Traktor BM 13,5/92 HD

Kód: 1TKK0072
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti

Motor
Briggs&Stratton
Typ motoru
Power Built 13,5 OHV AVS
Výkon
13,5 HP
Počet válců
jednoválec
Ventilový rozvod motoru
OHV
Mazání motoru
rozstřikem
Převodovka
hydrostatická
Max. rychlost
8,8 km/hod.
Záběr
92 cm
Počet nožů
2 ks
Výška sečení
2,5 - 8,0 cm
Sběrač trávy
ano
Systém sběru
vakuový
Objem koše
210 l
Signalizace plného koše
ano - zvuková
Elektromechanické vysypávání koše
-
Mulčování
na přání
Boční odhoz trávy
-
Zadní odhoz trávy
na přání
Zapínání sekačky
elektromagnetické
Startování
elektrický startér
Světla
ano
Systém bezpečnostních spínačů
ano
Nastavitelné sedadlo
ano
Signalizace provozu
ano
Kontrolní panel
-
Zadní závěs pro připojení taženého příslušenství
na přání
Rám pro připojení sněhové radlice
na přání
Objem nádrže - palivo
5,5 l
Rozměr kol - přední
13 x 5,00 - 6 "
Rozměr kol - zadní
18 x 8,50 - 8 "
Šířka
959 mm
Výška
1113 mm
Délka
2357 mm
Hmotnost
184 kg
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
IC18459100 Žárovka světla traktoru do 2010
IC22110230 Víčko do 2010
IC25318124 Páka spínače plného koše do 2010
IC25795001 Víčko nádrže do 2010
1SEZ0024 Nůž 46 cm pro x480/484,x92 do 2010
1TKZ1065 Nůž levý mulčovací Hi Lift pro XJ140 do 2010
1TKZ1066 Nůž pravý mulčovací Hi Lift pro XJ140 do 2010
1TKZ4039 Sněhové řetězy 18x9,50-8, TC, XT, XDC do 2010
IC25463200 Unašeč TC(P) do 2010
IC18210022 Klíček startování - 2 ks v balení do 2010
1TKZ4041 Sněhové řetězy Pewag 18x9,50-8, TC, XT, XDC do 2010
IC112436051 Pojistka - klip ! do 2010
IC112437503 Podložka dvojitá pro kryt do 2010
IC118399063 Spojka elektromag.komp.!nová do 2010
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý do 2010
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 do 2010
IC12139100 Pero 4x6.5 do 2010
IC12139480 Pero 6X6X20 do 2010
IC12154210 Matice do 2010
IC12155010 Matice do 2010
IC12292102 Podložková matice M6 do 2010
IC12293201 Podložková matice M8 do 2010
IC12360425 Matice do 2010
IC12500030 Nýt plastový do 2010
IC12523050 Podložka do 2010
IC12523060 Podložka 9X24X2 do 2010
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 do 2010
IC125601588 Řemenice ! do 2010
IC12610800 Poj.kroužek _35 do 2010
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! do 2010
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! do 2010
IC12731580 Šroub do 2010
IC12735110 Šroub do 2010
IC12735402 Šroub do 2010
IC12735403 Šroub do 2010
IC12735410 Šroub 6x35 do 2010
IC12735694 Šroub nože P do 2010
IC12735695 Šroub nože L do 2010
IC12793101 Šroub M8x25 8.8 do 2010
IC12815200 Šroub M6X16 do 2010
IC12818700 Šroub vratový 8x25 do 2010
IC135061508 Klín. Řemen AA86 MP 84C + do 2010
IC135062020 Řemen kl.13x2443Li ČER96 1/2! do 2010
IC18120002# Akumulátor 12V do 2010
IC18450060 Spínač světel do 2010
IC18450072 Spínací skříňka do 2010
IC18736110 Spínač startéru-solenoid ! do 2010
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm do 2010
IC19410609 Mikrospínač neutrálu do 2010
IC22160400 Podložka do 2010
IC24487998 Závlačka R do 2010
IC24487999 Závlačka R do 2010
IC25020802 Hřídel TCXJ140 levá do 2010
IC25033060 Konektor mycí hadice do 2010
IC25038004 Pouzdro do 2010
IC25040622 Pouzdro do 2010
IC25040624 Pouzdro do 2010
IC25122000 Krytka do 2010
IC25122200 Pouzdro ložiskové do 2010
IC25160007 Distanční pouzdro do 2010
IC25207200 Domeček unašeče nože do 2010
IC25510022 Čep krytu do 2010
IC25601554 Řemenice napínací do 2010
IC25601555 Řemenice malá vodící do 2010
IC25670005 Podložka do 2010
IC25670008 Podložka do 2010
IC25670011 Podložka do 2010
IC25743000 Spojka do 2010
IC25774373 Spona do 2010
IC325601599 Řemenice malá do 2010
IC82000387 Závěs tříramenný do 2010
IC82004344 Nůž levý - x92 HI-LIFT do 2010
IC82004345 Nůž pravý - x92 HI-LIFT do 2010
IC82004618 Lanovod napínání řemene do 2010
SP1001 Šroub M8x20 pozink. do 2010
SP1005 Šroub M8x60 pozink. do 2010
SP1019 Šroub M8x40 pozink. do 2010
SP1022 Šroub M8x16 pozink. do 2010
SP1032 Šroub M6x20 do 2010
SP2002 Matice M8 pozinkovaná do 2010
SP2003 Matice M10 pozink. do 2010
SP3003 Matice M5 samojistící do 2010
SP3004 Matice M6 samojistící do 2010
SP3005 Matice M8 samojistící do 2010
SP3006 Matice M10 samojistící do 2010
SP4003 Podložka M5 pozink.! do 2010
SP4004 Podložka M6 pozink. do 2010
SP4005 Podložka M8 pozink. do 2010
SP4007 Podložka M12 pozink. do 2010
SP5003 Podložka M8 pérová do 2010
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější do 2010
TQ168T2024250 Zátka vyrovnávací nádrže (C) do 2010
TQ19216334280 Gufero (osy převodovky) ! (D) do 2010
TQ1A646034111 Osa převodovky kratší (D) ! do 2010
TQ1A646034121 Osa převodovky delší (D) ! do 2010
TQ1A646083050 Větrák převodovky K46 (K) ! do 2010
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .