S kým se u nás setkáte

18. 1. 2021

S kým se u nás setkáte

Podívejte se na příběhy našich kolegů, se kterými se u nás můžete potkat.

David Linhart

Ředitel e-commerce oddělení

Svoji kariéru v Mountfieldu jsem odstartoval již během studií na vysoké škole v roce 2009, kdy jsem vypomáhal prodejně na Černém Mostě se stavbou nadzemních bazénů Azuro. Mountfield tak pro mě byl první a automatickou volbou, jinde jsem se  o svou první práci na plný úvazek po promoci nezajímal. Nastoupil jsem do nově vznikajícího marketingového oddělení a přes referentskou pozici jsem se vypracoval na pozici Zástupce ředitele marketingu. Velká výzva potom přišla v roce 2019, kdy jsem se rozhodl přijmout místo Vedoucího e-commerce oddělení. Jsem moc rád, že jsem nabídku přijal. Děkuji Mountfieldu, že mě podporuje v mém rozvoji, dává mi zajímavé pracovní příležitosti a umožňuje mi spolupracovat se skvělou partou lidí.

David Linhart
Ondřej Svoboda

Ondřej Svoboda

Oblastní manažer prodeje – prodejní centrum Praha 7 Holešovice

Ke společnosti Mountfield mě přivedl můj kamarád. Nicméně rád pracuji s lidmi , tudíž mě k zaměstnavateli přitáhl i zájem o práci s kolektivem. U firmy jsem začal pracovat od konce roku 2016 nejprve na pozici vedoucího prodejny za Prahou - ve Všechromech. Po čase mi byla nabídnuta pozice Oblastního manažera prodeje menšího prodejního centra v Mnichovicích, kde jsem získal velmi cenné zkušenosti. Po několika letech manažerských zkušeností jsem obdržel nabídku vést velký prodejní kolektiv v Praze v Holešovicích, kde jsem stále na pozici Oblastního manažera prodeje zmíněného prodejního centra. Mohu se aktivně podílet nejen na obchodu, který mě baví, ale také na péči o můj tým, který považuji za stěžejní pro celkový úspěch prodejního centra.

Petr Kratochvíl

Předák skupiny

Pro společnost Mountfield jsem začal pracovat v roce 2017 jako skladník. Po dvou měsících jsem svým přístupem k práci a kolegům přesvědčil nadřízené a dostal příležitost pracovně postoupit na Předáka skupiny. Práce v našem skladu je různorodá, náš tým funguje super a vzájemně si vycházíme vstříc. Těší mě to, že díky dvousměnnému provozu, který tady máme, mi zbývá čas se věnovat i stavbě domu.

Petr Kratochvíl
Bohdan Bláha

Bohdan Bláha

Vedoucí odboru kopaných bazénů

Do Mountfieldu v České Lípě jsem nastoupil v květnu 1999, jako prodejní technik. Na prodejně jsem působil 3 roky, v průběhu kterých jsem se zdokonaloval ve znalostech zahradní techniky a zaměřoval se na prodej nadzemních bazénů. Problematika bazénů mě zajímala a bavila a tak jsem se v roce 2002 zúčastnil výběrového řízení na pozici Bazénového specialisty pro region prodejny Terezín a Ústí nad Labem, na kterou jsem byl vybrán. Po dobu 9 let jsem sbíral zkušenosti v oboru kopaných bazénů, zastřešení a bazénových technologií.  V roce 2011 vznikla v Divizi bazénů nová pozice Regionálního vedoucího prodeje kopaných bazénů a já na ni byl vybrán. Nyní už 6-tým rokem vedu tým Bazénových specialistů v regionu Čechy západ a předávám jim své letité zkušenosti.

Marek Fíla

Vedoucí oddělení dopravy

Jako zkušený člen spedičního týmu jsem při hledání nového zaměstnání měl jasno, chtěl jsem na druhou stranu - k zákazníkovi. Když jsem dostal nabídku pracovat v Mountfieldu jako Referent zahraniční dopravy, tak to pro mě byla jasná volba, hlavně kvůli stabilitě a jménu společnosti. Dařilo se nám, rostli jsme, kolegů přibývalo, a tak jsem se přes pozici Manažera zahraniční dopravy stal Vedoucím oddělení dopravy. Oddělení dopravy vzniklo v roce 2018 a centralizuje veškerou dopravu Mountfieldu. Svou práci mám rád, protože není stereotypní, stále se posouváme dál a vedení společnosti vyslyší můj názor. Jsem šťastný za svůj tým a kolegy, je radost s nimi spolupracovat.

Marek Fíla
Michal Kudrnovský

Michal Kudrnovský

Ředitel oddělení exportu

V Mountfieldu působím již od roku 2004 a za tu dobu má cesta napříč firmou samozřejmě obsahovala změny pozic. Do naší společnosti jsem přišel z firmy, kde jsem vedl část oddělení exportu. Bylo tedy jasné, že obchodem se budu chtít zabývat i nadále. Začínal jsem na pozici Obchodního referenta pro nákup. V krátkém čase se naskytla příležitost vybudovat exportní oddělení a byla mi nabídnuta pozice manažera. Zahraniční trh začal být úspěšný a bylo nutno rozšířit tým. V současnosti vykonávám pozici Ředitele exportu. Oceňuji, že mi společnost umožnila osobní růst a využila můj potenciál vykonávat práci , která mě naplňuje a baví. Musím zdůraznit, že zásadní podíl na úspěchu má celý tým převážně mladých lidí, ve kterých vidím budoucnost oddělení.