Traktor XHX 240

Kód: 1TKK0064
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti

Zahradní traktor XHX 24 HD - Tento stroj s 2válcovým motorem Briggs & Straton o výkonu 24 HP v kombinaci se zesílenou konstrukcí a velkými koly je určen pro celoroční práce na velkých pozemcích a i v náročnějších podmínkách. Přímý odhozový tunel, výstup na 12 V, LCD display, systém Easy Memo pro jednodušší nastavení výšky sečení, jsou prvky, které splní požadavky i nejnáročnější klientely.

Motor
Briggs&Stratton
Typ motoru
Intek V-Twin 24 OHV
Výkon
24 HP
Počet válců
dvouválec
Ventilový rozvod motoru
OHV
Mazání motoru
tlakové
Převodovka
hydrostatická
Max. rychlost
8,8 km/hod.
Záběr
122 cm
Počet nožů
2 ks
Výška sečení
2,0 - 10,0 cm
Sběrač trávy
ano
Systém sběru
vakuový
Objem koše
360 l
Signalizace plného koše
ano - zvuková
Elektromechanické vysypávání koše
-
Mulčování
ano
Zadní odhoz trávy
na přání
Boční odhoz trávy
-
Zapínání sekačky
elektromagnetické
Startování
elektrický startér
Světla
ano
Systém bezpečnostních spínačů
ano
Nastavitelné sedadlo
ano
Signalizace provozu
ano
Kontrolní panel
ano
Zadní závěs pro připojení taženého příslušenství
ano
Rám pro připojení sněhové radlice
na přání
Objem nádrže - palivo
10 l
Rozměr kol - přední
16 x 6,50 - 8 "
Rozměr kol - zadní
20 x 10,00 - 10 "
Šířka
1266 mm
Výška
1208 mm
Délka
2625 mm
Hmotnost
283 kg
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1TKZ1026 Nůž levý High Lift pro TC(P) 122 od 2009 do 2010
1TKZ1033 Nůž pravý High Lift pro TC(P) 122 od 2009 do 2010
IC112436051 Pojistka - klip ! od 2009 do 2010
IC112735108 Šroub od 2009 do 2010
IC1134-3901-01 Solenoid od 2009 do 2010
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý od 2009 do 2010
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm od 2009 do 2010
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 od 2009 do 2010
IC12139100 Pero 4x6.5 od 2009 do 2010
IC12139480 Pero 6X6X20 od 2009 do 2010
IC12154210 Matice od 2009 do 2010
IC12155010 Matice od 2009 do 2010
IC12292102 Podložková matice M6 od 2009 do 2010
IC12293201 Podložková matice M8 od 2009 do 2010
IC12500030 Nýt plastový od 2009 do 2010
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2009 do 2010
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 od 2009 do 2010
IC12523090 Podložka 11x40x2.5 od 2009 do 2010
IC125510069 Čep od 2009 do 2010
IC12604899 Pojistná podložka _8 od 2009 do 2010
IC12610800 Poj.kroužek _35 od 2009 do 2010
IC12728450 Šroub 4.8x19 od 2009 do 2010
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! od 2009 do 2010
IC12731580 Šroub od 2009 do 2010
IC12735110 Šroub od 2009 do 2010
IC12735402 Šroub od 2009 do 2010
IC12735403 Šroub od 2009 do 2010
IC12735405 Šroub od 2009 do 2010
IC12735410 Šroub 6x35 od 2009 do 2010
IC12735694 Šroub nože P od 2009 do 2010
IC12735695 Šroub nože L od 2009 do 2010
IC12793101 Šroub M8x25 8.8 od 2009 do 2010
IC12815200 Šroub M6X16 od 2009 do 2010
IC12818700 Šroub vratový 8x25 od 2009 do 2010
IC135062002 Řemen klínový od 2009 do 2010
IC18120002# Akumulátor 12V od 2009 do 2010
IC18210022 Klíček startování - 2 ks v balení od 2009 do 2010
IC18399062# Spojka elektromagnet.komplet ! od 2009 do 2010
IC18450060 Spínač světel od 2009 do 2010
IC18450072 Spínací skříňka od 2009 do 2010
IC18459100 Žárovka světla traktoru od 2009 do 2010
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm od 2009 do 2010
IC19410609 Mikrospínač neutrálu od 2009 do 2010
IC22160400 Podložka od 2009 do 2010
IC24487997 Závlačka R od 2009 do 2010
IC24487998 Závlačka R od 2009 do 2010
IC24487999 Závlačka R od 2009 do 2010
IC25020800 Hřídel delší primární od 2009 do 2010
IC25020801 Hřídel kratší sekundární od 2009 do 2010
IC25033060 Konektor mycí hadice od 2009 do 2010
IC25038000 Pouzdro plast. od 2009 do 2010
IC25038002 Pouzdro TC 12.4 od 2009 do 2010
IC25038004 Pouzdro od 2009 do 2010
IC25040605 Pouzdro od 2009 do 2010
IC25109521 Krytka k zelené řemenici od 2009 do 2010
IC25122200 Pouzdro ložiskové od 2009 do 2010
IC25160003 Distanční pouzdro od 2009 do 2010
IC25160007 Distanční pouzdro od 2009 do 2010
IC25207200 Domeček unašeče nože od 2009 do 2010
IC25318124 Páka spínače plného koše od 2009 do 2010
IC25430210 Pružina páky brzdy 102 od 2009 do 2010
IC25430238 Planžeta spínače TC(P) od 01 od 2009 do 2010
IC25463200 Unašeč TC(P) od 2009 do 2010
IC25510022 Čep krytu od 2009 do 2010
IC25510056 Čep od 2009 do 2010
IC25510068 Čep od 2009 do 2010
IC25510070 Čep od 2009 do 2010
IC25510072 Rozpěrka od 2009 do 2010
IC25601554 Řemenice napínací od 2009 do 2010
IC25601555 Řemenice malá vodící od 2009 do 2010
IC25601561 Řemenice ozubená od 2009 do 2010
IC25670005 Podložka od 2009 do 2010
IC25670008 Podložka od 2009 do 2010
IC25670011 Podložka od 2009 do 2010
IC25743000 Spojka od 2009 do 2010
IC25774373 Spona od 2009 do 2010
IC325601599 Řemenice malá od 2009 do 2010
IC35062814 Řemen kl.17x1372 Li B54 ! od 2009 do 2010
IC35062814# Řemen kl.17x1372 Li B54 od 2009 do 2010
IC35065601# Řemen ozubený TC 122 od 2009 do 2010
IC82000477 Propojovací táhlo zalomené TCP od 2009 do 2010
IC82004349 Nůž levý TC 122 sběrací + mulčovací od 2009 do 2010
IC82004350 Nůž pravý TC 122 sběrací + mulčovací od 2009 do 2010
IC82004609 Lanovod Junior od 2009 do 2010
IC82207200 Hřídel nože primární kompl. od 2009 do 2010
IC82207201 Hřídel nože sekundární kompl. od 2009 do 2010
IC82318161 Páka přední levá od 2009 do 2010
IC82394607 Kapota motoru přední část TCX od 2009 do 2010
IC82700001 Kolečko k TC pr. 100 od 2009 do 2010
IC82700002 Kolečko k TC pr. 80 od roku 2002 od 2009 do 2010
SP1001 Šroub M8x20 pozink. od 2009 do 2010
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2009 do 2010
SP1006 Šroub M8x80 pozink. od 2009 do 2010
SP1018 Šroub M6x40 pozink. 8.8 od 2009 do 2010
SP1019 Šroub M8x40 pozink. od 2009 do 2010
SP1022 Šroub M8x16 pozink. od 2009 do 2010
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2009 do 2010
SP2003 Matice M10 pozink. od 2009 do 2010
SP3003 Matice M5 samojistící od 2009 do 2010
SP3004 Matice M6 samojistící od 2009 do 2010
SP3005 Matice M8 samojistící od 2009 do 2010
SP3006 Matice M10 samojistící od 2009 do 2010
SP4003 Podložka M5 pozink.! od 2009 do 2010
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2009 do 2010
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2009 do 2010
SP4006 Podložka M10 pozink. od 2009 do 2010
SP4007 Podložka M12 pozink. od 2009 do 2010
SP5003 Podložka M8 pérová od 2009 do 2010
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější od 2009 do 2010
TQ168T2024250 Zátka vyrovnávací nádrže (C) od 2009 do 2010
TQ19216334280 Gufero (osy převodovky) ! (D) od 2009 do 2010
TQ1A646083050 Větrák převodovky K46 (K) ! od 2009 do 2010
TQ1C655036300 Zátka (D) od 2009 do 2010
UB395051R Hadička paliv.(balení 7,62m) ! od 2009 do 2010
UR82722# Sněhové řetězy 20x10-10 od 2009 do 2010
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .