Jsme česká firma

Jsme firma s českými kořeny, založená v roce 1991. Za 30 let poctivé práce jsme vyrostli v největšího českého i slovenského prodejce zahradní techniky, nábytku, bazénů a dalších potřeb pro zahradu a volnočasových aktivit. Začínali jsme v jedné malé prodejně a dnes, v České republice i na Slovensku, provozujeme síť 75 prodejních center. Jsme nejen největší specializovaný prodejce zahradní techniky a bazénů v celé Evropě, ale i výrobce.

Náš úspěch je založený na široké nabídce kvalitních produktů a služeb a také na lidech, kteří u nás pracují. V renomovaných veřejných průzkumech hobby marketů umísťují zákazníci pravidelně společnost Mountfield na první příčky žebříčku, co se týká ochoty a profesionality prodejních techniků. Těchto ocenění si velmi vážíme a zároveň nás to zavazuje k neustálému rozvoji našich služeb.

Chceme i nadále stát po boku českých a slovenských majitelů zahrad a být jejich první správnou volbou při rozhodování o nákupu rodinného bazénu nebo odborným poradcem, se kterým budou řešit nákup vybavení pro dům i zahradu. A proto mezi sebe hledáme kolegy, kteří nám pomohou tohoto cíle dosáhnout.

 

JAKÁ JE NAŠE VIZE

Naše vize je stále se rozvíjet, rozšiřovat velikost sortimentu, zlepšovat nabídku doprovodných služeb, zlepšovat kvalitu nákupního prostředí na našich prodejnách, soustředit se na zvyšování odbornosti našich prodejních techniků, ruku v ruce s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi.

„Důvěru zákazníka si zaslouží jen ti nejlepší“

Číst více

Společnost Mountfield a.s. realizuje projekt s názvem Vzdělávání zaměstnanců společnosti Mountfield a.s.
s registračním číslem CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012629.

Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí, dovedností a zejména klíčových kompetencí našich zaměstnanců.

Počet zapojených osob do projektu (podpořených osob): 547 osob

Realizace projektu: 1. 7. 2020 – 30. 6. 2022

Značka Mountfield se stala symbolem českého úspěchu.

Na co jsme hrdí

V průběhu let jsme získali řadu významných ocenění od odborné i laické veřejnosti a jsme na ně hrdí.

 

Pomáháme

Úspěch firmy chápeme v širších souvislostech, než jen v podobě obchodních úspěchů, a tak se snažíme pomáhat, kde je potřeba. Dlouhodobě podporujeme různé charitativní a sociální projekty. Těší nás, když pomůžeme vybavit zázemí dětského domova nebo když s naší podporou mohou opuštěné děti vyrazit na letní tábor či zimní radovánky. Jsme hodně aktivní i v kulturní a sportovní oblasti. Za celou dobu naší působnosti jsme na všechny tyto projekty vydali již několik desítek milionů korun a budeme v tom pokračovat i nadále.

Neděláme to kvůli tomu, abychom se zviditelnili. Ale proto, abychom lidem, kteří neměli příliš štěstí, vykouzlili úsměv na tváři a pomohli jim k lepšímu a hodnotnějšímu životu. Doufáme, že náš příklad pomůže strhnout i další následovníky.