Možnosti dopravy

Při objednávce v e-shopu je možné výrobky podle svého charakteru a Vašeho přání dodat jedním z následujících typů přepravy:


PPL
Zásilkovou službou PPL je možné zaslat zboží do hmotnosti 50 kg.
PPL doručuje zásilky následující pracovní den od jejího podání. Standardní čas doručování je v pracovní dny od 8 do 18 hodin. Před doručením Vás bude řidič telefonicky kontaktovat s oznámením, že veze zásilku. Částku dobírky je možné u řidiče PPL zaplatit buď v hotovosti, nebo platební kartou. Stav zásilky lze sledovat na www.ppl.cz.

Ceny za dopravu  
dopravné při objednávce do 999,- Kč vč. DPH      89,- Kč
dopravné při objednávce nad 999,- Kč vč. DPH ZDARMA
   
při platbě na dobírku + 39,- Kč

 


 

PPL Parcelshop
PPL ParcelShop je nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sítí výdejních a podejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů.

 

Ceny za dopravu  
dopravné při objednávce do 999,- Kč vč. DPH       39,- Kč
dopravné při objednávce nad 999,- Kč vč. DPH ZDARMA
   
při platbě na dobírku + 39,- Kč

 


 

DPD
Zásilkovou službou DPD je možné zaslat zboží do hmotnosti 50 kg.
DPD doručuje zásilky do druhého pracovního dne od podání zásilky. Doručení probíhá v pracovní dny od  8 do 17 hodin. Během doručování vás bude DPD o zásilce informovat, sami si také můžete změnit termín doručení. V den doručení vždy kurýr upřesňuje 3 hodinový interval očekávaného času doručení. Pokud vás kurýr nezastihne, doručí zásilku následující den. Za dobírku můžete zaplatit kurýrovi v hotovosti nebo platební kartou. Stav zásilky lze sledovat na www.dpd.cz.
 

Ceny za dopravu  
dopravné při objednávce do 999,- Kč vč. DPH       89,- Kč
dopravné při objednávce nad 999,- Kč vč. DPH ZDARMA
   
při platbě na dobírku + 39,- Kč

 


 

ČESKÁ POŠTA – Balík do ruky
Balíkem České pošty je možné zaslat zboží do hmotnosti 50 kg.
Zásilku vám doručí Česká pošta následující pracovní den od podání zásilky. Nezastihne-li vás doručovatel na uvedené adrese, uloží Vám do poštovní schránky Oznámení o uložení zásilky na pobočce České pošty, kde si ji můžete do 7 kalendářních dnů vyzvednout. Průběh doručování zásilky lze sledovat na http://www.postaonline.cz/trackandtrace. Částku dobírky je možné u doručovatele zaplatit v hotovosti.
 

Ceny za dopravu  
dopravné při objednávce do 999,- Kč vč. DPH      119,- Kč
dopravné při objednávce nad 999,- Kč vč. DPH ZDARMA
   
při platbě na dobírku + 39,- Kč

 

 


 

OBJEMNÁ PŘEPRAVA

Objemnou dopravou doručujeme objemné a těžké zásilky, které není možné poslat balíkem. Zboží Vám doručíme obvykle do 5 pracovních dnů od objednání, před doručením Vás bude kontaktovat telefonicky přepravce. Částku dobírky je možné u řidiče zaplatit pouze v hotovosti, není možná platba pomocí platební karty. Zásilka je doručena za první dveře příjemce za podmínky, že místo doručení zásilky umožňuje manipulaci s nízkozdvižným vozíkem. V opačném případě je místem převzetí zásilky hrana vozidla (hydraulické čelo).


 
Ceny za dopravu   690,- Kč
     
při platbě na dobírku   + 39,- Kč

 


 

ZÁVOZ FIREMNÍM VOZEM

Přepravu vlastním firemním vozidlem nabízíme u vybraných výrobků, zejména velkých rozměrů či hmotnosti.
U závozu firemním vozidlem je vyžadována platba předem, např. bankovním převodem nebo kartou online.
 

 
Ceny za dopravu 690,- Kč

 


 

PŘEVZETÍ V PRODEJNĚ

Při objednávce si můžete zvolit jakoukoliv prodejnu Mountfield a.s. Částku objednávky je možné uhradit buď předem (bankovním převodem, kartou online) nebo na místě v hotovosti či platební kartou.


 

Osobní odběr v prodejně Mountfield 39,- Kč
   

 


 

Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat