Traktor XG 140

Kód: 1TKK0039
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti
Nový model zahradního traktoru, který nahrazuje doprodejový model XJ 140. Hlavní změnu představuje přepracovaná centrální část traktoru a nový design sběrače. Změnou designu a tvaru sběrače došlo ke zvětšení objemu na 260 l. Oproti XJ 140 je traktor vybaven nově elektromagnetickou spojkou sekačky. Pozitivně se na vzhledu traktoru projevila i nová 15“ přední kola.

Motor
Briggs&Stratton
Typ motoru
Intek OHV
Počet válců
jednoválec
Výkon
13,5 HP
Převodovka
mechanická 5+R
Max. rychlost
9,7 km/hod.
Záběr
92 cm
Výška sečení
3,0 - 8,0 cm
Počet nožů
2 ks
Systém sběru
vakuový
Objem koše
260 l
Objem nádrže - palivo
5,5 l
Rozměr kol - přední
15 x 5,00 - 6 "
Rozměr kol - zadní
18 x 8,50 - 8 "
Hmotnost
192 kg
Elektrický startér
ano
Systém bezpečnostních spínačů
ano
Nastavitelné sedadlo
ano
Světla
ano
Mulčování
na přání
Spojka nože
elektromagnetická
Signalizace plného koše
akustická
Přípojka na tlakové mytí sekačky
ano
Tažné zařízení
ano
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1SEZ0024 Nůž 46 cm pro x480/484,x92 2007
1TKZ1065 Nůž levý mulčovací Hi Lift pro XJ140 2007
1TKZ1066 Nůž pravý mulčovací Hi Lift pro XJ140 2007
1TKZ4039 Sněhové řetězy 18x9,50-8, TC, XT, XDC 2007
1TKZ4041 Sněhové řetězy Pewag 18x9,50-8, TC, XT, XDC 2007
IC112436051 Pojistka - klip ! 2007
IC118399063 Spojka elektromag.komp.!nová 2007
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý 2007
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 2007
IC12139100 Pero 4x6.5 2007
IC12139430 Pero 2007
IC12139480 Pero 6X6X20 2007
IC12154210 Matice 2007
IC12155010 Matice 2007
IC12292102 Podložková matice M6 2007
IC12293201 Podložková matice M8 2007
IC12360425 Matice 2007
IC12500030 Nýt plastový 2007
IC12523050 Podložka 2007
IC12523060 Podložka 9X24X2 2007
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 2007
IC125590019 Pneu 15x6.00-6 2007
IC125601588 Řemenice ! 2007
IC12604899 Pojistná podložka _8 2007
IC12608950 Pojistny kroužek-segrovka 2007
IC12610800 Poj.kroužek _35 2007
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! 2007
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! 2007
IC12731580 Šroub 2007
IC12735110 Šroub 2007
IC12735402 Šroub 2007
IC12735405 Šroub 2007
IC12735410 Šroub 6x35 2007
IC12735694 Šroub nože P 2007
IC12735695 Šroub nože L 2007
IC12793101 Šroub M8x25 8.8 2007
IC12815200 Šroub M6X16 2007
IC12818700 Šroub vratový 8x25 2007
IC135061508 Klín. Řemen AA86 MP 84C + 2007
IC135062012# Řemen kl. A98 13x2487Li 2007
IC135062018 Klín.řemen A98 ! 2007
IC18120002# Akumulátor 12V 2007
IC18210022 Klíček startování - 2 ks v balení 2007
IC18400910 Převodovka+poloosy PEERLES 205 2007
IC18450060 Spínač světel 2007
IC18450072 Spínací skříňka 2007
IC18459100 Žárovka světla traktoru 2007
IC18736110 Spínač startéru-solenoid ! 2007
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm 2007
IC22110230 Víčko 2007
IC22160400 Podložka 2007
IC24487998 Závlačka R 2007
IC24487999 Závlačka R 2007
IC25020802 Hřídel TCXJ140 levá 2007
IC25033060 Konektor mycí hadice 2007
IC25038004 Pouzdro 2007
IC25040622 Pouzdro 2007
IC25040624 Pouzdro 2007
IC25122000 Krytka 2007
IC25122200 Pouzdro ložiskové 2007
IC25160007 Distanční pouzdro 2007
IC25207200 Domeček unašeče nože 2007
IC25318124 Páka spínače plného koše 2007
IC25463200 Unašeč TC(P) 2007
IC25510022 Čep krytu 2007
IC25510068 Čep 2007
IC25601554 Řemenice napínací 2007
IC25601555 Řemenice malá vodící 2007
IC25670005 Podložka 2007
IC25670008 Podložka 2007
IC25670011 Podložka 2007
IC25743000 Spojka 2007
IC25774373 Spona 2007
IC25795001 Víčko nádrže 2007
IC325601599 Řemenice malá 2007
IC82000387 Závěs tříramenný 2007
IC82004344 Nůž levý - x92 HI-LIFT 2007
IC82004345 Nůž pravý - x92 HI-LIFT 2007
IC82004618 Lanovod napínání řemene 2007
IC82394607 Kapota motoru přední část TCX 2007
IC82601509 Řemenice 2007
SP1001 Šroub M8x20 pozink. 2007
SP1005 Šroub M8x60 pozink. 2007
SP1006 Šroub M8x80 pozink. 2007
SP1018 Šroub M6x40 pozink. 8.8 2007
SP1019 Šroub M8x40 pozink. 2007
SP1022 Šroub M8x16 pozink. 2007
SP1032 Šroub M6x20 2007
SP2002 Matice M8 pozinkovaná 2007
SP2003 Matice M10 pozink. 2007
SP3003 Matice M5 samojistící 2007
SP3004 Matice M6 samojistící 2007
SP3005 Matice M8 samojistící 2007
SP3006 Matice M10 samojistící 2007
SP4003 Podložka M5 pozink.! 2007
SP4004 Podložka M6 pozink. 2007
SP4005 Podložka M8 pozink. 2007
SP4007 Podložka M12 pozink. 2007
SP5003 Podložka M8 pérová 2007
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější 2007
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .