Sestavení a zprovoznění

26. 10. 2020

Sestavení a zprovoznění strojů

Již se Vám někdy v životě stalo, že jste koupili konstrukčně a technologicky natolik vyspělý a složitý výrobek, po jehož rozbalení jste si dost dobře nevěděli rady, jak jej zkompletovat a spolehlivě uvést do provozu? Obávali jste se, že s jeho sestavováním strávíte spoustu času a to vše navíc s nejistým výsledkem?

Tak těmto trapným chvílím se díky Mountfieldu vyhnete. Všechny naše stroje, které jsou označené piktogramem vyobrazeným vpravo na této stránce, Vám naši odborně proškolení technici sestaví, připraví k plnému provozu a ještě Vás pečlivě seznámí s jejich obsluhou a nezbytnou pravidelnou údržbou. Zároveň Vám předvedou a vysvětlí všechny funkce zakoupeného stroje tak, abyste jej mohli využívat opravdu naplno. A okamžitě. Prostě svému nově pořízenému stroji do detailu porozumíte a budete ho umět dokonale ovládat.

Podle konkrétního typu stroje a podle vzájemné dohody provádí naši technici sestavení a zprovoznění stroje buď přímo v naší prodejně, nebo při předání stroje u Vás na zahradě.

Spolehněte se zkrátka při sestavování strojů na naši zručnost, profesionalitu, dlouholeté zkušenosti a ochotu vyjít vstříc každému našemu zákazníkovi – i úplnému laikovi.

V závislosti na typu stroje se může jednat o zpoplatněnou službu (bližší informace a ceník jsou dostupné na kterékoliv naší prodejně).