Sekačka XS 50 MH / CA 484

Kód: 1SEK2048
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti

Sekačka XS 50 MH - tato sekačka představuje díky svým parametrům vrchol řady benzínových sekaček bez pojezdu. Hlavní přednosti tohoto stroje představuje zejména silným motor Honda GCV 135 s rozvodem OHC. Tento motor se vyznačuje zejména snadným startováním, vyrovnaným chodem, minimem vibrací a dlouhou životností.

Motor
Honda
Typ motoru
GCV 135
Ventilový rozvod motoru
OHC
Výkon
4,5 HP
Výkon
3,4 kW
Záběr
46 cm
Šířka pracovního prostoru
48 cm
Výška sečení
3,0 - 7,5 cm
Způsob nastavení výšky sečení
centrální
Objem koše
70 l
Materiál šasi
ocel
Hmotnost
29 kg
Pojezd
-
Regulace rychlosti pojezdu
-
Startování
startovací šňůrou
Bezpečnostní brzda
ano
Výškově nastavitelná horní rukojeť
ano
Mulčování
ano
Spojka nože BBC
-
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1MOZ0047 Zapalovací svíčka LR15YC 2008
1SEZ0023 Nůž 46 cm High Lift pro x480/484 2011
1SEZ0023 Nůž 46 cm High Lift pro x480/484 od 2004 do 2008
1SEZ0023 Nůž 46 cm High Lift pro x480/484 od 2008 do 2011
1SEZ0024 Nůž 46 cm pro x480/484,x92 2011
1SEZ0024 Nůž 46 cm pro x480/484,x92 od 2004 do 2008
1SEZ0024 Nůž 46 cm pro x480/484,x92 od 2008 do 2011
HA16212ZL8000 Těsnění izolátoru karb. 2008
HA16221883800 Těsnění karburátor/izolátor 2008
HA16228ZL8000 Těsnění karburátoru 2008
HA17211ZL8023 Filtr vzdch. GCV 135/160 2008
HA17220ZM0030 Tělo vzdch. filtru 2008
HA17228ZM0000 Těsnění těla vzdch.filtru 2008
HA17231Z0L050 Kryt vzdch. filtru GCV 2008
HA17620ZL8013 Víčko nádrže 2008
HA91202ZL8003 Gufero víka kl.sk. 28x41,25x6 2008
IC112436051 Pojistka - klip ! 2011
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm 2011
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm od 2004 do 2008
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm od 2008 do 2011
IC12139100 Pero 4x6.5 od 2004 do 2008
IC12139100 Pero 4x6.5 od 2008 do 2011
IC12139150 Pero pro hřídel 25 mm 2011
IC12139150 Pero pro hřídel 25 mm od 2004 do 2008
IC12139150 Pero pro hřídel 25 mm od 2008 do 2011
IC12293201 Podložková matice M8 2011
IC12293201 Podložková matice M8 od 2004 do 2008
IC12293201 Podložková matice M8 od 2008 do 2011
IC12293202 Matice M8 jemný závit 2011
IC12293202 Matice M8 jemný závit od 2004 do 2008
IC12293202 Matice M8 jemný závit od 2008 do 2011
IC12523060 Podložka 9X24X2 2011
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2004 do 2008
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2008 do 2011
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 2011
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 od 2004 do 2008
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 od 2008 do 2011
IC12530150 Podložka pružná 13x24x1.2 2011
IC12691810 ŠroubM8x60 JEMNÝ ZÁV 2011
IC12691810 ŠroubM8x60 JEMNÝ ZÁV od 2004 do 2008
IC12691810 ŠroubM8x60 JEMNÝ ZÁV od 2008 do 2011
IC12728445 Šroub ke koši 2011
IC12728445 Šroub ke koši od 2004 do 2008
IC12728445 Šroub ke koši od 2008 do 2011
IC12728460 Šroub 2011
IC12728460 Šroub od 2004 do 2008
IC12728460 Šroub od 2008 do 2011
IC12728530 Šroub ke krytu kl.řemene 2011
IC12728530 Šroub ke krytu kl.řemene od 2004 do 2008
IC12728530 Šroub ke krytu kl.řemene od 2008 do 2011
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! 2011
IC12735698 Šroub nože 3/8x24x2'' 2011
IC12735698 Šroub nože 3/8x24x2'' od 2004 do 2008
IC12735698 Šroub nože 3/8x24x2'' od 2008 do 2011
IC12793101 Šroub M8x25 8.8 2011
IC12819125 Šroub 2011
IC12819125 Šroub od 2004 do 2008
IC12819125 Šroub od 2008 do 2011
IC22034508 Pouzdro kola od 2004 do 2008
IC22034508 Pouzdro kola od 2008 do 2011
IC22041966 Pouzdro páky 2011
IC22041966 Pouzdro páky od 2004 do 2008
IC22041966 Pouzdro páky od 2008 do 2011
IC22060198 Kryt mulčování CAL484TR 2011
IC22060198 Kryt mulčování CAL484TR od 2004 do 2008
IC22060198 Kryt mulčování CAL484TR od 2008 do 2011
IC22110300 Krytka předního kola šedá od 2004 do 2008
IC22110300 Krytka předního kola šedá od 2008 do 2011
IC22110301 Krytka zadního kola šedá od 2004 do 2008
IC22110301 Krytka zadního kola šedá od 2008 do 2011
IC22110381 Krytka přední - elektron 2011
IC22110382 Krytka kola d.200/210 elektron 2011
IC22122200 Ložisko kola 2011
IC22140223 Záslepka mulčovací 484 2011
IC22140223 Záslepka mulčovací 484 od 2004 do 2008
IC22140223 Záslepka mulčovací 484 od 2008 do 2011
IC22160400 Podložka 2011
IC22160400 Podložka od 2004 do 2008
IC22160400 Podložka od 2008 do 2011
IC22171002 Plastová rozpěrka 2011
IC22291150 Zátka plastová ke krytu klínového řemene 2011
IC22291150 Zátka plastová ke krytu klínového řemene od 2004 do 2008
IC22291150 Zátka plastová ke krytu klínového řemene od 2008 do 2011
IC22399803 Růžice madla - motýlek 2011
IC22399803 Růžice madla - motýlek od 2004 do 2008
IC22399803 Růžice madla - motýlek od 2008 do 2011
IC22463012 Unašeč od 2004 do 2008
IC22463012 Unašeč od 2008 do 2011
IC22463020 Unašeč HONDA pr. 25 2011
IC22463020 Unašeč HONDA pr. 25 od 2004 do 2008
IC22463020 Unašeč HONDA pr. 25 od 2008 do 2011
IC22486093 Horní díl koše - CA(L) 13 otvorů pro síť 2011
IC22486093 Horní díl koše - CA(L) 13 otvorů pro síť od 2004 do 2008
IC22486093 Horní díl koše - CA(L) 13 otvorů pro síť od 2008 do 2011
IC22551575 Aretace šroubu 2011
IC22551575 Aretace šroubu od 2004 do 2008
IC22551575 Aretace šroubu od 2008 do 2011
IC22608523 Výztuha koše CA(CS) 2011
IC22608523 Výztuha koše CA(CS) od 2004 do 2008
IC22608523 Výztuha koše CA(CS) od 2008 do 2011
IC22680006 Tvarová podložka 2011
IC22680006 Tvarová podložka od 2004 do 2008
IC22680006 Tvarová podložka od 2008 do 2011
IC22735547 Aretace páky pokosu od 2004 do 2008
IC22735547 Aretace páky pokosu od 2008 do 2011
IC22785081 Vnější držák madla 2011
IC22785081 Vnější držák madla od 2004 do 2008
IC22785081 Vnější držák madla od 2008 do 2011
IC81000641 Lanovod brzdy motoru Honda 2011
IC81000641 Lanovod brzdy motoru Honda od 2004 do 2008
IC81000641 Lanovod brzdy motoru Honda od 2008 do 2011
IC81002195 Síť sběracího koše CA - 13 otvorů 2011
IC81002195 Síť sběracího koše CA - 13 otvorů od 2004 do 2008
IC81002195 Síť sběracího koše CA - 13 otvorů od 2008 do 2011
IC81003285 Páka nastavení pokosu od 2004 do 2008
IC81003285 Páka nastavení pokosu od 2008 do 2011
IC81005082 Osa kola s pákou nastavení pokosu od 2004 do 2008
IC81005082 Osa kola s pákou nastavení pokosu od 2008 do 2011
IC81006531 Madlo spodní 2011
IC81006531 Madlo spodní od 2004 do 2008
IC81006531 Madlo spodní od 2008 do 2011
IC81007160 Lanovod plynu 2011
IC81007160 Lanovod plynu od 2004 do 2008
IC81007160 Lanovod plynu od 2008 do 2011
IC81007336 Kolo přední D=170 2011
IC81007336 Kolo přední D=170 od 2004 do 2008
IC81007336 Kolo přední D=170 od 2008 do 2011
IC81007337 Kolo zadní D=210 2011
IC81007337 Kolo zadní D=210 od 2004 do 2008
IC81007337 Kolo zadní D=210 od 2008 do 2011
SP1002 Šroub M8x30 pozink. 2011
SP1002 Šroub M8x30 pozink. od 2004 do 2008
SP1002 Šroub M8x30 pozink. od 2008 do 2011
SP1005 Šroub M8x60 pozink. 2011
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2004 do 2008
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2008 do 2011
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2004 do 2008
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2008 do 2011
SP3003 Matice M5 samojistící 2011
SP3003 Matice M5 samojistící od 2004 do 2008
SP3003 Matice M5 samojistící od 2008 do 2011
SP3004 Matice M6 samojistící 2011
SP3004 Matice M6 samojistící od 2004 do 2008
SP3004 Matice M6 samojistící od 2008 do 2011
SP3005 Matice M8 samojistící 2011
SP3005 Matice M8 samojistící od 2004 do 2008
SP3005 Matice M8 samojistící od 2008 do 2011
SP4004 Podložka M6 pozink. 2011
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2004 do 2008
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2008 do 2011
SP4005 Podložka M8 pozink. 2011
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2004 do 2008
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2008 do 2011
SP5003 Podložka M8 pérová od 2004 do 2008
SP5003 Podložka M8 pérová od 2008 do 2011
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .