Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)
Věrnostní ceny na celý sortiment

Věrnostní ceny na celý sortiment

6. 10. 2022

Milí zákazníci,

kdybychom měli popsat situaci v celé Evropě, potažmo ve většině částí světa, asi bychom se uchýlili k výrazům, jako jsou NEKLIDNÁ, NAPJATÁ, NEUTĚŠENÁ... Často můžeme na toto téma slýchat ještě razantnější charakteristiky – KRIZOVÁ, NEBEZPEČNÁ...

Hospodářství a ekonomika se ani nestačily pořádně vzpamatovat z covidové kocoviny, a už byly zavlečeny do tekutých písků sankčních opatření proti Rusku. Výsledkem je neustále pokračující zdražování zboží různých kategorií, služeb, dopravy, pohonných hmot, energií... Běžného člověka drtí inflace a neúměrně se zvyšující finanční nároky na existenci. Životní úroveň, těžce budovaná a namáhavě dosahovaná po více než 30 porevolučních let, nyní obrací svou ztrápenou tvář kamsi do druhé poloviny 90. let minulého století...

Ano, tohle jsou reálie posledních týdnů a měsíců. Víme přesně, jak Vám je, jaké Vám tato doba přináší problémy a strasti, vždyť nás sužují stejným způsobem. Zvrátit tento nepříznivý vývoj bohužel nedokážeme, změna světového chodu dějin zkrátka není v naší moci,

NĚCO ale přeci jen udělat můžeme:

CHCEME SVÝM ZÁKAZNÍKŮM V TÉTO DOBĚ UDĚLAT RADOST, A PROTO JE ODMĚŇUJEME.

Ano, čtete dobře, a ne, nezbláznili jsme se. Přemýšleli jsme, jak svým zákazníkům zařídit, aby v této zběsilé době v klidu pořídili vše, co shání, a to navíc za příjemně nízké ceny. Věříme, že obzvlášť teď před Vánoci to přijde vhod o to více. Zcela mimořádně jsme proto CELÝ SORTIMENT zařadili do VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU. Díky tomu teď mohou naši zákazníci pořizovat VŠECHNO ZBOŽÍ (více než 2 430 druhů výrobků) za exkluzivní VĚRNOSTNÍ CENY s využitím věrnostních bodů. Například všechny TRAKTORY, SEKAČKY, BAZÉNY, ELEKTROKOLA, PILY, NÁBYTEK, GRILY, VÍŘIVKY, AKU TECHNIKU, NÁŘADÍ, prostě úplně všechno!

VP karta

Jsme rádi, že aspoň takto můžeme svou velkou zákaznickou rodinu teď před Vánoci ODMĚNIT. Je to naše poděkování, je to náš projev vděčnosti svým zákazníkům – členům Věrnostního klubu, za jejich věrnost, kterou nám během celého roku svými nákupy prokazují.

Ale nejsme na to sami. Oslovili jsme své dodavatele, a výměnou za zvýšené odběry zboží se nám podařilo získat snížení cen různými formami (množstevní slevy, bonusy atd.). Tam, kde to bylo jen trochu možné, se nám dodavatelé snažili vyhovět. Náš institut Věrnostního programu, který našim zákazníkům přináší každý týden v průběhu celého roku nové a nové odměny, totiž dobře znají a vědí, jak moc je úspěšný a jak moc je u zákazníků oblíbený. Tam, kde nám dodavatelé vyjít vstříc nedokázali (což chápeme, neboť i oni často prochází svízelným obdobím), jde snížení cen na náš účet.

Pokud jste naším zákazníkem i Vy, doufáme, že Vám tím uděláme radost a že Vám tím i pomůžeme. Pokud naším zákazníkem zatím nejste, rádi Vás u nás přivítáme. 

 
JAK SE STÁT ČLENEM VĚRNOSTNÍHO KLUBU?

Jednoduše. Stačí u nás cokoli nakoupit a rovnou Vám u pokladny kterékoli prodejny vystavíme Zákaznickou kartu. Je to otázka okamžiku. Nebo se můžete zaregistrovat přímo na našem e-shopu a Kartu si v prodejně jen vyzvednete.

Béda
A CO KDYŽ KARTU MÁM, ALE NEMOHU JI NAJÍT?

Nevadí, o výhody nepřijdete. Na pokladně zjistíme Váš bodový účet a na počkání vystavíme Kartu novou.