Pozadí

Věrnostní karta emotikon

 Vstupenkou pro čerpání výhod je ZÁKAZNICKÁ KARTA. Ještě ji nemáte?Věrnostní karta Mountfield

Není nic snazšího. Při Vašem prvním nákupu Vám ji rádi na počkání vystavíme u pokladny kterékoliv prodejny. Je to otázka okamžiku. Navíc od nás jako dárek dostanete vstupní vklad 300 bodů.

Zákaznická karta vám kromě jiného přináší:

Atraktivní výrobky za výjimečné Klubové ceny

Ze široké a stále inovované nabídky si můžete vybírat v kterékoliv prodejně Mountfield, nebo si výrobky objednávat přímo v našem e-shopu. Nabídku obměňujeme každé 2 týdny a celkem na Vás čeká tisíce druhů výrobků.

Výhodnější servis - 10% SLEVA
  • NA OPRAVY a potřebné originální NÁHRADNÍ DÍLY
  • na případnou DOPRAVU zboží a výrobků do servisu a zpět
Rychlejší
nákup

Díky Vaší Zákaznické kartě Vás u pokladny jednoduše identifikujeme, a díky tomu Vás obsloužíme RYCHLEJI. Nákupem tak strávíte co nejkratší možnou dobu.

Zajímavé produkty jako odměny

Při prvním nákupu v kterékoliv prodejně vám vystavíme Zákaznickou kartu i s úvodním vkladem 300 bodů, a hned můžete začít nakupovat hodnotné produkty každodenní potřeby, které jsme pro Vás připravili za zvýhodněnou Klubovou cenu s využitím věrnostních bodů.

Informace
z první ruky

Chcete vědět vše první? Zaregistrujte se rovnou, a nic Vám neunikne. Informace o všech novinkách budete dostávat pravidelně a včas na svůj e-mail.

Jak se stát členem?

Proveďte registraci.
(nebo si o ní zažádejte u pokladny)

Vyzvedněte si kartu na prodejně.

Vychutnávejte si odměny.

Svůj bodový účet a historii nákupů sledujte online po přihlášení ZDE.
Kartu si můžete snadno uložit do svého mobilního telefonu (např. aplikace Portmonka).
Nezapomeňte si ji při každé další návštěvě.

REGISTRACE

Chcete-li mít dokonalý přehled a nejčerstvější zprávy ze světa Věrnostního programu, zaregistrujte se na odkazu níže. Zařadíme Vás do adresáře příjemců pravidelných a včasných informací o aktuálním dění a o všech důležitých novinkách.

REGISTROVAT ZDE

Při nákupu zboží za Věrnostní cenu KLUB s věrnostními body se body pouze odečítají a k připsání nových bodů za provedený nákup nedochází.