Úvodní fotka

Bazény přivezeme a postavíme

Ani v případě bazénů naše služby zdaleka nekončí okamžikem prodeje. U nás máte jistotu, že se postaráme nejen o zdárné dopravení, ale i o kvalifikovanou, do detailu perfektní montáž Vašeho bazénu (nehovoříme zde samozřejmě o bazénech nafukovacích a rámových, ale o bazénech Azuro Vario a luxusních bazénech zapuštěných).

 

Odborně Vám také zapojíme veškeré bazénové příslušenství a bazén zprovozníme tak, abyste s ničím neměli starosti a mohli se co nejrychleji věnovat osvěžujícímu koupání.

 

Také Vám samozřejmě naši montážní pracovníci poskytnou vyčerpávající instruktáž, jak o bazén správně pečovat, jak si udržet kvalitní, průzračně čistou vodu v bazénu po celý rok a jaké případné další bazénové příslušenství by se Vám mohlo k Vašemu bazénu hodit – pro Vaše ještě větší pohodlí.

Ukázka montáže bazénu FORT WAYNE - Baltimore

Výhody profesionální montáže bazénu:

  • Kvalita montáže bazénu
  • Profesionální zapojení bazénového příslušenství
  • Úspora Vašeho času
  • Rychlé a srozumitelné proškolení o obsluze bazénu a jeho příslušenství
  • Proškolení o údržbě vody
  • Zamezení poškození bazénu včetně příslušenství z důvodu chybné montáže

Doprava a montáž bazénu Azuo Vario

Svěřte starost s montáží bazénu Azuro Vario odborníkům. Využijte výhod dovozu a odborné montáže. Technici ze speciálních montážních skupin Vám bazén dovezou, smontují, připojí a zprovozní filtrační zařízení. Navíc odborně poradí, jak o bazén správně pečovat, názorně předvedou, jak udržovat kvalitu vody, a doporučí, jaké bazénové přípravky používat k optimální úpravě a údržbě vody.

 

Před příjezdem profesionálů z Mountfieldu stačí jen vybrat a připravit vhodné místo pro montáž bazénu. Naši bazénoví specialisté Vám bazén a další zakoupené příslušenství dovezou přímo na místo montáže bazénu. Dále stačí jen pozorovat, jak kvalifikovaní pracovníci montují bazén a bazénovou technologii. Bez starostí se smontováním rámu s ocelovou stěnou, správným natažením bazénové fólie, zamontováním skimmeru, zkompletováním a zapojením pískové filtrace, zprovozněním technologie. Veškeré tyto činnosti provedli zkušení odborníci z Mountfieldu. Nezbývá nic jiného než popřát radostné a příjemné koupání.

Doprava a montáž bazénů Azuro Vario

Nevíte jak provést stavební přípravu pro stavbu vašeho nového bazénu? Nevadí, návod ke stažení jsme pro Vás připravili ZDE.

Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat