S kým se u nás setkáte

Podívejte se na příběhy našich kolegů, se kterými se u nás můžete potkat.

Roman Karbula

Mistr skladu (logistika)

V Mountfieldu jsem nastupoval na pozici skladníka před 4 roky. Prošel jsem si veškerými činnostmi ve skladu (kompletace zboží na paletu, nakládka, příjem zboží atd.) a postupně získával zkušenosti. Nyní jsem zástupce vedoucího skladu a jsem zodpovědný za bezproblémový chod celé směny. Na práci mě baví její různorodost, žádný den není stejný. 

Tereza Horká

Referent marketingu – produkční

Mountfield je můj první zaměstnavatel po 5-ti leté rodičovské dovolené. Z počátku jsem měla obavy, jak to všechno zvládnu při plném pracovním úvazku, ale vždy když potřebuji jít s dětmi k lékaři, jsou nemocné nebo mají besídku, s vedoucím se domluvíme. Někomu se může zdát Mountfield „daleko“ od Prahy, ale já to beru jako velký benefit. Do práce jedu proti koloně a jen pár minut. Z logistiky, kde jsem začínala, mé kroky směřovaly do exportu. Angličtinu a němčinu jsem používala na denní bázi. Poslat balíček, kamion či kontejner zboží nebyl žádný problém. Kolegové i práce na exportu byla prima, ale chyběla mi akce, větší kontakt s lidmi, a proto jsem vyžila možnosti přejit na marketing na pozici produkční. Natáčení reklam, focení produktů a příprava různorodých marketingových podkladů a akcí je ten správný kolotoč pro mě.

Václav Vašata

Oblastní manažer prodeje – prodejní centrum Čestlice

K Mountfieldu mě přivedl hlavně můj zájem o zahradní techniku a oblibu v péči o mojí velkou zahradu. U firmy pracuji od června 2016 na pozici oblastního manažera prodeje. Jsem rád, že naše společnost ve mně vkládá velkou důvěru, které si vážím. Jsem se svou pozicí velice spokojen a to hlavně proto, že má náplň práce je opravdu různorodá. Mohu se aktivně podílet nejen na obchodu, který mě baví, ale také na tvorbě mého týmua vzdělávání nových kolegů. V neposlední řadě si cením toho, že jsem členem komoditní komise Anglický trávník. V Mountfieldu vidím svou budoucnost a jsem rád, že jsem součástí tak skvělého pracovního kolektivu.

Petr Kratochvíl

Předák skupiny

Pro společnost Mountfield jsem začal pracovat v roce 2017 jako skladník. Po dvou měsících jsem svým přístupem k práci a kolegům přesvědčil nadřízené a dostal příležitost pracovně postoupit na Předáka skupiny. Práce v našem skladu je různorodá, náš tým funguje super a vzájemně si vycházíme vstříc. Těší mě to, že díky dvousměnnému provozu, který tady máme, mi zbývá čas se věnovat i stavbě domu.

Milan Bartoň

Skladník

Ve společnosti Mountfield pracuji od roku 2017 na pozici skladníka. Novou práci jsem hledal, protože se mi narodil syn, na kterého jsem chtěl mít více času. Chtěl jsem zároveň stabilního zaměstnavatele, kde bych měl možnost pracovního růstu a to Mountfield jednoznačně splňuje. Velmi oceňuji přístup vedoucích, kteří mě uvolní, když potřebuji např. se synem k lékaři – prostě jsou to fajn chlapi a je možné se s nimi normálně dohodnout.
 

Zaid Al-Tamimi

IT Operations Manager (centrála)

Do Mountfieldu jsem přišel ze Švédské společnosti IFS, kde jsem působil jako projektový manažer ERP systému. V IT působím přes 20 let. Prošel jsem různými pozicemi, od technických až po ty manažerské. Před příchodem do Mountfiledu jsem se více než 10 let pohyboval ve světě projektového řízení. Měl jsem možnost řídit projekty od těch nejmenších až po ty největší, navíc pro zákazníky z různých odvětví businessu. V Mountfieldu se vracím po letech na stranu „zákazníka“, do pozice vedoucího provozu IT. Mám zde možnost využít svých dlouholetých zkušeností. Je tu skvělá parta lidí a hlavně profesionálů.
Mountfield je velmi dynamická firma, která má ambice jít dál, zlepšovat se a posouvat své hranice.

Načíst více příběhů

 

Naše týmy

Zjistěte jak funguje práce v našich týmech

 

IT

IT je už v dnešní době nedílnou součástí každé firmy. U nás je hlavní náplní starost o provoz celé firmy a hlavně o podporu našeho obchodu.

Více >

Logistika

Logistika je centrem dění firmy. V logistice dáváme věci do pohybu a určujeme správnou cestu našemu zboží.

Více >

Obchod

Práce  u nás v obchodním oddělení stojí v zásadě na dvou pilířích. Jedním jsou obchodní referenti a druhým produktoví manažeři.

Více >

HR

Jsme energický a nadšený tým personalistů, náborářů, interních koučů a školitelů. Naším společným cílem je, aby se u nás všichni kolegové cítili jako v bavlnce.

Více >

Prodejna

V našich prodejnách jsou kolegové specificky rozdělení na určité pozice od prodejců na prodejní ploše, přes pokladníky na přepážce, po kolegy na výdeji zboží, ve skladu nebo podle potřeby operativně jinde.

Více >

Péče o zákazníky

V oddělení péče o zákazníka zajišťujeme v Mountfieldu kompletní telefonický i písemný styk se zákazníky.

Více >

EKONOMICKÉ ODDĚLENÍ

Pro správné řízení a fungování celé naší firmy je tým ekonomiky a controllingu nepostradatelnou součástí.

Více >

ODDĚLENÍ PROVOZU A SPRÁVY AREÁLU

Naše oddělení zajišťují kompletní provozní podporu a pevné zázemí pro všechny zaměstnance Mountfieldu. Máme rádi, když všechno klape.

Více >