S kým se u nás setkáte

Podívejte se na příběhy našich kolegů, se kterými se u nás můžete potkat.

Aleš Mostecký

Obchodní ředitel (centrála)

Začínal ve firmě jako produktový manažer, je zde od roku 2012.

Moje práce mě baví. Je to denní sled mnoha událostí – řešení nedostatků či přebytků, tvrdá a dlouhá jednání o podmínkách, priority nad priority, porážky a stres, jestli to zvládneme. Ale je to také o zábavě, úspěchu, výsledcích, pocitu vítězství, radosti z toho, jak to zvládáme. Někdy je těžké si při denním vytížení uvědomit, jak je ta práce vlastně zábavná.

Ale když se mě někdo zeptá: „Tak co v práci?“, říkám: „U mě super“, i když se to v Čechách moc nenosí.

Roman Karbula

Mistr skladu (logistika)

V Mountfieldu jsem nastupoval na pozici skladníka před 4 roky. Prošel jsem si veškerými činnostmi ve skladu (kompletace zboží na paletu, nakládka, příjem zboží atd.) a postupně získával zkušenosti. Nyní jsem zástupce vedoucího skladu a jsem zodpovědný za bezproblémový chod celé směny. Na práci mě baví její různorodost, žádný den není stejný. 

Tereza Horká

Referent marketingu – produkční

Mountfield je můj první zaměstnavatel po 5-ti leté rodičovské dovolené. Z počátku jsem měla obavy, jak to všechno zvládnu při plném pracovním úvazku, ale vždy když potřebuji jít s dětmi k lékaři, jsou nemocné nebo mají besídku, s vedoucím se domluvíme. Někomu se může zdát Mountfield „daleko“ od Prahy, ale já to beru jako velký benefit. Do práce jedu proti koloně a jen pár minut. Z logistiky, kde jsem začínala, mé kroky směřovaly do exportu. Angličtinu a němčinu jsem používala na denní bázi. Poslat balíček, kamion či kontejner zboží nebyl žádný problém. Kolegové i práce na exportu byla prima, ale chyběla mi akce, větší kontakt s lidmi, a proto jsem vyžila možnosti přejit na marketing na pozici produkční. Natáčení reklam, focení produktů a příprava různorodých marketingových podkladů a akcí je ten správný kolotoč pro mě.

Václav Vašata

Oblastní manažer prodeje – prodejní centrum Všechromy

K Mountfieldu mě přivedl hlavně můj zájem o zahradní techniku a oblibu v péči o mojí velkou zahradu. U firmy pracuji od června 2016 na pozici oblastního manažera prodeje. Prodejní centrum ve Všechromech vedu od listopadu 2016. Jsem rád, že naše společnost ve mně vkládá velkou důvěru, které si vážím. Jsem se svou pozicí velice spokojen a to hlavně proto, že má náplň práce je opravdu různorodá. Mohu se aktivně podílet nejen na obchodu, který mě baví, ale také na tvorbě mého týmua vzdělávání nových kolegů. V neposlední řadě si cením toho, že jsem členem komoditní komise Anglický trávník. V Mountfieldu vidím svou budoucnost a jsem rád, že jsem součástí tak skvělého pracovního kolektivu.

Petr Kratochvíl

Předák skupiny

Pro společnost Mountfield jsem začal pracovat v roce 2017 jako skladník. Po dvou měsících jsem svým přístupem k práci a kolegům přesvědčil nadřízené a dostal příležitost pracovně postoupit na Předáka skupiny. Práce v našem skladu je různorodá, náš tým funguje super a vzájemně si vycházíme vstříc. Těší mě to, že díky dvousměnnému provozu, který tady máme, mi zbývá čas se věnovat i stavbě domu.

Milan Bartoň

Skladník

Ve společnosti Mountfield pracuji od roku 2017 na pozici skladníka. Novou práci jsem hledal, protože se mi narodil syn, na kterého jsem chtěl mít více času. Chtěl jsem zároveň stabilního zaměstnavatele, kde bych měl možnost pracovního růstu a to Mountfield jednoznačně splňuje. Velmi oceňuji přístup vedoucích, kteří mě uvolní, když potřebuji např. se synem k lékaři – prostě jsou to fajn chlapi a je možné se s nimi normálně dohodnout.
 

Načíst více příběhů

 

Naše týmy

Zjistěte jak funguje práce v našich týmech

 

IT

IT je už v dnešní době nedílnou součástí každé firmy. U nás je hlavní náplní starost o provoz celé firmy a hlavně o podporu našeho obchodu.

Více >

Logistika

Logistika je centrem dění firmy. V logistice dáváme věci do pohybu a určujeme správnou cestu našemu zboží.

Více >

Obchod

Práce  u nás v obchodním oddělení stojí v zásadě na dvou pilířích. Jedním jsou obchodní referenti a druhým produktoví manažeři.

Více >

HR

Jsme energický a nadšený tým personalistů, náborářů, interních koučů a školitelů. Naším společným cílem je, aby se u nás všichni kolegové cítili jako v bavlnce.

Více >

Prodejna

V našich prodejnách jsou kolegové specificky rozdělení na určité pozice od prodejců na prodejní ploše, přes pokladníky na přepážce, po kolegy na výdeji zboží, ve skladu nebo podle potřeby operativně jinde.

Více >

Péče o zákazníky

V oddělení péče o zákazníka zajišťujeme v Mountfieldu kompletní telefonický i písemný styk se zákazníky.

Více >