Elektrokola s motory Shimano

Elektrokola s motory Shimano

Na vrcholu nabídky elektrokol MTF jsou prémiové modely se středovými motory Shimano Steps EP8. Najdete je na elektrokolech s označením 11.4 a také 11.4 AUTO SHIFT. U obou je k dispozici dámská varianta. Můžete si je tak pořizovat i do páru.
Špičkové japonské motory Shimano Steps mají točivý moment 85 Nm a maximální výkon 600 W. S hmotností pouhých 2,6 kg jsou zároveň nejlehčími na trhu. Vynikají nesmírně tichým a plynulým chodem v každém jízdním režimu.
Značku Shimano nenese pouze špičkový motor, ale i další prémiové komponenty: baterie, displej, přehazovačka, řazení, kazeta, brzdy nebo kliky. Vše funguje v dokonalé harmonii.

Novinkou v sortimentu jsou modely se systémem elektronického automatického řazení SHIMANO AUTO SHIFT a FREE SHIFT. Ve světě elektrokol jde o unikát a jsme potěšeni, že Vám ho exkluzivně v ČR můžeme jako první nabídnout!

REVOLUCE V ŘAZENÍ

Japonský gigant Shimano, největší výrobce cyklistických komponentů na světě, přináší na trh revoluční novinku v řazení: systémy AUTO SHIFT a FREE SHIFT. Ve světě elektrokol jde o unikát a jsme potěšeni, že Vám ho exkluzivně v ČR můžeme jako první nabídnout! Unikátní systém elektronického automatického řazení najdete na elektrokolech řady 11.4 AUTO SHIFT (pánská i dámská varianta) s prémiovými motory Shimano Steps EP8.
Zobrazit celý popis