Baterie pro elektrokola

Baterie pro elektrokola

K plnohodnotnému využití elektrokola je samozřejmě potřebná baterie. K elektrokolům MTF nabízíme výhradně značkové a odzkoušené baterie BOSCH, SAMSUNG a LG. Jedná se o baterie s Li-Ion technologií, které nemají tzv. paměťový efekt, to znamená, že je můžete pohodlně dobíjet v kterémkoli okamžiku. Baterie dodávané k elektrokolům MTF mají životnost 500-900 nabíjecích cyklů (podle typu).

Novinkou roku 2021 v našem sortimentu jsou nejsilnější integrované baterie na trhu s články SAMSUNG s kapacitou 25 Ah, díky nimž ujede elektrokolo na jedno nabití až 200 km! Většina elektrokol MTF umožňuje použití baterie plně integrované do rámu, jen u některých městských elektrokol jsou baterie umístěné na nosiči a u jednoho modelu skládacího elektrokola za sedlovou trubkou.
 
V rámci vyššího komfortu můžete letos vybírat u každého modelu minimálně ze dvou typů baterií pro elektrokola, u 28 modelů dokonce ze tří. Liší se pouze kapacitou, dojezdem na jedno nabití a cenou. Záleží na každém, jak silná baterie se mu k danému modelu hodí.

Baterie pro elektrokola
Zobrazit celý popis

Nejprodávanější

Zobrazit dalších 7 produktů
Vybrané filtry Smazat všechny filtry

Filtrace produktů

Zavřít
Cena
Od
Do
Kapacita [Ah]
Max. dojezd [km]
Zrušit filtry Zobrazit produkty
1