Sekačka MTF 4820 PD BW / TDL 484 W

Kód: 1SEK2099
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti

Tento model je vybaven spolehlivým motorem o výkonu 5 HP z produkce předního světového výrobce. Záběr 46 cm, ale především velká kola s kuličkovými ložisky činí tuto sekačku velmi dobře ovladatelnou ve svažitém a jinak členitém terénu. Speciálně vyvinutý tvar šasi společně se širokým odhozovým tunelem zajišťuje perfektní odhoz posečené trávy. Sekačka disponuje kvalitním kombinovaným košem, v němž dokonale proudí vzduch a tím je zaručen špičkový sběr sečené trávy.

Motor
Briggs&Stratton
Typ motoru
500 Series
Ventilový rozvod motoru
SV
Výkon
4,5 HP
Výkon
3,4 kW
Záběr
46 cm
Šířka pracovního prostoru
48 cm
Výška sečení
2,5 - 7,5 cm
Způsob nastavení výšky sečení
centrální
Objem koše
60 l
Materiál šasi
ocel
Hmotnost
33 kg
Pojezd
ano
Regulace rychlosti pojezdu
-
Startování
startovací šňůrou
Bezpečnostní brzda
ano
Výškově nastavitelná horní rukojeť
ano
Mulčování
-
Spojka nože BBC
-
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1SEZ0023 Nůž 46 cm High Lift pro x480/484 od 2009 do 2012
1SEZ0024 Nůž 46 cm pro x480/484,x92 od 2009 do 2012
BA026 Klínový řemen Z10x690 Li 710 Lw od 2009 do 2012
IC112436051 Pojistka - klip ! od 2009 do 2012
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm od 2009 do 2012
IC12139100 Pero 4x6.5 od 2009 do 2012
IC12293201 Podložková matice M8 od 2009 do 2012
IC12293202 Matice M8 jemný závit od 2009 do 2012
IC12523050 Podložka od 2009 do 2012
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2009 do 2012
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 od 2009 do 2012
IC12530150 Podložka pružná 13x24x1.2 od 2009 do 2012
IC12604899 Pojistná podložka _8 od 2009 do 2012
IC12608600 Poj.kroužek _12 od 2009 do 2012
IC12645705 Pružný kolík 5x32 od 2009 do 2012
IC12691810 ŠroubM8x60 JEMNÝ ZÁV od 2009 do 2012
IC12728530 Šroub ke krytu kl.řemene od 2009 do 2012
IC12728680 Šroub 5x25 od 2009 do 2012
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! od 2009 do 2012
IC12735698 Šroub nože 3/8x24x2'' od 2009 do 2012
IC12793101 Šroub M8x25 8.8 od 2009 do 2012
IC12819201 Šroub M8X60 vratový ! od 2009 do 2012
IC22033283 Napínák řemenu - tyčka od 2009 do 2012
IC22041957 Pouzdro - domeček od 2009 do 2012
IC22060192 Kryt klínového řemene 484TR od 2009 do 2012
IC22110230 Víčko od 2009 do 2012
IC22110382 Krytka kola d.200/210 elektron od 2009 do 2012
IC22122200 Ložisko kola od 2009 do 2012
IC22140223 Záslepka mulčovací 484 od 2009 do 2012
IC22160400 Podložka od 2009 do 2012
IC22171002 Plastová rozpěrka od 2009 do 2012
IC22399803 Růžice madla - motýlek od 2009 do 2012
IC22399900 Růžice madla od 2009 do 2012
IC22450063 Pružina od 2009 do 2012
IC22465607 Unašeč s řemenicí pro průměř hřídele 22,2 od 2009 do 2012
IC22551575 Aretace šroubu od 2009 do 2012
IC22551640 Držák lanovodu od 2009 do 2012
IC22570110 Pastorek pravý (D) od 2009 do 2012
IC22570120 Pastorek levý (S) od 2009 do 2012
IC22601909 Řemenice převodovky od 2009 do 2012
IC22608525 Výztuha koše od 2009 do 2012
IC22680006 Tvarová podložka od 2009 do 2012
IC22680009 Podložka od 2009 do 2012
IC22753000 Západka volnoběžky kulatá od 2009 do 2012
IC22785081 Vnější držák madla od 2009 do 2012
IC322399804 Růžice kruhová od 2009 do 2012
IC35063800 Klínový řemen Z10x700 Li od 2009 do 2012
IC381486008 Koš - horní díl se sign. čern. od 2009 do 2012
IC81000708 Lanovod brzdy motoru od 2009 do 2012
IC81000709 Lanovod pojezdu dělený od 2009 do 2012
IC81002211 Síť sběracího koše - 18 otvorů od 2009 do 2012
IC81003092 Převodovka fr.red. BW od 2009 do 2012
IC81003297 Páka pojezdu plast od 2009 do 2012
IC81003298 Páka brzdy motoru plast od 2009 do 2012
IC81003801 Očnice - pro uchycení startovací šňůry od 2009 do 2012
IC81006532 Madlo spodní od 2009 do 2012
IC81007080 Lanovod plynu ! od 2009 do 2012
IC81007343 Kolo pr. 210 od 2009 do 2012
IC81007380 Kolo D=300 od 2009 do 2012
SP1002 Šroub M8x30 pozink. od 2009 do 2012
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2009 do 2012
SP1018 Šroub M6x40 pozink. 8.8 od 2009 do 2012
SP1022 Šroub M8x16 pozink. od 2009 do 2012
SP2001 Matice M5 pozink. od 2009 do 2012
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2009 do 2012
SP3003 Matice M5 samojistící od 2009 do 2012
SP3004 Matice M6 samojistící od 2009 do 2012
SP3005 Matice M8 samojistící od 2009 do 2012
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2009 do 2012
SP4006 Podložka M10 pozink. od 2009 do 2012
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .