Sekačka MTF EL 4800 PD BW / TDL 480 W TR

Kód: 1SEK1033
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti

Sekačka MTF EL 4800 PD/BW je vyjímečná elektrická rotační sekačka s velkými zadními koly a vlastním pohonem. Velká zadní kola snižují valivý odpor, a tak je sekačka snadno ovladatelná i v členitém terénu. Je vhodná i pro starší či fyzicky méně zdatné osoby. Kola má uložená na kuličkových ložiscích. Sekačka je vhodná údržbu rozlehlých travnatých ploch.

Motor
Elektromotor
Výkon
1,8 kW
Záběr
46 cm
Šířka pracovního prostoru
48 cm
Výška sečení
2,5 - 7,5 cm
Způsob nastavení výšky sečení
centrální
Objem koše
60 l
Materiál šasi
ocel
Hmotnost
33 kg
Pojezd
ano
Regulace rychlosti pojezdu
-
Bezpečnostní brzda
ano
Výškově nastavitelná horní rukojeť
-
Mulčování
-
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1SEZ0018 Nůž 41 cm High Lift pro x430/434 od 2008 do 2010
1SEZ0019 Nůž 41 cm pro x430/434 od 2008 do 2010
1SEZ0023 Nůž 46 cm High Lift pro x480/484 od 2008 do 2010
1SEZ0024 Nůž 46 cm pro x480/484,x92 od 2008 do 2010
BA026 Klínový řemen Z10x690 Li 710 Lw od 2008 do 2010
IC112436051 Pojistka - klip ! od 2008 do 2010
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm od 2008 do 2010
IC12139440 Pero 5X5X20 od 2008 do 2010
IC12293202 Matice M8 jemný závit od 2008 do 2010
IC12523050 Podložka od 2008 do 2010
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2008 do 2010
IC12530150 Podložka pružná 13x24x1.2 od 2008 do 2010
IC12604899 Pojistná podložka _8 od 2008 do 2010
IC12608600 Poj.kroužek _12 od 2008 do 2010
IC12645705 Pružný kolík 5x32 od 2008 do 2010
IC12691810 ŠroubM8x60 JEMNÝ ZÁV od 2008 do 2010
IC12727791 Šroub M6X20 ! od 2008 do 2010
IC12728530 Šroub ke krytu kl.řemene od 2008 do 2010
IC12728680 Šroub 5x25 od 2008 do 2010
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! od 2008 do 2010
IC12735410 Šroub 6x35 od 2008 do 2010
IC12793101 Šroub M8x25 8.8 od 2008 do 2010
IC12819201 Šroub M8X60 vratový ! od 2008 do 2010
IC18563641 Motor 1800 W TR ! od 2008 do 2010
IC22033283 Napínák řemenu - tyčka od 2008 do 2010
IC22041957 Pouzdro - domeček od 2008 do 2010
IC22060192 Kryt klínového řemene 484TR od 2008 do 2010
IC22060198 Kryt mulčování CAL484TR od 2008 do 2010
IC22110230 Víčko od 2008 do 2010
IC22110382 Krytka kola d.200/210 elektron od 2008 do 2010
IC22122200 Ložisko kola od 2008 do 2010
IC22140223 Záslepka mulčovací 484 od 2008 do 2010
IC22171002 Plastová rozpěrka od 2008 do 2010
IC22192000 Příchytka kabelu od 2008 do 2010
IC22195101 Držák kabelu plast.háček od 2008 do 2010
IC22207211 Příruba motoru R430,R480,CA430 od 2008 do 2010
IC22291150 Zátka plastová ke krytu klínového řemene od 2008 do 2010
IC22399803 Růžice madla - motýlek od 2008 do 2010
IC22399900 Růžice madla od 2008 do 2010
IC22450063 Pružina od 2008 do 2010
IC22450115 Pružina od 2008 do 2010
IC22463186 Unašeč od 2008 do 2010
IC22551575 Aretace šroubu od 2008 do 2010
IC22570110 Pastorek pravý (D) od 2008 do 2010
IC22570120 Pastorek levý (S) od 2008 do 2010
IC22601909 Řemenice převodovky od 2008 do 2010
IC22601911 Řemenice motoru od 2008 do 2010
IC22608525 Výztuha koše od 2008 do 2010
IC22680006 Tvarová podložka od 2008 do 2010
IC22680009 Podložka od 2008 do 2010
IC22753000 Západka volnoběžky kulatá od 2008 do 2010
IC22785081 Vnější držák madla od 2008 do 2010
IC322230350 Patka hrazdy od 2008 do 2010
IC35063800 Klínový řemen Z10x700 Li od 2008 do 2010
IC381486008 Koš - horní díl se sign. čern. od 2008 do 2010
IC381600547 Spínač 7A pro dl. páku od 2008 do 2010
IC81001150 Lanovod pojezdu horní od 2008 do 2010
IC81002211 Síť sběracího koše - 18 otvorů od 2008 do 2010
IC81003076 Převodovka Fr.Red.ČERNÁ od 04 od 2008 do 2010
IC81004352 Šroub nože KIWI,BINGO,430,480 od 2008 do 2010
IC81006512 Spodní madlo od 2008 do 2010
IC81006532 Madlo spodní od 2008 do 2010
IC81006603 Horní madlo od 2008 do 2010
IC81007343 Kolo pr. 210 od 2008 do 2010
IC81007380 Kolo D=300 od 2008 do 2010
IC81030012 Lanovod pojezdu od 2008 do 2010
SP1002 Šroub M8x30 pozink. od 2008 do 2010
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2008 do 2010
SP1019 Šroub M8x40 pozink. od 2008 do 2010
SP1022 Šroub M8x16 pozink. od 2008 do 2010
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2008 do 2010
SP3003 Matice M5 samojistící od 2008 do 2010
SP3004 Matice M6 samojistící od 2008 do 2010
SP3005 Matice M8 samojistící od 2008 do 2010
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2008 do 2010
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2008 do 2010
SP5003 Podložka M8 pérová od 2008 do 2010
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .