Sekačka MTF 5320 PD ES / TDL 534 E

Kód: 1SEK2097
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti

Sekačka MTF 5320 PD el. je vybavena elektrickým startérem motoru. Díky tomu je vhodnou volbou také pro ty, kteří chtějí nastartovat sekačku s vynaložením co nejmenšího úsilí.

Motor
Briggs&Stratton
Typ motoru
675 Series
Ventilový rozvod motoru
SV
Výkon
6,0 HP
Výkon
4,5 kW
Záběr
51 cm
Šířka pracovního prostoru
53 cm
Výška sečení
2,5 - 7,5 cm
Způsob nastavení výšky sečení
centrální
Objem koše
60 l
Materiál šasi
ocel
Hmotnost
34 kg
Pojezd
ano
Regulace rychlosti pojezdu
-
Startování
elektrický startér
Bezpečnostní brzda
ano
Výškově nastavitelná horní rukojeť
ano
Mulčování
-
Spojka nože BBC
-
Poradna
Ke stažení
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1SEZ0026 Nůž 51 cm High Lift pro x534 od 2009 do 2010
1SEZ0028 Nůž 51 cm pro x534 od 2009 do 2010
BA026 Klínový řemen Z10x690 Li 710 Lw od 2009 do 2010
BA055 Klínový řemen Z10x750Li XZ772 od 2009 do 2010
IC112436051 Pojistka - klip ! od 2009 do 2010
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm od 2009 do 2010
IC12139100 Pero 4x6.5 od 2009 do 2010
IC12293201 Podložková matice M8 od 2009 do 2010
IC12293202 Matice M8 jemný závit od 2009 do 2010
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 od 2009 do 2010
IC12530150 Podložka pružná 13x24x1.2 od 2009 do 2010
IC12608600 Poj.kroužek _12 od 2009 do 2010
IC12645705 Pružný kolík 5x32 od 2009 do 2010
IC12691810 ŠroubM8x60 JEMNÝ ZÁV od 2009 do 2010
IC12727791 Šroub M6X20 ! od 2009 do 2010
IC12728460 Šroub od 2009 do 2010
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! od 2009 do 2010
IC12735698 Šroub nože 3/8x24x2'' od 2009 do 2010
IC12793101 Šroub M8x25 8.8 od 2009 do 2010
IC12819201 Šroub M8X60 vratový ! od 2009 do 2010
IC18204120 Nabíječka NP od 2009 do 2010
IC18210016 Klíček TC a x534TRE - 2ks v balení od 2009 do 2010
IC22033283 Napínák řemenu - tyčka od 2009 do 2010
IC22041955 Podložka od 2009 do 2010
IC22041957 Pouzdro - domeček od 2009 do 2010
IC22041965 Pouzdro od 2009 do 2010
IC22041966 Pouzdro páky od 2009 do 2010
IC22060193 Kryt klínového řemene 534TR od 2009 do 2010
IC22110230 Víčko od 2009 do 2010
IC22120105 Ozubené kolo od 2009 do 2010
IC22122200 Ložisko kola od 2009 do 2010
IC22160400 Podložka od 2009 do 2010
IC22291150 Zátka plastová ke krytu klínového řemene od 2009 do 2010
IC22399803 Růžice madla - motýlek od 2009 do 2010
IC22399900 Růžice madla od 2009 do 2010
IC22450063 Pružina od 2009 do 2010
IC22465607 Unašeč s řemenicí pro průměř hřídele 22,2 od 2009 do 2010
IC22486073 Horní díl koše TD od 2009 do 2010
IC22486074 Spodní díl koše TD od 2009 do 2010
IC22551575 Aretace šroubu od 2009 do 2010
IC22551640 Držák lanovodu od 2009 do 2010
IC22570110 Pastorek pravý (D) od 2009 do 2010
IC22570120 Pastorek levý (S) od 2009 do 2010
IC22600092 Kryt převodu pravý od 2009 do 2010
IC22600093 Kryt převodu levý od 2009 do 2010
IC22601909 Řemenice převodovky od 2009 do 2010
IC22680006 Tvarová podložka od 2009 do 2010
IC22680009 Podložka od 2009 do 2010
IC22753000 Západka volnoběžky kulatá od 2009 do 2010
IC22785081 Vnější držák madla od 2009 do 2010
IC22785123 Držák baterie ! od 2009 do 2010
IC322399804 Růžice kruhová od 2009 do 2010
IC35063800 Klínový řemen Z10x700 Li od 2009 do 2010
IC35063902 Klínový řemen Z10x750Li od 2009 do 2010
IC81000147 Zadní náprava od 2009 do 2010
IC81000642 Lanovod brzdy motoru ! od 2009 do 2010
IC81000708 Lanovod brzdy motoru od 2009 do 2010
IC81000709 Lanovod pojezdu dělený od 2009 do 2010
IC81000755 Lanovod brzdy motoru B&S 625 od 2009 do 2010
IC81003076 Převodovka Fr.Red.ČERNÁ od 04 od 2009 do 2010
IC81003279 Páka nastavení pokosu od 2009 do 2010
IC81003297 Páka pojezdu plast od 2009 do 2010
IC81003298 Páka brzdy motoru plast od 2009 do 2010
IC81003801 Očnice - pro uchycení startovací šňůry od 2009 do 2010
IC81006512 Spodní madlo od 2009 do 2010
IC81006532 Madlo spodní od 2009 do 2010
IC81007080 Lanovod plynu ! od 2009 do 2010
IC81007160 Lanovod plynu od 2009 do 2010
IC81007336 Kolo přední D=170 od 2009 do 2010
IC81007337 Kolo zadní D=210 od 2009 do 2010
IC81007343 Kolo pr. 210 od 2009 do 2010
IC81007351 Kolo D=170 mm od 2009 do 2010
SP1002 Šroub M8x30 pozink. od 2009 do 2010
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2009 do 2010
SP1018 Šroub M6x40 pozink. 8.8 od 2009 do 2010
SP1022 Šroub M8x16 pozink. od 2009 do 2010
SP2001 Matice M5 pozink. od 2009 do 2010
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2009 do 2010
SP3004 Matice M6 samojistící od 2009 do 2010
SP3005 Matice M8 samojistící od 2009 do 2010
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2009 do 2010
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2009 do 2010
SP4006 Podložka M10 pozink. od 2009 do 2010
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .