu od 2004 do 2010
IC25601554 Řemenice napínací od 2004 do 2010
IC25670005 Podložka od 2004 do 2010
IC25670008 Podložka od 2004 do 2010
IC25670011 Podložka od 2004 do 2010
IC27023000 Hřídel nože F72 od 2004 do 2010
IC27109501 Kryt montážního otvoru červený od 2004 do 2010
IC27430579 Pružina u spojky EL63 od 2004 do 2010
IC27488000 Mřížka od 2004 do 2010
IC27604008 Řemenice od 2004 do 2010
IC35061400 Klínový řemen X13x880 Lp od 2004 do 2010
IC35061423 Klínový řemen 13x1250-RIDER nový od 2004 do 2010
IC82601503 Řemenice od 2004 do 2010
IC84207250 Hřídel nože komplet F72 od 2004 do 2010
SP1001 Šroub M8x20 pozink. od 2004 do 2010
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2004 do 2010
SP1006 Šroub M8x80 pozink. od 2004 do 2010
SP1019 Šroub M8x40 pozink. od 2004 do 2010
SP1022 Šroub M8x16 pozink. od 2004 do 2010
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2004 do 2010
SP2003 Matice M10 pozink. od 2004 do 2010
SP2008 Matice M6 pozink. od 2004 do 2010
SP3003 Matice M5 samojistící od 2004 do 2010
SP3004 Matice M6 samojistící od 2004 do 2010
SP3005 Matice M8 samojistící od 2004 do 2010
SP3006 Matice M10 samojistící od 2004 do 2010
SP4003 Podložka M5 pozink.! od 2004 do 2010
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2004 do 2010
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2004 do 2010
SP4007 Podložka M12 pozink. od 2004 do 2010
SP5003 Podložka M8 pérová od 2004 do 2010
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější od 2004 do 2010
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .