Dodavatelé

26. 10. 2020

Dodavatelé

Kvalita všech našich výrobků začíná u kvality našich dodavatelů. Jsou jich desítky nejen z Evropy a USA, ale z celého světa. S drtivou většinou spolupracujeme dlouhodobě, s některými dokonce od samého počátku našeho působení na trhu. Tato dlouhodobá partnerství se zakládají na důvěře a vzájemném respektu. Každý z nich představuje špičku ve svém oboru. Přesto pravidelně a pečlivě testujeme kvalitu jejich produkce, jež musí být trvale vynikající. Nezřídka se i přímo podílíme na vývoji některých produktů (např. sekaček, traktorů, pil, křovinořezů). Díky naší síle a významné pozici na trhu se nám zároveň dlouhodobě daří vyjednávat co nejlepší dodavatelské podmínky. To vše nás výrazně zvýhodňuje před ostatní konkurencí a umožňuje nám to pružně reagovat na specifické potřeby a přání Vás, našich zákazníků. Jde nám totiž o jediné – o Vaši spokojenost.

GLOBAL GARDEN PRODUCTS

Špičkový italský výrobce zahradních traktorů, rotačních sekaček či vertikutátorů. Je jedním z nejvýznamnějších hráčů na evropském trhu. Potrpí si na exkluzivní italský design a top kvalitu. Má nejen vynikající vývojovou základnu, ale i moderní technologie a hromadnou výrobu snižující výrobní náklady na minimum.

Emak

Italský výrobce rotačních sekaček, řetězových pil, křovinořezů, plotových nůžek či benzinových čerpadel. Dlouhodobě je pozitivně vnímán pro špičkovou kvalitu, technickou vyspělost, elegantní design i vysokou spolehlivost výrobků. I pro 0,12 % reklamací je evropskou špičkou ve svém oboru. Jeden z tradičních a dlouholetých dodavatelů Mountfieldu.

IKRA mogatec

Neustálý vývoj a inovace výrobků, vysoká kvalita, vynikající životnost a spolehlivé služby – to je německá společnost Ikra, jejíž vznik se datuje do roku 1977. V nabídce Mountfieldu najdete její produkty mezi plotovými nůžkami a strunovými sekačkami. Na vývoji svých produktů spolupracuje IKRA s řadou mezinárodních designérů, proto vynikají i velkou elegancí.

HONDA

Motory této kultovní značky najdete mezi našimi sekačkami. Promítá se v nich japonská preciznost a téměř 70 let zkušeností.

BRIGGS & STRATTON

Americký výrobce benzinových motorů s pobočkami po celém světě se opírá o více než stoletou tradici a přes 10 miliónů vyrobených kusů ročně. Jedná se o prvotřídní motory s vynikajícími referencemi. U nás je najdete např. v sekačkách (rotačních i bubnových), traktorech nebo kultivátorech.

VANĚK – strojírenská výroba

Ostravská firma stojí za výrobou multifunkčního kultivátoru ML 60-3, který mj. umožňuje řadit bez nutnosti zastavení a je využitelný po celý rok. Za kvalitou strojů stojí dlouholeté zkušenosti výrobce, firma vznikla již v roce 1990. Společnost s téměř 300 zaměstnanci se výroby kultivátorů zabývá především zakázkovým zpracováním plechu, kovových profilů a trubek.

TALLAS

Více než 40 let zkušeností, výzkumu, vývoje a technologických inovací na poli čerpací techniky garantuje nejvyšší stupeň kvality a spolehlivosti jejích výrobků. Dodavatelem špičkových čerpadel je italská společnost DAB PUMPS, jež vyrábí čerpadla pod obchodní značkou TALLAS. Čerpadla jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují odolnost vůči vnitřnímu i vnějšímu namáhání, vysoký výkon a trvanlivost.

Goizper Group

Patentované technologie, prvotřídní materiály a silné technické zázemí s vlastním vývojovým centrem – to je renomovaný výrobce Goizper. Jeho zahradní mechanické a automatické postřikovače určené pro aplikaci hnojiv i ochranných prostředků vynikají prvotřídní kvalitou, dlouhou životností a maximální užitnou hodnotou.

HOZELOCK

Renomovaná britská společnost má více než půl století zkušeností se závlahami a v tomto oboru je světovou jedničkou. Kombinuje odborné znalosti a vášeň pro zahradničení s dokonalým řemeslným zpracováním. V současné době má firma svou centrálu v Birminghamu. Společnost neustále investuje do nejrůznějších inovací, aby její produkty byly v oboru na absolutní špici.

Kent & Stowe

Mladá, dynamická anglická společnost Kent & Stowe se vrací ke kořenům zahradničení. Její zahradní nářadí klade důraz na tradici – soustředí se na kvalitní provedení a prvotřídní materiály v podobě jasanových násad a pracovní části z nerezové oceli. Na své vidle a rýče dává neobvykle dlouhou záruku 10 let.


BISON

Společnost začala už v roce 1879 jako rodinná kovárna na motyky a další zahradní nástroje. Za ta léta se z firmy stala značka s velkou tradicí a proslulou kvality. V naší nabídce najdete kvalitní a designové sekery, které oceníte při práci kolem domu, v lese, ale určitě potěší každého kutila i jako stylový dárek. Vysoké kvality dosahují sekery BISON používáním kvalitní oceli DIN 17100. 

Char-Broil

Značka Char-Broil je číslo 1 v prodeji grilů v USA a patří mezi nejstarší výrobce BBQ grilů. Tyto grily se vyznačují pevnou konstrukcí, precizním zpracováním a vysokou funkčností. Společnost Char-Broil je rovněž známá inovativním přístupem k novým technologiím, jako je například TRU Infrared systém, který spojuje výhody grilování na dřevěném uhlí s výhodami grilování na plynu.

MWH

Německá společnost MWH je v ČR známá především díky unikátnímu nábytku z tahokovu, chráněnému speciální venkovní povrchovou úpravou Elotherm. Její portfolio je však daleko širší a zahrnuje také nábytek z hliníku a ratanu.

SCANCOM

V moderním designovém nábytku od firmy Scancom se protínají perfektní vlastnosti materiálů s kvalitním zpracováním a dokonalým vzhledem. Je vyroben ze široké škály materiálů, např. z eukalyptu, ratanu či hliníku.

ARIENS

Americký výrobce se sídlem v městečku Brillion ve státě Wisconsin, jehož doménou jsou mj. špičkové sněhové frézy. Je nejprodávanější značkou dvoustupňových sněhových fréz na světě. S výrobou fréz započala firma již v roce 1960.

Garsys

Česká společnost (založena roku 1995), která vyrábí bazénové příslušenství a doplňky, zejména solární absorbéry pro ohřev vody v zahradních bazénech, bazénové schůdky, solární sprchyprotiproudy pro nadzemní i zapuštěné bazény. Díky vysokým nárokům na kvalitu materiálů a použití moderních výrobních technologií exportuje své výrobky do řady zemí celého světa.

Aquatron Robotic Technology

Izraelská Aquatron Robotic Technology. Ltd. patří víc než 20 let na světovou špičku ve vývoji a výrobě plně automatických bazénových vysavačů. Robotické vysavače Galeon z Aquatronu jsou pýchou naší nabídky. Krédem společnosti je dosahování trvale vysoké technická a kvalitativní úroveň její produkce a ochrana životního prostředí.

LAMINET

Mezi největší evropské výrobce laminátových a sklolaminátových bazénů patří společnost Laminet. Její vysoké know-how dokazují tisíce vyrobených bazénů, které dělají radost našim zákazníkům nejen v České republice, ale po celém světě. Špičková technologie výroby zaručuje vysokou kvalitu.

J.F.C. CZ a.s

J.F.C. CZ a.s. je naším výhradním dodavatelem bazénových zastřešení. Tato společnost patří mezi největší výrobce zastřešení bazénů v Evropě. Její výrobky vynikají vysokou kvalitou zpracování, dokonalou funkčností a dlouhou trvanlivostí. Splňují nároky mezinárodních standardů ISO 9001 a jsou pravidelně kontrolovány a testovány TZÚS, TÜV a CEIP International. Ve spolupráci s firmou Mountfield disponuje velmi širokou distribuční a servisní sítí

Wellis


V roce 2005 začala maďarská společnost distribuovat wellness produkty vlastní značky. V průběhu let se ukázal její exportní potenciál nejen na evropském, ale celosvětovém trhu. V roce 2015 zaměstnávala již 300 lidí. Moderní výrobní hala vybavená špičkovými technologiemi má rozlohu 10 000 čtverečních metrů. Ročně produkuje Wellis více než 25 000 vířivek a swim spa a tento počet každoročně narůstá stejně jako zájemců ovysoce kvalitní wellness zážitek ve vlastním domovu.

NOHEL GARDEN

Dodavatel prvotřídních semínek a zahradní chemie. Firma byla založena v roce 1991 a sídlí v Budínku u Dobříše. Během několika let na trhu, se velkoobchodní společnost stala největším dodavatelem zahrádkářských potřeb v celé České a Slovenské republice. Své stálé zákazníky ale má i v Polsku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Rumunsku, Estonsku a Rakousku.

FAMILIA ZUCCARDI

Zkusili jste už v naší vinotéce sáhnout po exkluzivním suchém a tmavě rubínovém vínu Malbec Plus či svěžím růžovém Malbec Rosé? Dodává nám ho rodinné vinařství Familia Zuccardi, které bylo založeno v roce 1963. Jejich vinice i produkce sídlí v argentinské oblasti Mendoza, jež se nachází ve východním podhůří horského masivu And. Vinice jsou vysazovány ve vyšších nadmořských výškách (600 až 1100 metrů nad mořem), což z nich dělá jedny z nejvýše položených vinic na světě. Voda z tajících ledovců je využívána k zavlažování vinic. Tato voda z And je plná minerálů, které zvyšují kvalitu vinné révy. 

Bisquertt

Rodinné vinařství Bisquertt bylo založené v roce 1978 v Colchagua Valley, které se nachází jižně od hlavního města Chile. Vinařství produkuje plná, harmonická vína, jejichž vznik je ovlivněn jedinečným místním terroir, kterému výrazně napomáhá blízkost Tichého oceánu. Vína z tohoto rodinného vinařství získávají pravidelně vynikající bodová ohodnocení ve světových soutěžích a od renomovaných odborných časopisů.

Pirovano

Kořeny firmy Cantine Pirovano sahají do poloviny 19. století. Dnes je vínem spojena už 5. generace rodiny. Firma sídlí v malém městě Calco na severu Itálie, kde má také moderní výrobní haly. Plní se tam do lahví vína „tichá“ i šumivá, a to metodami Charmat i Champenoise. Kromě vína z vlastních vinic se v Calcu zpracovávají hrozny od vinařů z celé Itálie, Sicílie a Sardinie. Ročně firma vyprodukuje více než 30 milionů lahví. O jejich kvalitě svědčí např. dvojitá zlatá medaile za Chardonnay Spumante Metodo Classico (2017) a zlatá medaile za Gran Cuvee Brut Spumante (2018) z mezinárodní japonské výstavy vín Sakura Award.

Val D'Oca

Svěží, šťavnaté šumivé víno Prosecco, DOCG se rodí v italském regionu Treviso mezi městy Conegliano a Valdobbiadene. Vyrábí se ze starobylé italské odrůdy Glera. Hrozny se sbírají ručně a zpracovávají metodou Charmat, tedy druhotným kvašením v nerezových tancích, díky kterému vzniká typické jemné řetízkové perlení. Místní vinaře zastřešuje konsorcium vlastníků Val D’Oca (Cantina Produttori di Valdobbiadene), které ročně vyprodukuje 12 000 tun hroznů a vyváží víno do 33 zemí světa. Ve světě se prodá více než 300 milionů lahví Prosecca za rok, což je víc než pravého šampaňského.

Ferdinand Mayr

Hudba a víno se k sobě hodí skvěle. Potvrzuje to i Ferdinand Mayr, majitel stejnojmenného vinařství z Dolního Rakouska. Vystudoval hudbu na Brucknerově konzervatoři v Linci, hraje na akordeon, několik let působil jako úspěšný lektor rakouské Austrian Wine Academy a od roku 2008 je také úspěšným pěstitelem vína. Jeho vinice se rozkládají ve známé vinařské oblasti Wachau, ležící v údolí řeky Křemže (Krems), přítoku Dunaje. V tamním chladnějším podnebí, typickém pro tyto odrůdy, se rodí neznámější rakouské ryzlinky a veltlíny. Ferdinand Mayr je prodává pod značkou Kaiserwetter. V naší nabídce najdete hned dvě špičková polosladká vína této řady, Grüner Veltliner a Riesling.

Vigna Verde

Pod jménem Vigna Verde spojila zdroje, produkci a organizaci prodeje skupina pěstitelů, kteří obhospodařují celkem 600 ha vinic ležících v italských provinciích Veneto and Friuli-Venezia-Giulia. Pěstují se zde vína červená i bílá, z nichž je nejznámější odrůda Glera. Z té se totiž vyrábí šumivé Prosecco. Toto víno se zpracovává metodou Charmat, druhotným kvašením v nerezových tancích. Celý proces je na rozdíl od metody Champenoise, jíž vzniká pravé šampaňské, podstatně rychlejší, a tudíž i levnější, což však vínu neubírá na kvalitě. Není proto divu, že Prosecco je nejprodávanějším šumivým vínem na světě.

Crystalite Bohemia

Společnost Crystalite Bohemia provozuje výrobní závod ve Světlé nad Sázavou (založen 1967) s automatickou produkcí nápojového a dekoračního skla. Sklárna provozuje 5 tavicích agregátů s denní kapacitou utavení 145 tun skloviny a 3 výkonné linky na výrobu nápojového skla s denní kapacitou kolem 150 tisíc kusů výrobků. Zaměstnává přes 750 lidí a výrobky exportuje do více než 82 zemí světa. Při výrobě používá ekologickou sklovinu Crystalite bez sloučenin olova, která má perfektní lom světla a vysokou pevnost a životnost díky příměsi titanu. Lze ji bez hrozby zašednutí opakovaně mýt v myčkách nádobí.

BAFANG

Dodavatel motorů do elektrokol MTF.  Motory Bafang jsou v celosvětovém měřítku elektrokol nejrozšířenější a patří k absolutní špičce. Za touto značkou stojí 20 let zkušeností ve vývoji elektromotorů. Každým rokem procházejí inovacemi, a kromě skvělých výkonových parametrů i vysokého jízdního komfortu vynikají také vysokou spolehlivostí.

SHIMANO

Dodavatel prémiových komponentů do elektrokol MTF. Na našich elektrokolech můžete najít např. špičkové středové motory této japonské značky, ale i baterie, přehazovačky, brzdy nebo kliky. Shimano je společnost s více než stoletou tradicí a dodává komponenty do 70 % světové produkce elektrokol. Vynikají precizním zpracováním a vysokou spolehlivostí.

KALAS

Renomovaná táborská firma, která nám dodává cyklistické oblečení. KALAS se specializuje na výrobu dresů už od roku 1991 a dnes patří k předním hráčům na evropském trhu, zejména ve střední a severní Evropě. Roční produkce činí přes 400 000 kusů oblečení. Firma obléká mj. českou i britskou reprezentaci, ale dodává oblečení i pro reprezentaci Velké Británie nebo profesionální silniční tým nejvyšší divize Alpecin-Deceuninck.