Traktor XT 180 HD

Kód: 1TKK0031
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti
Zvládne sekat i rozlehlé zatravněné pozemky. Výšku sečení nastavíte v sedmi polohách v rozmezí od 30 do 90 mm přesně dle Vašich představ. Na přehledné přístrojové desce můžete pohodlně sledovat 6 různých funkcí. Objemný sběrací koš vyprázdníte pohodlně z místa řidiče.
Traktor je vybaven hydrostatickou převodovkou, která plynule mění rychlost jízdy a odpadá tak nutnost manipulace s řadící pákou.

Motor
Briggs&Stratton
Počet válců
jednoválec
Výkon
17,5 HP
Převodovka
hydrostatická
Max. rychlost
8,8 km/hod.
Záběr
102 cm
Výška sečení
3,0 - 9,0 cm
Počet nožů
2 ks
Objem koše
300 l
Systém sběru
vakuový
Hmotnost
273 kg
Elektrický startér
ano
Systém bezpečnostních spínačů
ano
Nastavitelné sedadlo
ano
Světla
ano
Mulčování
ano
RECYCLER system
-
Tempomat
-
Posilovač řízení
-
Nastavitelný volant
-
Elektrohydraulické ovládání závěsu
-
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1TKZ1025 Nůž levý High Lift pro TC(P) 102 2006
1TKZ1027 Nůž levý mulčovací pro TC(P) 102 2006
1TKZ1028 Nůž pravý mulčovací pro TC(P) 102 2006
1TKZ1032 Nůž pravý HighLift pro TC(P) 102 2006
1TKZ1043 Mulčovací sada k sekačce 102 cm 2006
1TKZ2030 Deflektor TM/XT/XX/ XHX 2006
1TKZ4039 Sněhové řetězy 18x9,50-8, TC, XT, XDC 2006
1TKZ4041 Sněhové řetězy Pewag 18x9,50-8, TC, XT, XDC 2006
1TKZ9006 Zadní závěs k traktoru TM/XT/XX 2006
IC112436051 Pojistka - klip ! 2006
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý 2006
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 2006
IC12139100 Pero 4x6.5 2006
IC12139480 Pero 6X6X20 2006
IC12154210 Matice 2006
IC12155010 Matice 2006
IC122746609 Kulový čep+matice M10 2006
IC12292102 Podložková matice M6 2006
IC12293201 Podložková matice M8 2006
IC12360425 Matice 2006
IC12500030 Nýt plastový 2006
IC12521390 Podložka 17x30x3 2006
IC12523060 Podložka 9X24X2 2006
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 2006
IC12523090 Podložka 11x40x2.5 2006
IC125590019 Pneu 15x6.00-6 2006
IC12604899 Pojistná podložka _8 2006
IC12610800 Poj.kroužek _35 2006
IC12728450 Šroub 4.8x19 2006
IC12728680 Šroub 5x25 2006
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! 2006
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! 2006
IC12731580 Šroub 2006
IC12735110 Šroub 2006
IC12735402 Šroub 2006
IC12735403 Šroub 2006
IC12735405 Šroub 2006
IC12735410 Šroub 6x35 2006
IC12735694 Šroub nože P 2006
IC12735695 Šroub nože L 2006
IC12793101 Šroub M8x25 8.8 2006
IC12815200 Šroub M6X16 2006
IC12818700 Šroub vratový 8x25 2006
IC135062020 Řemen kl.13x2443Li ČER96 1/2! 2006
IC18120002# Akumulátor 12V 2006
IC18210016 Klíček TC a x534TRE - 2ks v balení 2006
IC18399062# Spojka elektromagnet.komplet ! 2006
IC18450060 Spínač světel 2006
IC18450065 Spínací skříňka 2006
IC18459100 Žárovka světla traktoru 2006
IC18736110 Spínač startéru-solenoid ! 2006
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm 2006
IC19410609 Mikrospínač neutrálu 2006
IC22110230 Víčko 2006
IC22160400 Podložka 2006
IC24487998 Závlačka R 2006
IC24487999 Závlačka R 2006
IC25020800 Hřídel delší primární 2006
IC25020801 Hřídel kratší sekundární 2006
IC25033060 Konektor mycí hadice 2006
IC25034002 Pouzdro 2006
IC25038000 Pouzdro plast. 2006
IC25038002 Pouzdro TC 12.4 2006
IC25038004 Pouzdro 2006
IC25040605 Pouzdro 2006
IC25060100 Kryt pohonu sekačky 2006
IC25090001 Ovládání sytiče 2006
IC25108009 Výfuk trávy-tunel plast. 2006
IC25109521 Krytka k zelené řemenici 2006
IC25122200 Pouzdro ložiskové 2006
IC25160003 Distanční pouzdro 2006
IC25160007 Distanční pouzdro 2006
IC25207200 Domeček unašeče nože 2006
IC25318115 Páka brzdy 2006
IC25318124 Páka spínače plného koše 2006
IC25430210 Pružina páky brzdy 102 2006
IC25430238 Planžeta spínače TC(P) od 01 2006
IC25463200 Unašeč TC(P) 2006
IC25510022 Čep krytu 2006
IC25510056 Čep 2006
IC25510068 Čep 2006
IC25510070 Čep 2006
IC25510072 Rozpěrka 2006
IC25601550 Řemenice 2006
IC25601554 Řemenice napínací 2006
IC25601555 Řemenice malá vodící 2006
IC25601559 Řemenice 2006
IC25601560 Řemenice 2006
IC25601570 Řemenice zelená 2006
IC25670005 Podložka 2006
IC25670008 Podložka 2006
IC25670011 Podložka 2006
IC25743000 Spojka 2006
IC25795000 Víčko nádrže 2006
IC25795001 Víčko nádrže 2006
IC325580500 Středový kryt volantu 2006
IC325601599 Řemenice malá 2006
IC35062813 Klínový řemen 17x1400 Li B 2006
IC35065600# Řemen ozubený TC 102 2006
IC82000477 Propojovací táhlo zalomené TCP 2006
IC82004608 Lanovod 2006
IC82034001 Náprava přední 2006
IC82207200 Hřídel nože primární kompl. 2006
IC82207201 Hřídel nože sekundární kompl. 2006
IC82318155 Páka přední pravá 2006
IC82318157 Páka přední levá 2006
IC82394607 Kapota motoru přední část TCX 2006
IC82700001 Kolečko k TC pr. 100 2006
IC82700002 Kolečko k TC pr. 80 od roku 2002 2006
SP1001 Šroub M8x20 pozink. 2006
SP1005 Šroub M8x60 pozink. 2006
SP1006 Šroub M8x80 pozink. 2006
SP1018 Šroub M6x40 pozink. 8.8 2006
SP1019 Šroub M8x40 pozink. 2006
SP1022 Šroub M8x16 pozink. 2006
SP2002 Matice M8 pozinkovaná 2006
SP2003 Matice M10 pozink. 2006
SP3003 Matice M5 samojistící 2006
SP3004 Matice M6 samojistící 2006
SP3005 Matice M8 samojistící 2006
SP3006 Matice M10 samojistící 2006
SP4003 Podložka M5 pozink.! 2006
SP4004 Podložka M6 pozink. 2006
SP4005 Podložka M8 pozink. 2006
SP4006 Podložka M10 pozink. 2006
SP4007 Podložka M12 pozink. 2006
SP5003 Podložka M8 pérová 2006
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější 2006
TQ168T2024250 Zátka vyrovnávací nádrže (C) 2006
TQ19216334280 Gufero (osy převodovky) ! (D) 2006
TQ1A646083050 Větrák převodovky K46 (K) ! 2006
TQ1C655036300 Zátka (D) 2006
UB395051R Hadička paliv.(balení 7,62m) ! 2006
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .