Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)
Věrnostní program

Věrnostní program


Připravili jsme pro vás zcela NOVÝ VĚRNOSTNÍ PROGRAM!

Představuje revoluci v nákupech za Věrnostní ceny KLUB, oslovuje doslova každého z Vás a přináší ty nejužitečnější výrobky z oblasti každodenních potřeb. Věrnostní ceny KLUB, které jste zvyklí využívat jako odměnu za předešlé nákupy se navíc prudce propadly o několik pater níž a Vám se tak otvírá zcela nový prostor, abyste naplno využili svých věrnostních bodů k výhodným nákupům.


V čem je program nový?

Radikálně jsme změnili nabídku. Věrnostní program teď bude každé 2 týdny plný výrobků, které se Vám hodí kdykoliv a kdekoliv. Čekají na Vás tisíce druhů výrobků, které využijete v domácnosti, na zahradě i v dílně. Například SEKACÍ NOŽE, OLEJE, PŘÍSLUŠENSTVÍ K PILÁM, ZAHRADNÍ SUBSTRÁTY, OSIVA, HNOJIVA, CIBULOVINY, POTŘEBY pro GRILOVÁNÍ, exkluzivní VÍNA i DESTILÁTY, KRMIVO pro PSY a KRMIVO pro KOČKY, AKU NÁŘADÍ, ZAHRADNÍ TECHNIKA i DÍLENSKÉ NÁŘADÍ, SEKERY, ZÁVLAHOVÉ PRVKY, BAZÉNOVÁ CHEMIE, BAZÉNOVÉ PŘÍSLUŠENTSVÍ a spoustu dalšího.
Díky tomu mohou výhody programu a nákupy za Věrnostní ceny KLUB naplno využívat statisíce našich zákazníků (při využití svých věrnostních bodů), a nejen úzká skupina.Každé 2 týdny nová nabídka

Abyste se měli pořád na co těšit, budeme nabídku každé 2 týdny obměňovat. Pokaždé pro Vás připravíme novou skupinu výrobků dennodenní potřeby, které si budete moci pořídit za Věrnostní ceny KLUB s obrovskými slevami včetně využití věrnostních bodů.


Jak se o nových nabídkách dozvíte?

Nic důležitého Vám neuteče. Chcete-li mít dokonalý přehled a nejčerstvější zprávy o našich nabídkách aktuálním dění a všech důležitých novinkách (a to nejen v rámci Věrnostního programu), stačí se zaregistrovat na odkazu níže. Budeme Vás informovat prostřednictvím našich newsletterů.

 

REGISTROVAT ZDE  

Vstupenkou do Věrnostního programu je Zákaznická karta

Ještě ji nemáte? Není nic snazšího. Rádi Vám ji na počkání vystavíme u pokladny kterékoliv prodejny. Je to otázka okamžiku. Navíc od nás jako dárek dostanete vstupní vklad 300 bodů.
 

Zobrazit celý popis
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte.