Magazín

 • Oáza klidu v horkém létě? MOBILNÍ KLIMATIZACE

  Oáza klidu v horkém létě? MOBILNÍ KLIMATIZACE

  Léto, to je období plné dnů, kdy teploty často dosahují tropických hodnot. Užíváme si vodních radovánek, výletů do přírody a grilování s přáteli. Ale co když se vrátíme domů a přivítá nás tam neúprosné horko? Místo relaxace v pohodlí domova nás obklopí dusno a nepříjemný pocit&hellip Přesně pro tyto situace jsou tady mobilní klimatizace, které přinášejí osvěžení a komfort do interiérů.

 • 100 % zábavy za 50 % ceny! DNY BAZÉNŮ vás osvěží

  100 % zábavy za 50 % ceny! DNY BAZÉNŮ vás osvěží

  Když teploty stoupají a slunce pálí, není nic lepšího než osvěžení ve vlastním bazénu přímo na zahradě. Rodinné bazény představují ideální řešení přesně pro takové dny, kdy si chcete užít vodní radovánky bez nutnosti cestování na veřejné koupaliště. Užijte si léto naplno s bazénem, který přinese osvěžení a zábavu přímo do vašeho domova. Díky snadné a rychlé instalaci bez použití nářadí může totiž zábava začít téměř okamžitě. Nabízíme 24 typů nadzemních bazénů Swing s rámovou kontsrukcí nebo nafukovacíém prstencem v různých velikostech i designech. A během probíhajících DNŮ BAZÉNŮ je všechny pořídíte se slevou 50 %!

 • Elegantní a kvalitní zahradní nábytek? Teď se slevami 60% - 40 % na všechno!

  Elegantní a kvalitní zahradní nábytek? Teď se slevami 60% - 40 % na všechno!

  Potřebujete si na chvilku odpočinout v zeleni a zapomenout na okolní svět? Stačí najít tichý kout na své zahradě a k tomu si pořídit pohodlný zahradní nábytek. Začíná období, na které se každoročně těšíme. Využijte ho tedy naplno.

 • RYCHLÝ A KVALITNÍ RELAX V MILIONECH UVOLŇUJÍCÍCH BUBLIN

  RYCHLÝ A KVALITNÍ RELAX V MILIONECH UVOLŇUJÍCÍCH BUBLIN

  Příjemé uvolnění po pracovním nebo sportovním výkonu nabízejí mobilní vířivky. Nyní je u nás pořídíte již od 8 850 Kč! Vybírat můžete z 8 modelů ve dvou řadách. Modely se liší velikostmi, tvary, použitými materiály, technologiemi i výbavou. Mezi jejich hlavní výhody patří snadná a rychlá instalace, přenositelnost i uskladnění.

 • Výběr ideální sekačky pro váš zelený koberec!

  Výběr ideální sekačky pro váš zelený koberec!

  Rotační sekačka je nejpoužívanějším strojem na sečení trávy. Zvládne velké i členité zahrady, malé zahrádky nebo předzahrádky. Poradí si i s vyšší a hustší trávou. Jde jen o to vybrat ten správný stroj, který bude Vaší zahradě sedět na míru.

 • Pomůžeme vám s přípravou zahradní sezony!

  Pomůžeme vám s přípravou zahradní sezony!

  Také už máte doma za oknem zástup kelímků a natěšeně sledujete, jak se první klíčky všech těch paprik, rajčat, okurek a květinek derou na povrch zeminy?  Na to, a bychom je přesadili do skleníku nebo záhonu, máme ještě trochu času, který na zahradě využijeme k jiným důležitým činnostem. Jarní měsíce jsou na zahradách také časem, kdy je potřeba se postarat o venkovní nábytek, grily i zahradní techniku. Po přezimování, kdy stroje a nábytek odpočívaly v kůlnách zahradních domcích je nutné je připravit. Vezměme to popořádku.

 • Do našich zahrad vstupují moderní altány

  Do našich zahrad vstupují moderní altány

  Sedáváte rádi na zahradě jen tak pro radost z pohledu do přírody? Nebo si k tomu přiberete pár přátel na povídání či jen pěknou knížku ke čtení? Pak určitě oceníte nad hlavou i nějaký přístřešek, altán, který vás v zahradním zákoutí ochrání před slunečními paprsky či letní přeprškou a dodá potřebnou dávku intimity a pocitu absolutní pohody.

 • Pusťte se do vertikutace! Díky ní získáte pohádkově krásný a hustý trávník.

  Pusťte se do vertikutace! Díky ní získáte pohádkově krásný a hustý trávník.

  Jaro už klepe na dveře, blíží první teplé prosluněné dny, zahrada začíná pomalu rozkvétat … ale co ten trávník? Vašemu trávníku dala zabrat nejen zima, ale možná obecně i nesprávná péče. Je tedy čas se o něj náležitě postarat. Představa, že trávník se po zimě vzpamatuje sám od sebe a za chvíli bude krásně zelený a hustý, je totiž hodně mylná.

 • Elektrokola MTF na veletrhu For Bikes
 • BŘEZEN měsíc věrnosti! Odměňujeme své zákazníky…
 • Únor a březen: Co udělat na zahradě?

  Únor a březen: Co udělat na zahradě?

  Konec února a březen jsou na zahradách měsíce, kdy člověk už vidí, že se opět začíná něco dít. Z promrzlých záhonů a koláčů sněhu začínají vykukovat květy bělavých sněženek, zářivě žlutých, světle fialových nebo modrých krokusů i fialových bramboříků…

 • Kvalitní substrát a hnojivo – nezbytnost pro krásné zahrady a bohatou sklizeň

  Kvalitní substrát a hnojivo – nezbytnost pro krásné zahrady a bohatou sklizeň

  Základem každého pěstitelského úspěchu je kvalitní půda. Ať už chcete mít nádherné květiny v záhonech či truhlících, nebo plodiny, které vám všichni budou závidět, nesmíte podcenit výběr kvalitního zahradnického substrátu i správného hnojiva.