O společnosti

26. 10. 2020

Centrála Mountfield

O nás

Béda TrávníčekJsme národem, který rád žije na svých zahradách u domů, chat nebo chalup. Na zahradách, kde pracujeme, sportujeme, odpočíváme, ale i sníme své sny. Jsme hrdí na to, že s našimi produkty na svých zahradách pracujete, ale i prostřednictvím nich sportujete a odpočíváte. Jsme rádi, že můžeme být součástí vašich zahradních snů.

Jsme společnost s českými kořeny, která je spjata s tisícovkami českých a slovenských domácností. Historii společnosti Mountfield jsme začali psát v roce 1991 a za tři desetiletí jsme vyrostli v největšího českého i slovenského prodejce zahradní techniky, zahradního nábytku, bazénů, dalších potřeb pro zahradu, produktů pro volnočasové aktivity a prodejce krmiva pro psí a kočičí mazlíčky. Začínali jsme v s jednou malou prodejnou ve středočeských Mnichovicích a dnes, v České republice i na Slovensku, provozujeme síť 75 vlastních prodejních center. Každé centrum se skládá z prodejny, servisního střediska, bazénového centra a skladového zázemí. Jsme i největší specializovaný prodejce zahradní techniky a bazénů v celé Evropě.

Náš úspěch je založený na široké nabídce kvalitních produktů, kvalitním servisu a službách, které našim zákazníkům šetří jejich čas a energii. Důležitá je pro nás spokojenost našich zákazníků, jejich důvěra a skutečnost, že se k nám do prodejen rádi vrací. Jsme rádi, že jsme partnerem více jak 2,1 miliónu našich stálých zákazníků.

Máme za sebou přes třicet let poctivé práce a dál chceme stát po boku českých a slovenských majitelů zahrad při jejich práci, ale i odpočinku na jejich zahradách a zahrádkách. Je to pro nás velký závazek do budoucna.

Náš sortiment

Společnost Mountfield je největší specializovaný prodejce zahradní techniky, bazénů vybavení pro dům a zahradu v Evropě. Nejsme jen prodejci kvalitního značkového zboží od renomovaných zahraničních výrobců, ale prostřednictvím dceřiných společností jsme i výrobci zahradní techniky, bazénů a bazénového příslušenství. V nabídce máme i elektrokola pro volnočasové aktivity a také se specializujeme na psí a kočičí potravu.

Za kvalitou našich produktů si stojíme a jako jediní na trhu poskytujeme na naše produkty až 7 letou záruku. Můžeme si to dovolit. Kvalitou našich produktů jsme si jisti a to díky tomu, že všechny výrobky zařazené do našeho sortimentu jsou detailně testovány pomocí náročných zátěžových zkoušek. Teprve po jejich vyzkoušení, když splní všechna naše náročná kritéria, je zařazujeme do prodeje. Produkty, které naším náročným testováním neprojdou, u nás na prodejnách nenajdete – ty jednoduše neprodáváme.

Veškerý sortiment nabízený společností Mountfield najdete jak ve všech našich prodejních centrech, tak i v našem firemním e-shopu.

Naše služby

Kromě prodeje zahradní techniky, nábytku a bazénů nabízí Mountfield řadu služeb, které prodej doplňují. Naše služby vnímáme jako nedílnou a velmi důležitou součást naši firemní kultury a komunikace směrem k zákazníkovi. Nepatříme mezi ty firmy, které chtějí své zboží jen prodat, Mountfield chce být svým zákazníkům partnerem a dobrým rádcem nejen při prodeji, ale také pomocníkem při jejich servisu a základní péči o zahradní stroje. Prodej, servis i služby neustále zkvalitňujeme a zdokonalujeme a hodláme tak činit i do budoucna.
 

Přehled našich služeb, které poskytujeme našim zákazníkům:

  • Dopravu vašeho zahradního traktoru, zahradní sekačky, bubnové sekačky, štípačky dřeva, sněhové frézy, zahradního nábytku nebo krbových kamen nechte na nás. V případě Vašeho zájmu se o vše postaráme a vaši zahradní techniku dovezeme až k vám domů nebo na vaši zahradu.
  • Zákazníkovi zprovozníme zakoupenou zahradní techniku. A to buď u něj na zahradě nebo u nás na prodejně.
  • Máme nadstandardní až 7 letou záruku na naše produkty, které prodáváme.
  • Svým zákazníkům poskytujeme zdarma posezónní servisní prohlídky v našich servisních centrech.
  • Standardně nabízíme možnost nákupu zboží na splátky.
  • U nás je samozřejmostí profesionální poradenství, díky kterému se mohou naši zákazníci lépe orientovat při výběru nových zahradních strojů nebo při plánování stavby bazénů.

Při nákupu bazénu je samozřejmostí doprava bazénu a jeho následná odborná stavba bazénovými odborníky a specialisty. Veškeré technologie zapojíme a zprovozníme a nového majitele také podrobně proškolíme, aby věděl, jak se o bazén starat.

U nákupu elektrokol je u nás standardem garanční servis zdarma, cykloasistence v případě nehody, defektu a odcizení. Pojištění proti krádeži a poškození a na přání dovezeme elektrokolo seřízené až do domu.

Na stejných adresách jako prodejní centra se nacházejí i servisní střediska, ve kterých se můžete poradit, nakoupit náhradní díly a příslušenství, absolvovat záruční i pozáruční opravy a také využít pravidelné prohlídky a údržby strojů.

Vize společnosti

Chceme být vaší první volbou, kam zamíříte při nákupu stroje pro zahradu. Jasnou jedničkou při rozhodování o nákupu rodinného bazénu a odborným poradcem, se kterým budete řešit nákup vybavení jak pro dům, tak i zahradu. A partnerem, který vám pomůže se servisem vaší zahradní techniky.

SÍDLO SPOLEČNOSTI
Mountfield a.s.
Mirošovická 697
251 64 Mnichovice
IČO: 25620991
DIČ: CZ25620991
Spisová značka:
Městský soud v Praze oddíl B, vložka 5024
 

CENTRÁLA SPOLEČNOSTI
Mountfield a.s.
Dálnice D1 EXIT 15
Všechromy 56
251 63 Strančice
Fax: 327 772 222