Všichni chtějí AKU! A my víme proč.

Po letech náročného zkoušení a testování je zde aku technika, která opravdu funguje, dlouho vydrží a má velký výkon.

Nejde jen o náhradu za elektrické stroje. Zahradní aku technika spojuje výkonnost a dynamiku benzinových strojů s pohybovou nezávislostí. Stroje jsou spolehlivé a mají velmi nízké provozní náklady. Pohybovat se s nimi můžete bez omezení šňůrou v zásuvce. Mají příjemně tichý chod, pracují bez exhalací a vyžadují minimální údržbu. Na jedno nabití dokážou pracovat až 2 hodiny, vždy však záleží na terénu a zpracovávaném materiálu. Atraktivní design a technická dokonalost oslovují mladší generaci, starší lidé oceňují snadné ovládání a nízkou hmotnost strojů.

2 řady unikátní zahradní aku techniky

Není divu, že je o aku čím dál větší zájem. Mountfield proto vyšel svým zákazníkům vstříc a nabízí hned 2 řady unikátní zahradní aku techniky: FlexoTrim od společnosti Ikra a vlastní řadu Patriot. Základ obou řad tvoří špičkové, elektronikou řízené lithium-iontové baterie s napětím 40 V, které obsahují značkové, sério-paralelně zapojené články Samsung. I když jeden z nich přestane pracovat, baterie funguje bez problémů dál, takže je pro ni typická extrémně dlouhá životnost. Jedinou baterii pak lze využít pro různé typy strojů v řadě. Pořizovat si je můžete postupně v průběhu několika let.

Patriot: 1 baterie pro 8 strojů

Unikátní řada zahradní aku techniky Patriot nabízí na výběr 40V baterii s kapacitou 2, 4 nebo 6 Ah, které lze použít pro 8 různých strojů: 2 rotační sekačky (se záběrem 37 a 46 cm), strunovou sekačku, řetězovou pilu, plotové nůžky a teleskopické plotové nůžky, teleskopický prořezávač větví a fukar. Akumulátor lze dobít prostřednictvím standardní nabíjecí stanice nebo rychlonabíječky.

FlexoTrim: 1 baterie pro 5 strojů

Srdcem řada zahradní aku techniky FlexoTrim je 40V baterie s kapacitou 2,5 Ah. Lze ji použít pro 5 různých strojů: rotační a strunovou sekačku, řetězovou pilu, plotové nůžky a fukar. Akumulátor se dobíjí prostřednictvím standardní nabíjecí stanice nebo rychlonabíječky.

Prohlédněte si jednotlivé stroje pěkně zblízka a při práci! Jak funguje zahradní aku technika FlexoTrim, uvidíte zde:Podívejte se, jak testoval fukar a pilu FlexoTrim Pavel Zeman, šéfredaktor webu Český kutil:

Proč aku?

  • Aku stroje – žádný rámus!
  • Maximálně ekologické – žádný benzin, žádné exhalace!
  • Maximálně pohodlné – žádné kabely!
  • Minimální údržba
  • Za benzin ušetříte tisíce a tisíce korun.
Prohlédnout výběr AKU zahradní techniky