Věrnostní ceny na celý sortiment

6. 10. 2022

ODMĚNY PRO NAŠE VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY! CELÝ SORTIMENT ZA EXKLUZIVNÍ VĚRNOSTNÍ CENY

Milí zákazníci,

děkujeme, že u nás i letos nakupujete. Vaší věrnosti si nesmírně vážíme a dokážeme ji náležitě ODMĚNIT. Proto jsme nyní CELÝ SORTIMENT ZAŘADILI DO VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU. To znamená, že cokoli si od nás nyní pořídíte, bude to za NÍZKÉ VĚRNOSTNÍ CENY s využitím věrnostních bodů.

Řeč je skutečně o celém sortimentu, takže ve Věrnostním programu najdete například všechny PILY, ŠTÍPAČKY, DRTIČE a ŠTEPKOVAČE, všechny SEKAČKY, TRAKTORY, BAZÉNY, NÁBYTEK, KŘOVINOŘEZY, GRILY, veškerou AKU TECHNIKU, všechny VÍŘIVKY, INFRASAUNY, všechna ELEKTROKOLA, všechny STRUNOVKY a mnoho a mnoho dalšího. Doufáme, že obzvlášť nyní v předvánočním čase Vám přijde tato možnost vhod.

Je to naše poděkování, je to náš projev vděčnosti svým zákazníkům – členům Věrnostního klubu, za jejich věrnost, kterou nám během celého roku svými nákupy prokazují. Pokud jste naším zákazníkem i Vy, doufáme, že Vám tím uděláme radost a že Vám tím i pomůžeme. Pokud naším zákazníkem zatím nejste, rádi Vás u nás přivítáme.

VP karta
 
JAK SE STÁT ČLENEM VĚRNOSTNÍHO KLUBU?

Jednoduše. Stačí u nás cokoli nakoupit a rovnou Vám u pokladny kterékoli prodejny vystavíme Zákaznickou kartu. Je to otázka okamžiku. Nebo se můžete zaregistrovat přímo na našem e-shopu a Kartu si v prodejně jen vyzvednete.

Béda
A CO KDYŽ KARTU MÁM, ALE NEMOHU JI NAJÍT?

Nevadí, o výhody nepřijdete. Na pokladně zjistíme Váš bodový účet a na počkání vystavíme Kartu novou.