Magazín

 • Traktory za POLOVIC? Teď ano!
 • Jakou vybrat pilu? Ve Výprodeji jsou všechny!

  Jakou vybrat pilu? Ve Výprodeji jsou všechny!

  Pořídit dřevo na celou topnou sezonu je jen polovina úkolu. Tou druhou je jeho zpracování a k němu potřebujete vhodnou řetězovou pilu a ideálně také štípačku. Nabídka je široká. Od pil benzinových přes elektrické až po stále oblíbenější AKU stroje. U nás najdete všechny a nyní za skvělé Výprodejové ceny!

 • Jak se v horkých dnech správně postarat o psa

  Jak se v horkých dnech správně postarat o psa

  Pokud patříte mezi majitelem čtyřnohého kamaráda, je nasnadě, že i léto budete trávit společně s ním. S pejskem si budete užívat na výletech, u vody i na dovolené. V horkých letních dnech je ovšem potřeba myslet na jeho zdraví a fyzickou pohodu víc než kdy jindy. Podívejme se na pár základních pravidel.

 • ELEKTROKOLA ZA POLOVIC? ANO A VŠECHNA!

  ELEKTROKOLA ZA POLOVIC? ANO A VŠECHNA!

  Jsou fenoménem doby. V západní Evropě se dokonce prodává již více elektrokol než těch klasických, v Česku je to zatím vyrovnané. Ale pozor, v minulém roce se jich u nás prodalo již 130 tisíc elektrokol. A u nás teď všechny pořídíte ZA POLOVIC!

 • Letní péče o bazénovou vodu

  Letní péče o bazénovou vodu

  Během horkého léta je každý rodinný bazén v plné permanenci. Do vody se však  logicky  dostává i spousta nežádoucích nečistot, jako jsou například zbytky opalovacích krémů, trávy, utonulý hmyz atd.

 • TOP 10 receptů na gril

  TOP 10 receptů na gril

  Grilování je jedou z oblíbených aktivit v letních dnech. Máte rádi vůni grilovaného masa nebo jen chcete vyzkoušet nějaké nové recepty? Jste na správném místě. V tomto článku naleznete ty nejlepší recepty na gril pro tento rok. Od grilovaného masa po zeleninové špízy a dezerty, najdete zde inspiraci pro každou příležitost.

 • Nádherný zahradní nábytek po řadu let! Jak o něj pečovat?

  Nádherný zahradní nábytek po řadu let! Jak o něj pečovat?

  Jak se starat o zahradní nábytek tak, aby vám vydržel spoustu let?

 • Zahrady ožijí, když je provoní křupavé a šťavnaté steaky…

  Zahrady ožijí, když je provoní křupavé a šťavnaté steaky…

  K letní zahradní zábavě, party s přáteli nebo oslavám v kruhu rodiny patří neodmyslitelně také vůně grilovaného masa. Vždyť kdo by odolal chuti a vůni dobře propečeného a krásně šťavnatého steaku s křupavou kůrkou na povrchu? S kvalitním grilem to opravdu není žádný problém.

 • Teď si dejte pořádný relax! Ceny akrylátových vířivek Vás v těchto dnech potěší

  Teď si dejte pořádný relax! Ceny akrylátových vířivek Vás v těchto dnech potěší

  Vlastní wellness zázemí s akrylátovou vířivou vanou nabízí uvolnění nejen po pracovní či sportovní zátěži, ale také zábavu. Navíc jsou pravidelné hydromasáže i skvělou péčí o zdraví a vitalitu celé rodiny. Říkáte si, že je to drahé? A co takhle sleva 20–30 % na luxusní vířivku od nás! Ještě do 4. června ji získáte na všechny akrylátové modely.

 • Jaký nadzemní bazén? Se slevou 25 % jsou teď všechny!

  Jaký nadzemní bazén? Se slevou 25 % jsou teď všechny!

  Před startem sezóny jeho pořízení zvažují tisíce domácností. Myslíte si, že rodinný bazén je v téhle době zrovna ve vašem případě přece jen drahý špás? Třeba se mýlíte. V Mountfieldu pro vás totiž máme bazény, které nestojí mnoho, některé doslova za pakatel. Využít můžete hned DNŮ BAZÉNŮ od 15. do 28. května, během kterých pořídíte nadzemní bazény všech typů a také veškeré příslušenství se slevou 25 %. A nabídka?

 • Sekání je radost! Jak vybrat správný stroj a ještě pořádně ušetřit?

  Sekání je radost! Jak vybrat správný stroj a ještě pořádně ušetřit?

  Každý majitel zahrady, sadu nebo louky se do toho již pustil! Tráva útočí a volba vhodného stroje je pro boj s ní klíčová. Rádi Vám výběr usnadníme malým průvodcem.

 • Elegantní a kvalitní zahradní nábytek? Teď se slevou 30 %!

  Elegantní a kvalitní zahradní nábytek? Teď se slevou 30 %!

  Potřebujete si na chvilku odpočinout v zeleni a zapomenout na okolní svět? Stačí najít tichý kout na své zahradě a k tomu si pořídit pohodlný zahradní nábytek. Začíná období, na které se každoročně těšíme. Využijte ho tedy naplno.