Sekačka MTF 5330 PD BW / TDL 534 W TR

Kód: 1SEK2087
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti

Sekačka MTF 5330 PD/BW je špičková sekačka osazená motorem Honda s rozvodem OHC. Díky výkonnému motoru, objemnému dělenému koši a velkými koly uloženými na kuličkových ložiscích lze tento stroj použít i v náročném terénu. Sekačka je vhodná i pro starší či fyzicky méně zdatné osoby.

Motor
Honda
Typ motoru
GCV 160
Ventilový rozvod motoru
OHC
Výkon
5,5 HP
Výkon
4,0 kW
Záběr
51 cm
Šířka pracovního prostoru
53 cm
Výška sečení
2,5 - 7,5 cm
Způsob nastavení výšky sečení
centrální
Objem koše
60 l
Materiál šasi
ocel
Hmotnost
35 kg
Pojezd
ano
Regulace rychlosti pojezdu
-
Startování
startovací šňůrou
Bezpečnostní brzda
ano
Výškově nastavitelná horní rukojeť
ano
Mulčování
ano
Spojka nože BBC
-
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1MOZ0047 Zapalovací svíčka LR15YC od 2008 do 2010
1SEZ0026 Nůž 51 cm High Lift pro x534 od 2008 do 2010
1SEZ0028 Nůž 51 cm pro x534 od 2008 do 2010
BA055 Klínový řemen Z10x750Li XZ772 od 2008 do 2010
HA13310ZM0620 Hřídel kliková pr. 25 mm od 2008 do 2010
HA16212ZL8000 Těsnění izolátoru karb. od 2008 do 2010
HA16221883800 Těsnění karburátor/izolátor od 2008 do 2010
HA16228ZL8000 Těsnění karburátoru od 2008 do 2010
HA17211ZL8023 Filtr vzdch. GCV 135/160 od 2008 do 2010
HA17220ZM0030 Tělo vzdch. filtru od 2008 do 2010
HA17228ZM0000 Těsnění těla vzdch.filtru od 2008 do 2010
HA17231Z0L050 Kryt vzdch. filtru GCV od 2008 do 2010
HA17620ZL8013 Víčko nádrže od 2008 do 2010
HA91202ZL8003 Gufero víka kl.sk. 28x41,25x6 od 2008 do 2010
HA9807955846 Zap.svíčka BPR5ES NGK od 2008 do 2010
IC112436051 Pojistka - klip ! od 2008 do 2010
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm od 2008 do 2010
IC12139150 Pero pro hřídel 25 mm od 2008 do 2010
IC12293201 Podložková matice M8 od 2008 do 2010
IC12293202 Matice M8 jemný závit od 2008 do 2010
IC12523050 Podložka od 2008 do 2010
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2008 do 2010
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 od 2008 do 2010
IC12530150 Podložka pružná 13x24x1.2 od 2008 do 2010
IC12604899 Pojistná podložka _8 od 2008 do 2010
IC12608600 Poj.kroužek _12 od 2008 do 2010
IC12645705 Pružný kolík 5x32 od 2008 do 2010
IC12691810 ŠroubM8x60 JEMNÝ ZÁV od 2008 do 2010
IC12728530 Šroub ke krytu kl.řemene od 2008 do 2010
IC12728680 Šroub 5x25 od 2008 do 2010
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! od 2008 do 2010
IC12735698 Šroub nože 3/8x24x2'' od 2008 do 2010
IC12793101 Šroub M8x25 8.8 od 2008 do 2010
IC12819201 Šroub M8X60 vratový ! od 2008 do 2010
IC22033283 Napínák řemenu - tyčka od 2008 do 2010
IC22041957 Pouzdro - domeček od 2008 do 2010
IC22060193 Kryt klínového řemene 534TR od 2008 do 2010
IC22110230 Víčko od 2008 do 2010
IC22110382 Krytka kola d.200/210 elektron od 2008 do 2010
IC22122200 Ložisko kola od 2008 do 2010
IC22160400 Podložka od 2008 do 2010
IC22171002 Plastová rozpěrka od 2008 do 2010
IC22291150 Zátka plastová ke krytu klínového řemene od 2008 do 2010
IC22450063 Pružina od 2008 do 2010
IC22465607 Unašeč s řemenicí pro průměř hřídele 22,2 od 2008 do 2010
IC22551575 Aretace šroubu od 2008 do 2010
IC22551640 Držák lanovodu od 2008 do 2010
IC22570110 Pastorek pravý (D) od 2008 do 2010
IC22570120 Pastorek levý (S) od 2008 do 2010
IC22601909 Řemenice převodovky od 2008 do 2010
IC22608525 Výztuha koše od 2008 do 2010
IC22680006 Tvarová podložka od 2008 do 2010
IC22680009 Podložka od 2008 do 2010
IC22753000 Západka volnoběžky kulatá od 2008 do 2010
IC22785081 Vnější držák madla od 2008 do 2010
IC322399804 Růžice kruhová od 2008 do 2010
IC35063902 Klínový řemen Z10x750Li od 2008 do 2010
IC381486008 Koš - horní díl se sign. čern. od 2008 do 2010
IC81000709 Lanovod pojezdu dělený od 2008 do 2010
IC81002211 Síť sběracího koše - 18 otvorů od 2008 do 2010
IC81003076 Převodovka Fr.Red.ČERNÁ od 04 od 2008 do 2010
IC81003297 Páka pojezdu plast od 2008 do 2010
IC81003298 Páka brzdy motoru plast od 2008 do 2010
IC81003801 Očnice - pro uchycení startovací šňůry od 2008 do 2010
IC81006532 Madlo spodní od 2008 do 2010
IC81007080 Lanovod plynu ! od 2008 do 2010
IC81007343 Kolo pr. 210 od 2008 do 2010
IC81007380 Kolo D=300 od 2008 do 2010
SP1002 Šroub M8x30 pozink. od 2008 do 2010
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2008 do 2010
SP1018 Šroub M6x40 pozink. 8.8 od 2008 do 2010
SP1022 Šroub M8x16 pozink. od 2008 do 2010
SP2001 Matice M5 pozink. od 2008 do 2010
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2008 do 2010
SP3003 Matice M5 samojistící od 2008 do 2010
SP3004 Matice M6 samojistící od 2008 do 2010
SP3005 Matice M8 samojistící od 2008 do 2010
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2008 do 2010
SP4006 Podložka M10 pozink. od 2008 do 2010
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .