Služby

Od samého začátku byla naší hlavní filozofií myšlenka, že nechceme jen prodávat, ale chceme vám, našim zákazníkům, nabídnout mnohem více. Chceme nabídnout jistotu, že se na nás můžete dlouhodobě spolehnout i po prodeji.

Naším přáním je, aby zákazník byl dlouhodobě spokojen. Proto se intenzivně soustředíme na rozšiřování a zkvalitňování prozákaznických služeb. Jsme tady pro vás na 56 místech 7 dní v týdnu připraveni poradit a pomoci.

KVALIFIKOVANÝ A PROŠKOLENÝ PERSONÁL OTEVŘENO KAŽDÝ DEN V TÝDNU SESTAVENÍ A ZPROVOZNĚNÍ STROJŮ - ZDARMA

Je pro nás důležité, abyste si vždy vybrali výrobek, který přesně splní vaše potřeby. Proto klademe velký důraz na odbornost obsluhujícího personálu. Naši technici si vyslechnou vaše představy, co všechno hodláte s výrobkem zvládnout, co od něho očekáváte, a navrhnou vám nejvhodnější variantu.

V prodejních centrech jsme připraveni se vám věnovat 7 dní v týdnu. Od pondělí do pátku v čase 9-18 hod. v sobotu a v neděli pak od 9.do 17. hodiny. Otevírací doba našich servisních středisek je ve všedních dnech shodná s prodejnami. O víkendech můžete servisy navštívit v sobotu do 13. hodin.

 

 

Zakoupený stroj vám sestavíme, připravíme k plnému provozu, seznámíme vás s jeho obsluhou, nutnou údržbou a předvedeme všechny jeho funkce. Podle povahy stroje provedeme vše buď v prodejně, nebo přímo u vás doma na zahradě. Vztahuje se na výrobky označené v prodejně tímto symbolem.

 

DOPRAVA PO CELÉ ČR - ZDARMA SERVIS I PRODEJ NA JEDNOM MÍSTĚ - 2 V 1 POSEZÓNNÍ SERVISNÍ PROHLÍDKY - ZDARMA

Nezůstanete bez pomoci. Pokud nemáte, jak dopravit zakoupený stroj, sestavu nábytku, kamna nebo bazén domů,jsme připraveni vám jej odvézt kamkoliv budete potřebovat. Stačí si jen domluvit termín. Vztahuje se na výrobky označené v prodejně tímto symbolem.

 

 

 

 

 

 

Vedle kvalifikovaného prodeje máte u nás na jedné adrese jistotu i profesionálního servisu. Součástí naší celoroční nabídky servisních služeb jsou především:
» Pravidelné prohlídky a údržby strojů
» Záruční a pozáruční opravy
» Prodej náhradních dílů a příslušenství
» Poradenství
Kvalita a široký rozsah našich servisních služeb se opírá o vlastní týmy odborníků a moderní technické vybavení. Vy se tak můžete spolehnout, že váš zahradní pomocník vám bude po celou dobu své životnosti bezproblémově fungovat a spolehlivě sloužit.

Nákupem stroje označeným tímto symbolem, u nás získáváte nárok na každoroční bezplatnou posezónní prohlídku, při které naši servisní specialisté zdarma zkontrolují kondici vašeho stroje i všechny základní funkce, na přání pak provedou potřebnou údržbu a odstraní případné nedostatky za zvýhodněné ceny. Stroj tak bude připraven v plné síle na novou náročnou sezónu.

 

 

 

 

 

 

SERVISNÍ VÝJEZDY DOPRAVA A PROFESIONÁLNÍ STAVBA BAZÉNŮ SPLÁTKOVÝ PRODEJ

Větší stroje, po dohodě s vámi, opravíme na místě nebo sami odvezeme do servisu a následně vrátíme zpět opravené. Stačí jen zavolat a domluvit si termín.

 

Starost s instalací bazénů nechte na nás. Bazén vám přivezeme na zahradu, odborně postavíme, zapojíme veškeré technologie a zprovozníme. Zároveň vás podrobně proškolíme, jak bazén správně obsluhovat a jak pečovat o vodu.

Známe to. Vybavení na zahradu, které plánujete letos koupit, se objevilo v akci, ale Vy na něj ještě nemáte našetřeno. Máme pro Vás řešení. Pořiďte si ho jednoduše na splátky. V každém prodejním centru Vám náš odborně proškolený personál zprostředkuje splátkovýprodej na míru.

 

 

PLATEBNÍ KARTY DÁRKOVÉ POUKAZY

Objevte u nás rychlost placení bezkontaktní platební kartou. Bezkontaktní kartou můžete platit ve všech prodejních centrech Mountfield.

 

Nevíte si rady co koupit svým blízkým, přátelům či kolegům v práci?