OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Práce  u nás v obchodním oddělení stojí v zásadě na dvou pilířích. Jedním jsou obchodní referenti a druhým produktoví manažeři. Tito dva vždy tvoří tým zodpovědný za příslušnou produktovou oblast, kterou mají společně na starosti od A do Z. Nedílnou součástí našeho týmu je naše asistentka, která zajišťuje nejen fungování oddělení, ale hlavně dobrou náladu a je vždy ochotná každému pomoci.

Celoročně řídíme tok zboží do firmy. Neustále musí být zajištěn dostatek zboží na plánovanou či právě probíhající kampaň. Zajišťujeme administrativní pozadí všech nákupů, provádíme změny cen, sledujeme konkurenci nebo se podílíme na přípravě marketingových materiálů a dbáme o aktuálnost webových stránek. Obchodní oddělení je srdcem firmy. Přicházíme s produktovými novinkami, sledujeme trendy a vyhledáváme ty nejlepší obchodní příležitosti. Každý den jsme v kontaktu s kolegy napříč firmou i s obchodními partnery, proto není o komunikaci s různými lidmi vůbec žádná nouze.

Základním předpokladem pro práci u nás je mít otevřenou mysl. Jsme živý organismus, který potřebuje energické zaměstnance, kteří táhnou za jeden provaz a za jedním společným cílem, kterým je ÚSPĚCH!