Servis a náhradní díly

 

Naše péče o Vás prodejem nekončí. Stojíme po Vašem boku po celou dobu, kdy výrobek používáte. Značkový servis Mountfield je důležitou součástí naší komplexní péče o zákazníka a také jedinečný způsob, jak zajistit dlouhou životnost, spolehlivost a bezpečnost Vašeho traktoru, sekačky, křovinořezu nebo zahradního bazénu.

Kromě kvalitní servisní péče a citlivého přístupu nabízíme našim zákazníkům možnost čerpat odměny a slevy z Věrnostního programu. Každý zákazník po předložení Zákaznické karty v servisu získává slevu na náhradní díly a veškeré servisní práce.

 

Servisní střediska   Náhradní díly   Rady a tipy
         
mapa-servisu.png   nahr-dily-1.png   rady_a-tipy-1.png
Díky široké síti značkových servisních středisek Mountfield si můžete být jisti, že nejbližší servis není nikdy příliš daleko   Originální náhradní díly jsou vyrobeny podle stejných standardů, jako díly používané v sériové výrobě.     Jednoduché rady, tipy a návody, které Vám odpoví na Vaše nejčastější dotazy.
         
Sledování servisní zakázky   Servisní výjezd   Kvalifikovaný personál
         
sled-servis-zakazky.jpg   privezeme.jpg   certifikat-1.jpg
Sledujte z pohodlí domova stav Vaší servisní zakázky a její předpokládanou cenu.   Prohlídka, údržba a kompletní oprava stroje nebo zazimování a odzimování bazénu u Vás na zahradě.   Nikdo nezná lépe výrobky, které prodáváme než my. Odborná příprava techniků a dodržování postupů stanovených výrobcem je zárukou kvalitně odvedené práce.