Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)

Magazín

 • MOBILNÍ VÍŘIVKY ZA PÁR KORUN! JEN DO NEDĚLE
 • Sortimentní katalog 2022 – tisíce tipů pro celý rok!

  Sortimentní katalog 2022 – tisíce tipů pro celý rok!

  Zahradní sezona se právě rozjíždí naplno, proto Vám nabízíme pohled na 180 stran nabitých tisíci inspirací a tipů nejen pro zahradu, terasu, dům i dílnu, ale také pro sport, volný čas a zdravý životní styl. Čeká Vás přehledná procházka napříč všemi kategoriemi sortimentu od SEKAČEK, TRAKTORŮ, ŘETĚZOVÝCH PIL, DÍLENSKÉHO NÁŘADÍ PŘES ZAHRADNÍ NÁBYTEK A GRILY AŽ PO ELEKTROKOLA, BAZÉNY NEBO VÍŘIVKY.

 • Jste na jaro připraveni? Pomůžeme vám

  Jste na jaro připraveni? Pomůžeme vám

  Jaro už se řítí. Neklamnou známkou je skutečnost, že se na zahrady trousí první natěšení nedočkavci a okukují, co bude potřeba v příštích týdnech udělat. Vyčistit trávník, zkontrolovat, co se kde přes zimu zlomilo či uvolnilo, začít s přípravou záhonů, vysít semínka květin, bylinek i zeleniny do kelímků, aby včas vyklíčila, než půjdou do volné půdy a tak dále a tak dále. Práce se valí dost a dost a jde jen o to, abychom z ní měli radost a šla pěkně od ruky.

 • Posezonní servis zahradní techniky ušetří peníze i čas

  Posezonní servis zahradní techniky ušetří peníze i čas

  Letošní sezona byla z pohledu růstu trávy skutečně mimořádná. Sekalo se i několikrát týdně, od dubna až do těchto dní. Zahradní technika, ať už sekačky, traktory nebo křovinořezy, byly vystaveny obrovské zátěži. Zabrat dostaly motory, filtry, převodovky, nože, ložiska, převodovky a další součásti strojů. A proto je potřeba, aby dostaly prvotřídní péči v podobě posezonního servisu. <br>&nbsp;

 • Příprava dřeva snadno a rychle
 • Jde to bez benzinu i kabelů: AKU technice stačí 1 baterie
 • Letní péče o bazénovou vodu

  Letní péče o bazénovou vodu

  Během horkého léta je každý rodinný bazén v plné permanenci. Do vody se však logicky dostává i spousta nežádoucích nečistot, jako jsou například zbytky opalovacích krémů, trávy, utonulý hmyz atd.

 • Léto s vůní grilování

  Léto s vůní grilování

  K letní zahradní zábavě či party s přáteli nebo oslavám v kruhu rodiny patří neodmyslitelně také vůně grilovaného masa. Vždyť kdo by odolal chuti a vůni dobře propečeného a krásně šťavnatého steaku s křupavou kůrkou na povrchu? S kvalitním grilem to opravdu není žádný problém.

 • KRÁL ZAHRAD

  KRÁL ZAHRAD

  Kdo seče opravdu velké i členité plochy, s rotační sekačkou by se hodně nadřel. V tomto případě je lepší vyměnit sekačku za traktor. Zahradní traktory posekají trávu excelentně a mnohonásobně rychleji než sekačka a pro obsluhu je práce se zábavou. V podstatě jen točíte volantem a užíváte si dunění silného motoru pod kapotou. Pro zahrady s větším množstvím stromů a okrasných keřů jsou výhodné obratné ridery, tam, kde potřebujete v první řadě sílu, sáhněte po nadupaném traktoru. Jedná se o robustní výkonné stroje, které se nezastaví před ničím.

 • Nejlepší stroje na boj s travním peklem
 • Důležitost vertikutace dramaticky roste

  Důležitost vertikutace dramaticky roste

  Zahradní trávníky to mají těžké. Když je v zimě hodně sněhu, tak trpí. Když je ho málo nebo dokonce žádný, jako v posledních letech, strádají ještě víc.

 • Mistr republiky René Andrle: Jízdu na elektrokolech MTF si fakt užívám

  Mistr republiky René Andrle: Jízdu na elektrokolech MTF si fakt užívám

  Ambasadorem elektrokol MTF není nikdo jiný než bývalý skvělý profesionální cyklista René Andrle. Je mistrem republiky, startoval na všech třech Grand Tours. Působil v největších španělských týmech po boku řady hvězd. Byl trenérem české silniční reprezentace, momentálně je sportovním ředitelem týmu nejvyšší divize Israel Start-Up Nation. Kromě toho testuje elektrokola MTF, podílí se na tvorbě specifikací a jízdu na nich si neskutečně užívá.