Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)
Naše služby

Naše služby

16. 11. 2020

Naše služby

Od samého začátku byla naší hlavní filozofií myšlenka, že nechceme jen prodávat, ale chceme vám, našim zákazníkům, nabídnout mnohem více. Chceme nabídnout jistotu, že se na nás můžete dlouhodobě spolehnout i po prodeji.

Naším přáním je, aby zákazník byl dlouhodobě spokojen. Proto se intenzivně soustředíme na rozšiřování a zkvalitňování prozákaznických služeb. Jsme tady pro vás na 58 místech 7 dní v týdnu připraveni poradit a pomoci.

Kromě prodeje zahradní techniky, nábytku a bazénů nabízí Mountfield řadu služeb, které prodej doplňují. Naše služby vnímáme jako nedílnou a velmi důležitou součást naši firemní kultury a komunikace směrem k zákazníkovi. Nepatříme mezi ty firmy, které chtějí své zboží jen prodat, Mountfield chce být svým zákazníkům partnerem a dobrým rádcem nejen při prodeji, ale také pomocníkem při jejich servisu a základní péči o zahradní stroje. Prodej, servis i služby neustále zkvalitňujeme a zdokonalujeme a hodláme tak činit i do budoucna.

Při nákupu bazénu je samozřejmostí doprava bazénu a jeho následná odborná stavba bazénovými odborníky a specialisty. Veškeré technologie zapojíme a zprovozníme a nového majitele také podrobně proškolíme, aby věděl, jak se o bazén starat.

U nákupu elektrokol je u nás standardem garanční servis zdarma, cykloasistence v případě nehody, defektu a odcizení. Pojištění proti krádeži a poškození a na přání dovezeme elektrokolo seřízené až do domu.

Na stejných adresách jako prodejní centra se nacházejí i servisní střediska, ve kterých se můžete poradit, nakoupit náhradní díly a příslušenství, absolvovat záruční i pozáruční opravy a také využít pravidelné prohlídky a údržby strojů.

SERVIS I PRODEJ NA JEDNOM MÍSTĚ – 2 V 1

Pod jednou střechou nabízíme jistotu kvalifikovaného prodeje i profesionálního servisu. Celoročně poskytujeme pravidelné prohlídky a údržby strojů, záruční i pozáruční opravy, prodej náhradních dílů a příslušenství. Servisní služby a poradenství specializovaných týmů odborníků pomohou vašim zahradním strojům spolehlivě fungovat po celou dobu jejich životnosti.

Více

KVALIFIKOVANÝ A PROŠKOLENÝ PERSONÁL

Je pro nás důležité, abyste si vždy vybrali výrobek, který přesně splní vaše potřeby. Proto klademe velký důraz na odbornost obsluhujícího personálu. Naši technici si vyslechnou vaše představy, co všechno hodláte s výrobkem zvládnout, co od něho očekáváte, a navrhnou vám nejvhodnější variantu.


 

Více

OTEVŘENO KAŽDÝ DEN V TÝDNU

V prodejních centrech jsme připraveni se vám věnovat 7 dní v týdnu. Od pondělí do pátku v čase 9-18 hod. v sobotu a v neděli pak od 9.do 17. hodiny. Otevírací doba našich servisních středisek je ve všedních dnech shodná s prodejnami. O víkendech můžete servisy navštívit v sobotu do 13. hodin.

 

Více

DOPRAVA
PO CELÉ ČR

Nezůstanete bez pomoci. Pokud nemáte, jak dopravit zakoupený stroj, sestavu nábytku, kamna nebo bazén domů, jsme připraveni vám jej odvézt kamkoliv budete potřebovat. Stačí si jen domluvit termín. Vztahuje se na výrobky označené v prodejně tímto symbolem. 

Více

POSEZÓNNÍ SERVISNÍ PROHLÍDKY – ZDARMA

Nákupem stroje označeným tímto symbolem, u nás získáváte nárok na každoroční bezplatnou posezónní prohlídku, při které naši servisní specialisté zdarma zkontrolují kondici vašeho stroje i všechny základní funkce, na přání pak provedou potřebnou údržbu a odstraní případné nedostatky za zvýhodněné ceny. Stroj tak bude připraven v plné síle na novou náročnou sezónu.

Více

SESTAVENÍ A ZPROVOZNĚNÍ STROJŮ

Zakoupený stroj vám sestavíme, připravíme k plnému provozu, seznámíme vás s jeho obsluhou, nutnou údržbou a předvedeme všechny jeho funkce. Podle povahy stroje provedeme vše buď v prodejně, nebo přímo u vás doma na zahradě. Vztahuje se na výrobky označené v prodejně tímto symbolem.

 

 

Více

DOPRAVA A PROFESIONÁLNÍ STAVBA BAZÉNŮ

Starost s instalací bazénů nechte na nás. Bazén vám přivezeme na zahradu, odborně postavíme, zapojíme veškeré technologie a zprovozníme. Zároveň vás podrobně proškolíme, jak bazén správně obsluhovat a jak pečovat o vodu.
 

Více

SERVISNÍ
VÝJEZDY

Větší stroje, po dohodě s vámi, opravíme na místě nebo sami odvezeme do servisu a následně vrátíme zpět opravené. Stačí jen zavolat a domluvit si termín.


 

Více

ZAZIMOVÁNÍ A ODZIMOVÁNÍ RODINNÝCH BAZÉNŮ

Aby Váš bazén zdárně přečkal mrazivé měsíce, a Vy jste se mohli po zimě hned s prvním sluníčkem rychle a bezstarostně koupat, nabízíme Vám osvědčené a našimi zákazníky velmi vyhledávané služby odborné zazimování a odzimování.

 

Více

SPLÁTKOVÝ
PRODEJ

Známe to. Vybavení na zahradu, které plánujete letos koupit, se objevilo v akci, ale Vy na něj ještě nemáte našetřeno. Máme pro Vás řešení. Pořiďte si ho jednoduše na splátky. V každém prodejním centru Vám náš odborně proškolený personál zprostředkuje splátkový prodej na míru.

Více

DÁRKOVÉ
POUKAZY

Nevíte si rady co koupit svým blízkým, přátelům či kolegům v práci?

 

Více

PRODUKTOVÉ ŘADY VÝROBKŮ

Pro rychlejší orientaci v naší nabídce je většina výrobků rozdělena do tří uživatelských kategorií…

 

Více

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací