Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)
AKU zahradní technika
Povánoční VÝPRODEJ na všechno
KONČÍ v úterý 31. 1. 

Zbývá:

1
den
1
h
27
m
54
s

AKU zahradní technika

Je tichá, ekologická, úsporná. Žádný benzin, žádný kabel, žádný rámus, žádné exhalace. Taková je dnešní Aku zahradní technika, která opravdu funguje, dlouho vydrží, snadno se ovládá a má velký výkon.

Srdcem Aku techniky je vždy 1 lithium-iontová baterie. Není nutné ke každému stroji pořizovat speciální baterii, ale stačí Vám jedna, a tu můžete používat pro kterýkoli stroj v dané výkonové řadě. Snadno a rychle (na cvaknutí) ji přehodíte z jednoho stroje do druhého a můžete pokračovat v práci. Stačí zmáčknout tlačítko a jede to!

Rozdělanou práci nemusíte přerušovat a každou chvíli baterii dobíjet. Aku technika vydrží pracovat dlouho - dle typu stroje a pracovní zátěže až 180 minut. Dnešní Aku technika umí nabídnout výkonnost i dynamiku benzinových strojů!

V naší nabídce najdete Aku techniku značek GREENWORKS - ve 3 výkonových řadách 24 voltů, 40 voltů a 60 voltů, řadu PATRIOT 40 voltů a LEVITA 20 voltů. Všechny stroje pohánějí špičkové, elektronikou řízené lithium-iontové baterie, pro které je typická dlouhá životnost, vyrovnaný výkon a nízká hmotnost.

AKU zahradní nářadí
Zobrazit celý popis
Vybrané filtry Smazat všechny filtry

Filtrace produktů

Zavřít
Skladem v prodejně
Cena
Od
Do
Značka
Napětí [V]
Zrušit filtry Zobrazit produkty

Nejprodávanější

Zobrazit dalších 7 produktů
1 3