Sekačka MTF EL 4800 HP / TD 480

Kód: 1SEK1035
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti

Sekačka MTF EL 4800HP je ideální sekačka i pro údržbu větších travnatých ploch. Jejími přednostmi jsou např. objemný dělený koš pro lepší sběr trávy či rychlé a jednoduché nastavení výšky sečení. Sekačka má kola uložená na kuličkových ložiscích.

Motor
Elektromotor
Příkon
1800 W
Záběr
46 cm
Šířka pracovního prostoru
48 cm
Výška sečení
2,5 - 7,5 cm
Způsob nastavení výšky sečení
4 páčky
Objem koše
60 l
Materiál šasi
ocel
Hmotnost
24 kg
Pojezd
-
Regulace rychlosti pojezdu
-
Bezpečnostní brzda
ano
Výškově nastavitelná horní rukojeť
-
Mulčování
-
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1SEZ0023 Nůž 46 cm High Lift pro x480/484 od 2009
1SEZ0024 Nůž 46 cm pro x480/484,x92 od 2009
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm od 2009
IC12139440 Pero 5X5X20 od 2009
IC12523050 Podložka od 2009
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2009
IC12728680 Šroub 5x25 od 2009
IC12735410 Šroub 6x35 od 2009
IC12793101 Šroub M8x25 8.8 od 2009
IC12819201 Šroub M8X60 vratový ! od 2009
IC18222038 Kondenzátor 20µF 886JS! od 2009
IC18222045 Kondenzátor 16µF 886HS! od 2009
IC18563605 Motor ATB 1600W 230V 50Hz od 2009
IC18563640 Motor 1800 W HP od 2009
IC22034508 Pouzdro kola od 2009
IC22110381 Krytka přední - elektron od 2009
IC22110382 Krytka kola d.200/210 elektron od 2009
IC22192000 Příchytka kabelu od 2009
IC22195101 Držák kabelu plast.háček od 2009
IC22207211 Příruba motoru R430,R480,CA430 od 2009
IC22399900 Růžice madla od 2009
IC22450115 Pružina od 2009
IC22463186 Unašeč od 2009
IC22551575 Aretace šroubu od 2009
IC22608525 Výztuha koše od 2009
IC22680006 Tvarová podložka od 2009
IC22735547 Aretace páky pokosu od 2009
IC322230350 Patka hrazdy od 2009
IC381486008 Koš - horní díl se sign. čern. od 2009
IC381600547 Spínač 7A pro dl. páku od 2009
IC81002211 Síť sběracího koše - 18 otvorů od 2009
IC81003285 Páka nastavení pokosu od 2009
IC81004352 Šroub nože KIWI,BINGO,430,480 od 2009
IC81005082 Osa kola s pákou nastavení pokosu od 2009
IC81006512 Spodní madlo od 2009
IC81007017 Madlo horní od 2009
IC81007336 Kolo přední D=170 od 2009
IC81007337 Kolo zadní D=210 od 2009
SP1002 Šroub M8x30 pozink. od 2009
SP1019 Šroub M8x40 pozink. od 2009
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2009
SP3005 Matice M8 samojistící od 2009
SP5003 Podložka M8 pérová od 2009
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .