Zahradní traktor XT 190 HD

Kód: 1TKK0076
4,64
(22)
Prodejní cena s DPH: 136 900
Sleva s DPH:- 60 700 (-44 %)
Akční cena s DPH 76 200
Nákup na splátky: již od 3 063 /měs
Dostupnost v eshopu: SKLADEM (> 5 ks)
Dostupnost v prodejně: Skladem ve 34 prodejnách
 ks Koupit
Porovnat zboží Hlídat cenu
Nákupem výrobku můžete získat 7620 bodů do Věrnostního programu
Podrobnosti

PoweredBy_3D_ClipOnWhite_lg.pngZahradní traktor XT 190 HD - nejprodávanější model na trhu. Jeho kvalitní provedení v kombinaci s moderním designem a řadou nadstandardních prvků ve výbavě stanovily nový trend v oblasti zahradních traktorů. Hydrostatická převodovka, elektromagnetická spojka sekačky, světlomety, mulčovací záslepka nebo palubní počítač jsou jen příklady jejich široké standardní výbavy.

Hydrostatická převodovka

Robustní hydrostatická převodovka je obdobou klasického automatu, který známe z moderních automobilů.

 

Všestranný stroj

Tažné zařízení umožňuje připojit různé příslušenství, které traktor povýší do role všestranného a multifunkčního stroje.

 

 

Výkonný motor

Výkonná pohonná jednotka z americké dílny Briggs & Stratton vyniká spolehlivostí a dostatkem výkonu v každé situaci.

 

 

 

Motor
Briggs&Stratton
Typ motoru
Intek 4185
Výkon
9 kW
Jmenovité otáčky
2500 ot./min
Objem motoru
500 cm3
Počet válců
jednoválec
Ventilový rozvod motoru
OHV
Mazání motoru
nucené
Převodovka
hydrostatická
Max. rychlost
8,8 km/hod.
Tempomat
ano
Záběr
102 cm
Počet nožů
2 ks
Výška sečení
3,0 - 9,0 cm
Sběrač trávy
ano
Systém sběru
vakuový
Objem koše
300 l
Signalizace plného koše
ano - zvuková
Mulčování
ano
Boční odhoz trávy
-
Zadní odhoz trávy
na přání
Zapínání sekačky
elektromagnetické
Startování
elektrický startér
Světla
ano
Systém bezpečnostních spínačů
ano
Nastavitelné sedadlo
ano
Signalizace provozu
ano
Kontrolní panel
ano
Zadní závěs pro připojení taženého příslušenství
ano
Rám pro připojení sněhové radlice
na přání
Objem nádrže - palivo
7 l
Rozměr kol - přední
15 x 6,00 - 6 "
Rozměr kol - zadní
18 x 8,50 - 8 "
Šířka
1050 mm
Výška
1115 mm
Délka
2320 mm
Hmotnost
226 kg
Recenze zákazníků
Video
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1TKZ1025 Nůž levý High Lift pro TC(P) 102 2013
1TKZ1025 Nůž levý High Lift pro TC(P) 102 2014
1TKZ1025 Nůž levý High Lift pro TC(P) 102 do 2015
1TKZ1025 Nůž levý High Lift pro TC(P) 102 od 2011 do 2012
1TKZ1025 Nůž levý High Lift pro TC(P) 102 od 2017
1TKZ1027 Nůž levý mulčovací pro TC(P) 102 2013
1TKZ1027 Nůž levý mulčovací pro TC(P) 102 2014
1TKZ1027 Nůž levý mulčovací pro TC(P) 102 do 2015
1TKZ1027 Nůž levý mulčovací pro TC(P) 102 od 2011 do 2012
1TKZ1027 Nůž levý mulčovací pro TC(P) 102 od 2017
1TKZ1028 Nůž pravý mulčovací pro TC(P) 102 2013
1TKZ1028 Nůž pravý mulčovací pro TC(P) 102 2014
1TKZ1028 Nůž pravý mulčovací pro TC(P) 102 do 2015
1TKZ1028 Nůž pravý mulčovací pro TC(P) 102 od 2011 do 2012
1TKZ1028 Nůž pravý mulčovací pro TC(P) 102 od 2017
1TKZ1032 Nůž pravý HighLift pro TC(P) 102 2013
1TKZ1032 Nůž pravý HighLift pro TC(P) 102 2014
1TKZ1032 Nůž pravý HighLift pro TC(P) 102 do 2015
1TKZ1032 Nůž pravý HighLift pro TC(P) 102 od 2011 do 2012
1TKZ1032 Nůž pravý HighLift pro TC(P) 102 od 2017
1TKZ4039 Sněhové řetězy 18x9,50-8, TC, XT, XDC od 2011 do 2012
1TKZ4041 Sněhové řetězy Pewag 18x9,50-8, TC, XT, XDC od 2011 do 2012
IC112436051 Pojistka - klip ! 2013
IC112436051 Pojistka - klip ! 2014
IC112436051 Pojistka - klip ! do 2015
IC112436051 Pojistka - klip ! od 2011 do 2012
IC112436051 Pojistka - klip ! od 2017
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý 2013
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý 2014
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý do 2015
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý od 2011 do 2012
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý od 2017
IC119410614 Mikrospínač B&S bílý do 2015
IC119410614 Mikrospínač B&S bílý od 2017
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm 2013
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm 2014
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm do 2015
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm od 2011 do 2012
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm od 2017
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 2013
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 2014
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 do 2015
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 od 2011 do 2012
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 od 2017
IC12139100 Pero 4x6.5 2013
IC12139100 Pero 4x6.5 2014
IC12139100 Pero 4x6.5 do 2015
IC12139100 Pero 4x6.5 od 2011 do 2012
IC12139100 Pero 4x6.5 od 2017
IC12139480 Pero 6X6X20 2013
IC12139480 Pero 6X6X20 2014
IC12139480 Pero 6X6X20 do 2015
IC12139480 Pero 6X6X20 od 2011 do 2012
IC12139480 Pero 6X6X20 od 2017
IC12154210 Matice 2013
IC12154210 Matice 2014
IC12154210 Matice do 2015
IC12154210 Matice od 2011 do 2012
IC12154210 Matice od 2017
IC12155010 Matice 2013
IC12155010 Matice 2014
IC12155010 Matice do 2015
IC12155010 Matice od 2011 do 2012
IC12155010 Matice od 2017
IC122746609 Kulový čep+matice M10 2013
IC122746609 Kulový čep+matice M10 2014
IC122746609 Kulový čep+matice M10 do 2015
IC122746609 Kulový čep+matice M10 od 2011 do 2012
IC12292102 Podložková matice M6 2013
IC12292102 Podložková matice M6 2014
IC12292102 Podložková matice M6 do 2015
IC12292102 Podložková matice M6 od 2011 do 2012
IC12292102 Podložková matice M6 od 2017
IC12293201 Podložková matice M8 2013
IC12293201 Podložková matice M8 2014
IC12293201 Podložková matice M8 do 2015
IC12293201 Podložková matice M8 od 2011 do 2012
IC12293201 Podložková matice M8 od 2017
IC12360425 Matice 2013
IC12360425 Matice 2014
IC12360425 Matice do 2015
IC12360425 Matice od 2011 do 2012
IC12360425 Matice od 2017
IC12500030 Nýt plastový 2013
IC12500030 Nýt plastový 2014
IC12500030 Nýt plastový do 2015
IC12500030 Nýt plastový od 2011 do 2012
IC12500030 Nýt plastový od 2017
IC12521390 Podložka 17x30x3 2013
IC12521390 Podložka 17x30x3 2014
IC12521390 Podložka 17x30x3 do 2015
IC12521390 Podložka 17x30x3 od 2011 do 2012
IC12521390 Podložka 17x30x3 od 2017
IC12523060 Podložka 9X24X2 2013
IC12523060 Podložka 9X24X2 2014
IC12523060 Podložka 9X24X2 do 2015
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2011 do 2012
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2017
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 2013
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 2014
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 do 2015
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 od 2011 do 2012
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 od 2017
IC12523090 Podložka 11x40x2.5 2013
IC12523090 Podložka 11x40x2.5 2014
IC12523090 Podložka 11x40x2.5 do 2015
IC12523090 Podložka 11x40x2.5 od 2011 do 2012
IC12523090 Podložka 11x40x2.5 od 2017
IC125510121 Čep 2013
IC125510121 Čep 2014
IC125510121 Čep do 2015
IC125510121 Čep od 2011 do 2012
IC125510121 Čep od 2017
IC125570004 Pastorek 2013
IC125570004 Pastorek 2014
IC125570004 Pastorek do 2015
IC125570004 Pastorek od 2011 do 2012
IC125570004 Pastorek od 2017
IC125590019 Pneu 15x6.00-6 2014
IC125590019 Pneu 15x6.00-6 do 2015
IC12604899 Pojistná podložka _8 2013
IC12604899 Pojistná podložka _8 2014
IC12604899 Pojistná podložka _8 do 2015
IC12604899 Pojistná podložka _8 od 2011 do 2012
IC12604899 Pojistná podložka _8 od 2017
IC12610800 Poj.kroužek _35 2013
IC12610800 Poj.kroužek _35 2014
IC12610800 Poj.kroužek _35 do 2015
IC12610800 Poj.kroužek _35 od 2011 do 2012
IC12610800 Poj.kroužek _35 od 2017
IC12728450 Šroub 4.8x19 2013
IC12728450 Šroub 4.8x19 2014
IC12728450 Šroub 4.8x19 do 2015
IC12728450 Šroub 4.8x19 od 2011 do 2012
IC12728450 Šroub 4.8x19 od 2017
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! 2013
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! 2014
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! do 2015
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! od 2011 do 2012
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! od 2017
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! 2013
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! 2014
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! do 2015
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! od 2011 do 2012
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! od 2017
IC12731580 Šroub 2013
IC12731580 Šroub 2014
IC12731580 Šroub do 2015
IC12731580 Šroub od 2011 do 2012
IC12731580 Šroub od 2017
IC12735110 Šroub 2013
IC12735110 Šroub 2014
IC12735110 Šroub do 2015
IC12735110 Šroub od 2011 do 2012
IC12735110 Šroub od 2017
IC12735402 Šroub 2013
IC12735402 Šroub 2014
IC12735402 Šroub do 2015
IC12735402 Šroub od 2011 do 2012
IC12735403 Šroub 2013
IC12735403 Šroub 2014
IC12735403 Šroub do 2015
IC12735403 Šroub od 2011 do 2012
IC12735403 Šroub od 2017
IC12735405 Šroub 2013
IC12735405 Šroub 2014
IC12735405 Šroub do 2015
IC12735405 Šroub od 2011 do 2012
IC12735405 Šroub od 2017
IC12735694 Šroub nože P 2013
IC12735694 Šroub nože P 2014
IC12735694 Šroub nože P do 2015
IC12735694 Šroub nože P od 2011 do 2012
IC12735695 Šroub nože L 2013
IC12735695 Šroub nože L 2014
IC12735695 Šroub nože L do 2015
IC12735695 Šroub nože L od 2011 do 2012
IC12815200 Šroub M6X16 2013
IC12815200 Šroub M6X16 2014
IC12815200 Šroub M6X16 do 2015
IC12815200 Šroub M6X16 od 2011 do 2012
IC12815200 Šroub M6X16 od 2017
IC12818700 Šroub vratový 8x25 2013
IC12818700 Šroub vratový 8x25 2014
IC12818700 Šroub vratový 8x25 do 2015
IC12818700 Šroub vratový 8x25 od 2011 do 2012
IC135062020 Řemen kl.13x2443Li ČER96 1/2! 2013
IC135062020 Řemen kl.13x2443Li ČER96 1/2! 2014
IC135062020 Řemen kl.13x2443Li ČER96 1/2! do 2015
IC135062020 Řemen kl.13x2443Li ČER96 1/2! od 2011 do 2012
IC135062020 Řemen kl.13x2443Li ČER96 1/2! od 2017
IC18120002# Akumulátor 12V 2013
IC18120002# Akumulátor 12V 2014
IC18120002# Akumulátor 12V do 2015
IC18120002# Akumulátor 12V od 2011 do 2012
IC18120002# Akumulátor 12V od 2017
IC18210022 Klíček startování - 2 ks v balení 2013
IC18210022 Klíček startování - 2 ks v balení 2014
IC18210022 Klíček startování - 2 ks v balení do 2015
IC18210022 Klíček startování - 2 ks v balení od 2011 do 2012
IC18210022 Klíček startování - 2 ks v balení od 2017
IC182700003 Kolečko pr. 80 2013
IC182700003 Kolečko pr. 80 2014
IC182700003 Kolečko pr. 80 do 2015
IC182700003 Kolečko pr. 80 od 2011 do 2012
IC182700003 Kolečko pr. 80 od 2017
IC182700004 Kolečko pr. 100 2013
IC182700004 Kolečko pr. 100 2014
IC182700004 Kolečko pr. 100 do 2015
IC182700004 Kolečko pr. 100 od 2011 do 2012
IC182700004 Kolečko pr. 100 od 2017
IC18399062# Spojka elektromagnet.komplet ! 2013
IC18399062# Spojka elektromagnet.komplet ! 2014
IC18399062# Spojka elektromagnet.komplet ! do 2015
IC18399062# Spojka elektromagnet.komplet ! od 2011 do 2012
IC18399062# Spojka elektromagnet.komplet ! od 2017
IC18450060 Spínač světel 2013
IC18450060 Spínač světel 2014
IC18450060 Spínač světel do 2015
IC18450060 Spínač světel od 2011 do 2012
IC18450060 Spínač světel od 2017
IC18450072 Spínací skříňka 2013
IC18450072 Spínací skříňka 2014
IC18450072 Spínací skříňka do 2015
IC18450072 Spínací skříňka od 2011 do 2012
IC18450072 Spínací skříňka od 2017
IC18459100 Žárovka světla traktoru 2013
IC18459100 Žárovka světla traktoru 2014
IC18459100 Žárovka světla traktoru do 2015
IC18459100 Žárovka světla traktoru od 2011 do 2012
IC18459100 Žárovka světla traktoru od 2017
IC18736110 Spínač startéru-solenoid ! 2014
IC18736110 Spínač startéru-solenoid ! do 2015
IC18736110 Spínač startéru-solenoid ! od 2011 do 2012
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm 2013
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm 2014
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm do 2015
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm od 2011 do 2012
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm od 2017
IC19410609 Mikrospínač neutrálu od 2011 do 2012
IC19410609 Mikrospínač neutrálu od 2017
IC22110230 Víčko 2013
IC22110230 Víčko 2014
IC22110230 Víčko do 2015
IC22110230 Víčko od 2011 do 2012
IC22110230 Víčko od 2017
IC22160400 Podložka 2013
IC22160400 Podložka 2014
IC22160400 Podložka do 2015
IC22160400 Podložka od 2011 do 2012
IC22450115 Pružina 2013
IC22450115 Pružina 2014
IC22450115 Pružina do 2015
IC22450115 Pružina od 2011 do 2012
IC22450115 Pružina od 2017
IC24487997 Závlačka R 2013
IC24487997 Závlačka R 2014
IC24487997 Závlačka R do 2015
IC24487997 Závlačka R od 2011 do 2012
IC24487997 Závlačka R od 2017
IC24487998 Závlačka R 2013
IC24487998 Závlačka R 2014
IC24487998 Závlačka R do 2015
IC24487998 Závlačka R od 2011 do 2012
IC24487998 Závlačka R od 2017
IC24487999 Závlačka R 2013
IC24487999 Závlačka R 2014
IC24487999 Závlačka R do 2015
IC24487999 Závlačka R od 2011 do 2012
IC24487999 Závlačka R od 2017
IC25020800 Hřídel delší primární 2013
IC25020800 Hřídel delší primární 2014
IC25020800 Hřídel delší primární do 2015
IC25020800 Hřídel delší primární od 2011 do 2012
IC25020800 Hřídel delší primární od 2017
IC25020801 Hřídel kratší sekundární 2013
IC25020801 Hřídel kratší sekundární 2014
IC25020801 Hřídel kratší sekundární do 2015
IC25020801 Hřídel kratší sekundární od 2011 do 2012
IC25020801 Hřídel kratší sekundární od 2017
IC25033060 Konektor mycí hadice 2013
IC25033060 Konektor mycí hadice 2014
IC25033060 Konektor mycí hadice do 2015
IC25033060 Konektor mycí hadice od 2011 do 2012
IC25033060 Konektor mycí hadice od 2017
IC25034002 Pouzdro 2013
IC25034002 Pouzdro 2014
IC25034002 Pouzdro do 2015
IC25034002 Pouzdro od 2011 do 2012
IC25034002 Pouzdro od 2017
IC25038000 Pouzdro plast. 2013
IC25038000 Pouzdro plast. 2014
IC25038000 Pouzdro plast. do 2015
IC25038000 Pouzdro plast. od 2011 do 2012
IC25038000 Pouzdro plast. od 2017
IC25038002 Pouzdro TC 12.4 2013
IC25038002 Pouzdro TC 12.4 2014
IC25038002 Pouzdro TC 12.4 do 2015
IC25038002 Pouzdro TC 12.4 od 2011 do 2012
IC25038002 Pouzdro TC 12.4 od 2017
IC25038004 Pouzdro 2013
IC25038004 Pouzdro 2014
IC25038004 Pouzdro do 2015
IC25038004 Pouzdro od 2011 do 2012
IC25038004 Pouzdro od 2017
IC25040605 Pouzdro 2013
IC25040605 Pouzdro 2014
IC25040605 Pouzdro do 2015
IC25040605 Pouzdro od 2011 do 2012
IC25040605 Pouzdro od 2017
IC25060100 Kryt pohonu sekačky 2013
IC25060100 Kryt pohonu sekačky 2014
IC25060100 Kryt pohonu sekačky do 2015
IC25060100 Kryt pohonu sekačky od 2011 do 2012
IC25090001 Ovládání sytiče od 2017
IC25109521 Krytka k zelené řemenici 2013
IC25109521 Krytka k zelené řemenici 2014
IC25109521 Krytka k zelené řemenici do 2015
IC25109521 Krytka k zelené řemenici od 2011 do 2012
IC25109521 Krytka k zelené řemenici od 2017
IC25122200 Pouzdro ložiskové 2013
IC25122200 Pouzdro ložiskové 2014
IC25122200 Pouzdro ložiskové do 2015
IC25122200 Pouzdro ložiskové od 2011 do 2012
IC25122200 Pouzdro ložiskové od 2017
IC25160003 Distanční pouzdro 2013
IC25160003 Distanční pouzdro 2014
IC25160003 Distanční pouzdro do 2015
IC25160003 Distanční pouzdro od 2011 do 2012
IC25160003 Distanční pouzdro od 2017
IC25160007 Distanční pouzdro 2013
IC25160007 Distanční pouzdro od 2011 do 2012
IC25318115 Páka brzdy 2013
IC25318115 Páka brzdy 2014
IC25318115 Páka brzdy do 2015
IC25318115 Páka brzdy od 2011 do 2012
IC25318115 Páka brzdy od 2017
IC25318124 Páka spínače plného koše 2013
IC25318124 Páka spínače plného koše 2014
IC25318124 Páka spínače plného koše do 2015
IC25318124 Páka spínače plného koše od 2011 do 2012
IC25318124 Páka spínače plného koše od 2017
IC25430210 Pružina páky brzdy 102 2013
IC25430210 Pružina páky brzdy 102 2014
IC25430210 Pružina páky brzdy 102 do 2015
IC25430210 Pružina páky brzdy 102 od 2011 do 2012
IC25430210 Pružina páky brzdy 102 od 2017
IC25430238 Planžeta spínače TC(P) od 01 2013
IC25430238 Planžeta spínače TC(P) od 01 2014
IC25430238 Planžeta spínače TC(P) od 01 do 2015
IC25430238 Planžeta spínače TC(P) od 01 od 2011 do 2012
IC25430238 Planžeta spínače TC(P) od 01 od 2017
IC25463200 Unašeč TC(P) 2013
IC25463200 Unašeč TC(P) 2014
IC25463200 Unašeč TC(P) do 2015
IC25463200 Unašeč TC(P) od 2011 do 2012
IC25463200 Unašeč TC(P) od 2017
IC25510022 Čep krytu 2013
IC25510022 Čep krytu 2014
IC25510022 Čep krytu do 2015
IC25510022 Čep krytu od 2011 do 2012
IC25510022 Čep krytu od 2017
IC25510056 Čep 2013
IC25510056 Čep 2014
IC25510056 Čep do 2015
IC25510056 Čep od 2011 do 2012
IC25510056 Čep od 2017
IC25510068 Čep 2013
IC25510068 Čep 2014
IC25510068 Čep do 2015
IC25510068 Čep od 2011 do 2012
IC25510068 Čep od 2017
IC25510070 Čep 2013
IC25510070 Čep 2014
IC25510070 Čep do 2015
IC25510070 Čep od 2011 do 2012
IC25510070 Čep od 2017
IC25510072 Rozpěrka 2013
IC25510072 Rozpěrka 2014
IC25510072 Rozpěrka do 2015
IC25510072 Rozpěrka od 2011 do 2012
IC25510072 Rozpěrka od 2017
IC25601550 Řemenice 2013
IC25601550 Řemenice 2014
IC25601550 Řemenice do 2015
IC25601550 Řemenice od 2011 do 2012
IC25601550 Řemenice od 2017
IC25601554 Řemenice napínací 2013
IC25601554 Řemenice napínací 2014
IC25601554 Řemenice napínací do 2015
IC25601554 Řemenice napínací od 2011 do 2012
IC25601554 Řemenice napínací od 2017
IC25601555 Řemenice malá vodící 2013
IC25601555 Řemenice malá vodící od 2011 do 2012
IC25601559 Řemenice 2013
IC25601559 Řemenice 2014
IC25601559 Řemenice do 2015
IC25601559 Řemenice od 2011 do 2012
IC25601559 Řemenice od 2017
IC25601560 Řemenice 2013
IC25601560 Řemenice 2014
IC25601560 Řemenice do 2015
IC25601560 Řemenice od 2011 do 2012
IC25601560 Řemenice od 2017
IC25601570 Řemenice zelená 2013
IC25601570 Řemenice zelená 2014
IC25601570 Řemenice zelená do 2015
IC25601570 Řemenice zelená od 2011 do 2012
IC25601570 Řemenice zelená od 2017
IC25670005 Podložka 2013
IC25670005 Podložka 2014
IC25670005 Podložka do 2015
IC25670005 Podložka od 2011 do 2012
IC25670005 Podložka od 2017
IC25670008 Podložka 2013
IC25670008 Podložka 2014
IC25670008 Podložka do 2015
IC25670008 Podložka od 2011 do 2012
IC25670008 Podložka od 2017
IC25670011 Podložka 2013
IC25670011 Podložka 2014
IC25670011 Podložka do 2015
IC25670011 Podložka od 2011 do 2012
IC25670011 Podložka od 2017
IC25743000 Spojka 2013
IC25743000 Spojka 2014
IC25743000 Spojka do 2015
IC25743000 Spojka od 2011 do 2012
IC25743000 Spojka od 2017
IC25774373 Spona 2013
IC25774373 Spona 2014
IC25774373 Spona do 2015
IC25774373 Spona od 2011 do 2012
IC25795000 Víčko nádrže 2013
IC25795000 Víčko nádrže 2014
IC25795000 Víčko nádrže do 2015
IC25795000 Víčko nádrže od 2011 do 2012
IC25795000 Víčko nádrže od 2017
IC25795001 Víčko nádrže 2013
IC25795001 Víčko nádrže od 2011 do 2012
IC27430579 Pružina u spojky EL63 2013
IC27430579 Pružina u spojky EL63 2014
IC27430579 Pružina u spojky EL63 do 2015
IC27430579 Pružina u spojky EL63 od 2017
IC325140100 Deflektor sekačky 2013
IC325140100 Deflektor sekačky 2014
IC325140100 Deflektor sekačky do 2015
IC325140100 Deflektor sekačky od 2011 do 2012
IC325140100 Deflektor sekačky od 2017
IC325580500 Středový kryt volantu 2014
IC325580500 Středový kryt volantu do 2015
IC325580500 Středový kryt volantu od 2011 do 2012
IC325601599 Řemenice malá 2013
IC325601599 Řemenice malá 2014
IC325601599 Řemenice malá do 2015
IC325601599 Řemenice malá od 2011 do 2012
IC325601599 Řemenice malá od 2017
IC35062001 Řemen klínový 13x2438Li ČER96 1/2 2013
IC35062001 Řemen klínový 13x2438Li ČER96 1/2 2014
IC35062813 Klínový řemen 17x1400 Li B 2013
IC35062813 Klínový řemen 17x1400 Li B 2014
IC35062813 Klínový řemen 17x1400 Li B do 2015
IC35062813 Klínový řemen 17x1400 Li B od 2011 do 2012
IC35062813 Klínový řemen 17x1400 Li B od 2017
IC35065600# Řemen ozubený TC 102 2013
IC35065600# Řemen ozubený TC 102 2014
IC35065600# Řemen ozubený TC 102 do 2015
IC35065600# Řemen ozubený TC 102 od 2011 do 2012
IC35065600# Řemen ozubený TC 102 od 2017
IC82000477 Propojovací táhlo zalomené TCP 2013
IC82000477 Propojovací táhlo zalomené TCP 2014
IC82000477 Propojovací táhlo zalomené TCP do 2015
IC82000477 Propojovací táhlo zalomené TCP od 2011 do 2012
IC82000477 Propojovací táhlo zalomené TCP od 2017
IC82004608 Lanovod 2013
IC82004608 Lanovod 2014
IC82004608 Lanovod do 2015
IC82004608 Lanovod od 2011 do 2012
IC82004608 Lanovod od 2017
IC82034001 Náprava přední 2013
IC82034001 Náprava přední 2014
IC82034001 Náprava přední do 2015
IC82034001 Náprava přední od 2011 do 2012
IC82034001 Náprava přední od 2017
IC82207200 Hřídel nože primární kompl. 2013
IC82207200 Hřídel nože primární kompl. 2014
IC82207200 Hřídel nože primární kompl. do 2015
IC82207200 Hřídel nože primární kompl. od 2011 do 2012
IC82207200 Hřídel nože primární kompl. od 2017
IC82207201 Hřídel nože sekundární kompl. 2013
IC82207201 Hřídel nože sekundární kompl. 2014
IC82207201 Hřídel nože sekundární kompl. do 2015
IC82207201 Hřídel nože sekundární kompl. od 2011 do 2012
IC82207201 Hřídel nože sekundární kompl. od 2017
IC82318155 Páka přední pravá 2013
IC82318155 Páka přední pravá 2014
IC82318155 Páka přední pravá do 2015
IC82318155 Páka přední pravá od 2011 do 2012
IC82318155 Páka přední pravá od 2017
IC82318157 Páka přední levá 2013
IC82318157 Páka přední levá 2014
IC82318157 Páka přední levá do 2015
IC82318157 Páka přední levá od 2011 do 2012
IC82318157 Páka přední levá od 2017
IC82394607 Kapota motoru přední část TCX 2013
IC82394607 Kapota motoru přední část TCX 2014
IC82394607 Kapota motoru přední část TCX do 2015
IC82394607 Kapota motoru přední část TCX od 2011 do 2012
IC82394607 Kapota motoru přední část TCX od 2017
SP1001 Šroub M8x20 pozink. 2013
SP1001 Šroub M8x20 pozink. 2014
SP1001 Šroub M8x20 pozink. do 2015
SP1001 Šroub M8x20 pozink. od 2011 do 2012
SP1001 Šroub M8x20 pozink. od 2017
SP1005 Šroub M8x60 pozink. 2013
SP1005 Šroub M8x60 pozink. 2014
SP1005 Šroub M8x60 pozink. do 2015
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2011 do 2012
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2017
SP1006 Šroub M8x80 pozink. 2013
SP1006 Šroub M8x80 pozink. 2014
SP1006 Šroub M8x80 pozink. do 2015
SP1006 Šroub M8x80 pozink. od 2011 do 2012
SP1006 Šroub M8x80 pozink. od 2017
SP1019 Šroub M8x40 pozink. 2013
SP1019 Šroub M8x40 pozink. 2014
SP1019 Šroub M8x40 pozink. do 2015
SP1019 Šroub M8x40 pozink. od 2011 do 2012
SP1019 Šroub M8x40 pozink. od 2017
SP1022 Šroub M8x16 pozink. 2013
SP1022 Šroub M8x16 pozink. 2014
SP1022 Šroub M8x16 pozink. do 2015
SP1022 Šroub M8x16 pozink. od 2011 do 2012
SP1022 Šroub M8x16 pozink. od 2017
SP1032 Šroub M6x20 2013
SP1032 Šroub M6x20 2014
SP1032 Šroub M6x20 do 2015
SP1032 Šroub M6x20 od 2011 do 2012
SP1032 Šroub M6x20 od 2017
SP2002 Matice M8 pozinkovaná 2013
SP2002 Matice M8 pozinkovaná 2014
SP2002 Matice M8 pozinkovaná do 2015
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2011 do 2012
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2017
SP2003 Matice M10 pozink. 2013
SP2003 Matice M10 pozink. 2014
SP2003 Matice M10 pozink. do 2015
SP2003 Matice M10 pozink. od 2011 do 2012
SP2003 Matice M10 pozink. od 2017
SP3003 Matice M5 samojistící 2013
SP3003 Matice M5 samojistící 2014
SP3003 Matice M5 samojistící do 2015
SP3003 Matice M5 samojistící od 2011 do 2012
SP3003 Matice M5 samojistící od 2017
SP3004 Matice M6 samojistící 2013
SP3004 Matice M6 samojistící 2014
SP3004 Matice M6 samojistící do 2015
SP3004 Matice M6 samojistící od 2011 do 2012
SP3004 Matice M6 samojistící od 2017
SP3005 Matice M8 samojistící 2013
SP3005 Matice M8 samojistící 2014
SP3005 Matice M8 samojistící do 2015
SP3005 Matice M8 samojistící od 2011 do 2012
SP3005 Matice M8 samojistící od 2017
SP3006 Matice M10 samojistící 2013
SP3006 Matice M10 samojistící 2014
SP3006 Matice M10 samojistící do 2015
SP3006 Matice M10 samojistící od 2011 do 2012
SP3006 Matice M10 samojistící od 2017
SP4003 Podložka M5 pozink.! 2013
SP4003 Podložka M5 pozink.! 2014
SP4003 Podložka M5 pozink.! do 2015
SP4003 Podložka M5 pozink.! od 2011 do 2012
SP4003 Podložka M5 pozink.! od 2017
SP4004 Podložka M6 pozink. 2013
SP4004 Podložka M6 pozink. 2014
SP4004 Podložka M6 pozink. do 2015
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2011 do 2012
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2017
SP4005 Podložka M8 pozink. 2013
SP4005 Podložka M8 pozink. 2014
SP4005 Podložka M8 pozink. do 2015
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2011 do 2012
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2017
SP4006 Podložka M10 pozink. 2013
SP4006 Podložka M10 pozink. 2014
SP4006 Podložka M10 pozink. do 2015
SP4006 Podložka M10 pozink. od 2011 do 2012
SP4006 Podložka M10 pozink. od 2017
SP4007 Podložka M12 pozink. 2013
SP4007 Podložka M12 pozink. 2014
SP4007 Podložka M12 pozink. do 2015
SP4007 Podložka M12 pozink. od 2011 do 2012
SP5003 Podložka M8 pérová 2013
SP5003 Podložka M8 pérová 2014
SP5003 Podložka M8 pérová do 2015
SP5003 Podložka M8 pérová od 2011 do 2012
SP5003 Podložka M8 pérová od 2017
SP5004 Podložka M6 pérová od 2017
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější 2013
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější 2014
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější do 2015
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější od 2011 do 2012
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější od 2017
TQ168T2024250 Zátka vyrovnávací nádrže (C) 2013
TQ168T2024250 Zátka vyrovnávací nádrže (C) od 2011 do 2012
TQ19216334280 Gufero (osy převodovky) ! (D) 2013
TQ19216334280 Gufero (osy převodovky) ! (D) od 2011 do 2012
TQ1A646083050 Větrák převodovky K46 (K) ! 2013
TQ1A646083050 Větrák převodovky K46 (K) ! od 2011 do 2012
TQ1C655036300 Zátka (D) 2013
TQ1C655036300 Zátka (D) od 2011 do 2012
UB395051R Hadička paliv.(balení 7,62m) ! 2013
UB395051R Hadička paliv.(balení 7,62m) ! 2014
UB395051R Hadička paliv.(balení 7,62m) ! do 2015
UB395051R Hadička paliv.(balení 7,62m) ! od 2011 do 2012
UB395051R Hadička paliv.(balení 7,62m) ! od 2017
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .