Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)
VELKÝ POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ se slevami 50 – 60 % už jen několik dní!

VELKÝ POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ se slevami 50 – 60 % už jen několik dní!

VELKÝ POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ se slevami 50 – 60 % už jen několik dní!
Tak to byla pěkná mela! Pořádný frmol v prodejnách a rekordní počet objednávek jako vydatná zatěžkávací zkouška našeho nového e-shopu! Pevně věříme, že Vám VELKÝ POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ na VŠECHNO udělal v této složité době opravdu radost. Ale už musí skončit. Je přeci jasné, že SLEVY 50 – 60 % na CELÝ SORTIMENT, tedy všech 2 390 druhů výrobků, pro Vás nemůžeme udržet věčně!
 
VELKÝ POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ na VŠECHNO skončí už v pondělí 31. LEDNA. ZBÝVÁ UŽ JEN NĚKOLIK DNÍ, které můžete využít k nákupům veškerého zboží se senzačními slevami a opravdu pořádně tak ušetřit. Vybavit si za méně než polovinu ceny ještě stihnete celou zahradu i dílnu a vše kolem domu do posledního detailu krásně doladit. Mnozí z Vás letos výprodejové ceny využili také ke splnění dlouholetých snů o pořádném bazénu nebo wellness zázemí.
 
Vše pro Vás máme, a ještě několik dní tak SE SLEVAMI 50 – 60 % pořídíte například všechny SEKAČKY, TRAKTORY, PILY, veškerou AKU TECHNIKU, všechny KŘOVINOŘEZY, všechny BAZÉNY, ELEKTROKOLA, VERTIKUTÁTORY, STRUNOVKY, VÍŘIVKY, PLOTOVÉ NŮŽKY, TLAKOVÉ MYČKY, GRILY, ČERPADLA, DRTIČE veškerý ZAHRADNÍ NÁBYTEK, DÍLENSKÉ NÁŘADÍ a AKU NÁŘADÍ, VENKOVNÍ OSVĚTLENÍ, dokonce i KRMIVO PRO PSY A KRMIVO PRO KOČKY a mnoho a mnoho dalšího, zkrátka VŠECHNO ZBOŽÍ.
 
 

Těšíme se na Vás

Váš Mountfield
Akce trvá do vyprodání zásob nebo do oficiálního ukončení. Akce se nevztahuje na prodej zboží dodávaného na zakázku, baterie k elektrokolům, služby a na prodej náhradních dílů v servisech. Akci nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami. Toto reklamní sdělení není nabídkou na uzavření smlouvy. Bližší informace naleznete na www.mountfield.cz nebo v kterékoliv prodejně Mountfield.  

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte.