Traktor XT 190 HD / TX 102 hydro

Kód: 1TKK0056
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti

Zahradní traktor XT 190 HD - nejprodávanější model na trhu. Jeho kvalitní provedení v kombinaci s moderním designem a řadou nadstandardních prvků ve výbavě stanovily nový trend v oblasti zahradních traktorů. Hydrostatická převodovka, elektromagnetická spojka sekačky, světlomety, mulčovací záslepka nebo palubní počítač jsou jen příklady jejich široké standardní výbavy.

Motor
Briggs&Stratton
Typ motoru
Intek 18,5 OHV AVS
Výkon
18,5 HP
Počet válců
jednoválec
Ventilový rozvod motoru
OHV
Mazání motoru
nucené
Převodovka
hydrostatická
Max. rychlost
8,8 km/hod.
Záběr
102 cm
Počet nožů
2 ks
Výška sečení
3,0 - 9,0 cm
Sběrač trávy
ano
Systém sběru
vakuový
Objem koše
300 l
Signalizace plného koše
ano - zvuková
Elektromechanické vysypávání koše
-
Mulčování
ano
Boční odhoz trávy
-
Zadní odhoz trávy
na přání
Zapínání sekačky
elektromagnetické
Startování
elektrický startér
Světla
ano
Systém bezpečnostních spínačů
ano
Nastavitelné sedadlo
ano
Signalizace provozu
ano
Kontrolní panel
ano
Zadní závěs pro připojení taženého příslušenství
ano
Rám pro připojení sněhové radlice
na přání
Objem nádrže - palivo
7 l
Rozměr kol - přední
15 x 6,00 - 6 "
Rozměr kol - zadní
18 x 8,50 - 8 "
Šířka
1050 mm
Výška
1115 mm
Délka
2320 mm
Hmotnost
226 kg
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
IC18459100 Žárovka světla traktoru od 2008 do 2010
IC22110230 Víčko od 2008 do 2010
IC25318124 Páka spínače plného koše od 2008 do 2010
IC25795000 Víčko nádrže od 2008 do 2010
IC35062813 Klínový řemen 17x1400 Li B od 2008 do 2010
1TKZ1025 Nůž levý High Lift pro TC(P) 102 od 2008 do 2010
1TKZ1027 Nůž levý mulčovací pro TC(P) 102 od 2008 do 2010
1TKZ1028 Nůž pravý mulčovací pro TC(P) 102 od 2008 do 2010
1TKZ1032 Nůž pravý HighLift pro TC(P) 102 od 2008 do 2010
1TKZ4039 Sněhové řetězy 18x9,50-8, TC, XT, XDC od 2008 do 2010
1TKZ9006 Zadní závěs k traktoru TM/XT/XX od 2008 do 2010
IC18210016 Klíček TC a x534TRE - 2ks v balení od 2008 do 2010
IC25463200 Unašeč TC(P) od 2008 do 2010
IC82700001 Kolečko k TC pr. 100 od 2008 do 2010
IC82700002 Kolečko k TC pr. 80 od roku 2002 od 2008 do 2010
IC18210022 Klíček startování - 2 ks v balení od 2008 do 2010
1TKZ2030 Deflektor TM/XT/XX/ XHX od 2008 do 2010
1TKZ4041 Sněhové řetězy Pewag 18x9,50-8, TC, XT, XDC od 2008 do 2010
IC112436051 Pojistka - klip ! od 2008 do 2010
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý od 2008 do 2010
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 od 2008 do 2010
IC12139100 Pero 4x6.5 od 2008 do 2010
IC12139480 Pero 6X6X20 od 2008 do 2010
IC12154210 Matice od 2008 do 2010
IC12155010 Matice od 2008 do 2010
IC122746609 Kulový čep+matice M10 od 2008 do 2010
IC12292102 Podložková matice M6 od 2008 do 2010
IC12293201 Podložková matice M8 od 2008 do 2010
IC12360425 Matice od 2008 do 2010
IC12500030 Nýt plastový od 2008 do 2010
IC12521390 Podložka 17x30x3 od 2008 do 2010
IC12523050 Podložka od 2008 do 2010
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2008 do 2010
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 od 2008 do 2010
IC12523090 Podložka 11x40x2.5 od 2008 do 2010
IC125590019 Pneu 15x6.00-6 od 2008 do 2010
IC12604899 Pojistná podložka _8 od 2008 do 2010
IC12610800 Poj.kroužek _35 od 2008 do 2010
IC12728450 Šroub 4.8x19 od 2008 do 2010
IC12728680 Šroub 5x25 od 2008 do 2010
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! od 2008 do 2010
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! od 2008 do 2010
IC12731580 Šroub od 2008 do 2010
IC12735110 Šroub od 2008 do 2010
IC12735402 Šroub od 2008 do 2010
IC12735403 Šroub od 2008 do 2010
IC12735405 Šroub od 2008 do 2010
IC12735410 Šroub 6x35 od 2008 do 2010
IC12735694 Šroub nože P od 2008 do 2010
IC12735695 Šroub nože L od 2008 do 2010
IC12793101 Šroub M8x25 8.8 od 2008 do 2010
IC12815200 Šroub M6X16 od 2008 do 2010
IC12818700 Šroub vratový 8x25 od 2008 do 2010
IC135062020 Řemen kl.13x2443Li ČER96 1/2! od 2008 do 2010
IC18120002# Akumulátor 12V od 2008 do 2010
IC18399062# Spojka elektromagnet.komplet ! od 2008 do 2010
IC18450060 Spínač světel od 2008 do 2010
IC18450065 Spínací skříňka od 2008 do 2010
IC18450072 Spínací skříňka od 2008 do 2010
IC18736110 Spínač startéru-solenoid ! od 2008 do 2010
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm od 2008 do 2010
IC19410609 Mikrospínač neutrálu od 2008 do 2010
IC22160400 Podložka od 2008 do 2010
IC24487998 Závlačka R od 2008 do 2010
IC24487999 Závlačka R od 2008 do 2010
IC25020800 Hřídel delší primární od 2008 do 2010
IC25020801 Hřídel kratší sekundární od 2008 do 2010
IC25033060 Konektor mycí hadice od 2008 do 2010
IC25034002 Pouzdro od 2008 do 2010
IC25038000 Pouzdro plast. od 2008 do 2010
IC25038002 Pouzdro TC 12.4 od 2008 do 2010
IC25038004 Pouzdro od 2008 do 2010
IC25040605 Pouzdro od 2008 do 2010
IC25060100 Kryt pohonu sekačky od 2008 do 2010
IC25090001 Ovládání sytiče od 2008 do 2010
IC25108009 Výfuk trávy-tunel plast. od 2008 do 2010
IC25109521 Krytka k zelené řemenici od 2008 do 2010
IC25122200 Pouzdro ložiskové od 2008 do 2010
IC25160003 Distanční pouzdro od 2008 do 2010
IC25160007 Distanční pouzdro od 2008 do 2010
IC25207200 Domeček unašeče nože od 2008 do 2010
IC25318115 Páka brzdy od 2008 do 2010
IC25430210 Pružina páky brzdy 102 od 2008 do 2010
IC25430238 Planžeta spínače TC(P) od 01 od 2008 do 2010
IC25510022 Čep krytu od 2008 do 2010
IC25510056 Čep od 2008 do 2010
IC25510068 Čep od 2008 do 2010
IC25510070 Čep od 2008 do 2010
IC25510072 Rozpěrka od 2008 do 2010
IC25601550 Řemenice od 2008 do 2010
IC25601554 Řemenice napínací od 2008 do 2010
IC25601555 Řemenice malá vodící od 2008 do 2010
IC25601559 Řemenice od 2008 do 2010
IC25601560 Řemenice od 2008 do 2010
IC25601570 Řemenice zelená od 2008 do 2010
IC25670005 Podložka od 2008 do 2010
IC25670008 Podložka od 2008 do 2010
IC25670011 Podložka od 2008 do 2010
IC25743000 Spojka od 2008 do 2010
IC25795001 Víčko nádrže od 2008 do 2010
IC325140100 Deflektor sekačky od 2008 do 2010
IC325580500 Středový kryt volantu od 2008 do 2010
IC325601599 Řemenice malá od 2008 do 2010
IC35065600# Řemen ozubený TC 102 od 2008 do 2010
IC82000477 Propojovací táhlo zalomené TCP od 2008 do 2010
IC82004608 Lanovod od 2008 do 2010
IC82034001 Náprava přední od 2008 do 2010
IC82207200 Hřídel nože primární kompl. od 2008 do 2010
IC82207201 Hřídel nože sekundární kompl. od 2008 do 2010
IC82318155 Páka přední pravá od 2008 do 2010
IC82318157 Páka přední levá od 2008 do 2010
IC82394607 Kapota motoru přední část TCX od 2008 do 2010
SP1001 Šroub M8x20 pozink. od 2008 do 2010
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2008 do 2010
SP1006 Šroub M8x80 pozink. od 2008 do 2010
SP1018 Šroub M6x40 pozink. 8.8 od 2008 do 2010
SP1019 Šroub M8x40 pozink. od 2008 do 2010
SP1022 Šroub M8x16 pozink. od 2008 do 2010
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2008 do 2010
SP2003 Matice M10 pozink. od 2008 do 2010
SP3003 Matice M5 samojistící od 2008 do 2010
SP3004 Matice M6 samojistící od 2008 do 2010
SP3005 Matice M8 samojistící od 2008 do 2010
SP3006 Matice M10 samojistící od 2008 do 2010
SP4003 Podložka M5 pozink.! od 2008 do 2010
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2008 do 2010
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2008 do 2010
SP4006 Podložka M10 pozink. od 2008 do 2010
SP4007 Podložka M12 pozink. od 2008 do 2010
SP5003 Podložka M8 pérová od 2008 do 2010
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější od 2008 do 2010
TQ168T2024250 Zátka vyrovnávací nádrže (C) od 2008 do 2010
TQ19216334280 Gufero (osy převodovky) ! (D) od 2008 do 2010
TQ1A646083050 Větrák převodovky K46 (K) ! od 2008 do 2010
TQ1C655036300 Zátka (D) od 2008 do 2010
UB395051R Hadička paliv.(balení 7,62m) ! od 2008 do 2010
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .