Vše o saunování

Infrasauna rozehřeje vaše tělo za každého počasí po celý rok. Jedná se o moderní alternativu klasické sauny, funguje ale na jiném principu. Prohřeje vás pomocí infračervených paprsků. Ty nás obklopují každý den. Vnímáme je především za chladných dní, když se do nás příjemně opírá sluníčko.
Kromě relaxace vám pobyt v infrasauně pomůže s nejrůznějšími chorobami a neduhy, jako je revmatismus, artritida, akné a ekzémy. Zlepšuje prokrvení kůže, takže vaše pokožka bude měkká, hladká a bez celulitidy. Ještě stále pochybujete o bezpečnosti infrasauny? Pak byste měli vědět, že tato technologie se používá i v dětských inkubátorech.
  Rádi byste si užili klasické saunování se vším, co k tomu patří? Pořiďte si do domu nebo na chatu finskou saunu. Je to jednodušší, než se zdá. Nejmenší kabiny pro 2 osoby můžete umístit prakticky všude, kde máte 230V zásuvku. Potom už budete jen relaxovat a střídavě si prohřívat a ochlazovat tělo tak, jak to lidé dělají už stovky let. Bez léků a jiných podpůrných prostředků posílíte imunitu a zdraví svého srdce.
Za pobyt v sauně vám poděkuje nejen vaše tělo, ale i duše. Saunování totiž navozuje vnitřní klid a odbourává stres. Tím spíš, pokud si takový odpočinek dopřejete v soukromí vašeho domova, kdykoli se vám zachce.