+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)

Tepelné čerpadlo XP12HS - EEV

Kód: 3BTE0387
0
0
0
Trvale nedostupný produkt
Je nám líto, ale prodej skončil.
Níže uvádíme náhrady za tento produkt.
K produktu můžete potřebovat
Příslušenství Návody

Aktuální náhrady pro Tepelné čerpadlo XP12HS - EEV

Technické parametry
Odborná montáž Yes
Záruka 3 roky
Katalogové číslo 3BTE0387
3BTE0387
Celé parametry

Tepelné čerpadlo XP-12HS EEV je určené výhradně na ohřev bazénové vody a pro hospodárné udržování její teploty. Optimální použití je pro bazény s objemem vody do 60m3. Tepelné čerpadlo dosahuje nejvyšší účinnosti při teplotách vzduchu mezi 15 a 25°C.


Čerpadlo je vybaveno funkcí automatického odmrazování, která hlídá tvorbu ledu na mřížce výparníku a v případě zjištění námrazy dojde automaticky k jejímu odstranění. Dále je toto tepelné čerpadlo vybaveno elektronickým expanzním ventilem, díky kterému lze dosáhnout při nižších venkovních teplotách vyššího topného výkonu. Voda v bazénu se tak ohřeje v kratší době a za potřeby menšího množství elektrické energie.


PŘIPOJENÍ TEPELNÉHO ČERPADLA
Ve výbavě tepelného čerpadla XP-12HS EEV není žádné příslušenství pro připojení hadicového rozvodu 32mm nebo 38mm. Pro zapojení k hadicovému rozvodu je tedy nutné dokoupit následující položky:
1ks PVC-roura 1 m d50x2,4 mm (3BRO0094)
2ks Nátrubek-PVC mufna d50 PN16 (3BRO0039)
2ks Trn hadicový 32/38 mm d50 lepe (3BRO0093)
Tyto díly se musí slepit.


Princip činnosti tepelného čerpadla
Tepelné čerpadlo pomocí cyklu komprese a expanze teplonosné tekutiny umožňuje získávat teplo ze vzduchu v okolí bazénu. Vzduch je pomocí ventilátoru hnán skrze výparník, ve kterém odevzdává své teplo teplonosné tekutině (přitom se vzduch ochlazuje). Teplonosná tekutina je pak kompresorem, který ji stlačí a zahřeje, dopravována do spirál výměníku, kde své teplo předá bazénové vodě. Z výměníku proudí ochlazená tekutina do expanzního ventilu, kde se sníží její tlak a prudce se přitom ochladí. Takto ochlazená tekutina opět proudí do výparníku, kde se ohřívá proudícím vzduchem. Celý proces probíhá plynule a je sledován tlakovými a teplotními snímači.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádnou recenzi.

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.