S kým se u nás setkáte

Podívejte se na příběhy našich kolegů, se kterými se u nás můžete potkat.

Roman Karbula

Mistr skladu (logistika)

Do Mountfieldu jsem nastupoval na pozici skladníka před 8 roky. Prošel jsem si veškerými činnostmi ve skladu (kompletace zboží na paletu, nakládka, příjem zboží atd.) a postupně získával zkušenosti. Nyní jsem zástupce vedoucího skladu a jsem zodpovědný za bezproblémový chod celé směny. Na práci mě baví její různorodost, žádný den není stejný

Tereza Horká

Manažer on-line marketingu

Po studiu vysoké školy jsem stále neměla jasnou představu kam své profesní kroky směrovat. Rozhodování na čas pozastavila mateřská dovolená. Po ní jsem právě z důvodu mé nevyhraněnosti věděla, že budu vybírat mezi většími firmami a Mountfield byla trefa do černého. Začínala jsem jako analytik/asistent ředitele technické divize, který měl na starosti logistiku, servis a IT. Měla jsem možnost poznat chod těchto oddělení a také přičichnout k personalistice, neboť jsem mimo jiné nabírala skladníky. Z logistiky jsem přešla do exportu. Angličtinu a němčinu jsem používala na denní bázi. Poslat balíček, kamion či kontejner zboží nebyl žádný problém. Kolegové i práce na exportu byla prima, ale chyběla mi akce, větší kontakt s lidmi, a proto jsem využila možnosti přejít na marketing na pozici produkční. Natáčení reklam, focení produktů a příprava různorodých marketingových podkladů byla skvělá zkušenost a přiznám se, že mi tento kolotoč bude chybět. Ráda se učím nové věci a když jsem dostala nabídku na pozici Online marketing manažerky, neváhala jsem. Prezentace firmy a našich produktů ve virtuálním světě bude mojí náplní práce a moc se na novou zkušenost těším.

Ondřej Svoboda

Oblastní manažer prodeje – prodejní centrum Praha 7 Holešovice

Ke společnosti Mountfield mě přivedl můj kamarád. Nicméně rád pracuji s lidmi, tudíž mě k zaměstnavateli přitáhl i zájem o práci s kolektivem. U firmy jsem začal pracovat od konce roku 2016 nejprve na pozici vedoucího prodejny za Prahou - ve Všechromech. Po čase mi byla nabídnuta pozice Oblastního manažera prodeje menšího prodejního centra v Mnichovicích, kde jsem získal velmi cenné zkušenosti. Po několika letech manažerských zkušeností jsem obdržel nabídku vést velký prodejní kolektiv v Praze v Holešovicích, kde jsem stále na pozici Oblastního manažera prodeje zmíněného prodejního centra. Mohu se aktivně podílet nejen na obchodu, který mě baví, ale také na péči o můj tým, který považuji za stěžejní pro celkový úspěch prodejního centra.

Petr Kratochvíl

Předák skupiny

Pro společnost Mountfield jsem začal pracovat v roce 2017 jako skladník. Po dvou měsících jsem svým přístupem k práci a kolegům přesvědčil nadřízené a dostal příležitost pracovně postoupit na Předáka skupiny. Práce v našem skladu je různorodá, náš tým funguje super a vzájemně si vycházíme vstříc. Těší mě to, že díky dvousměnnému provozu, který tady máme, mi zbývá čas se věnovat i stavbě domu.

Zaid Al-Tamimi

Ředitel divize IT a Rozvoje

Do Mountfieldu jsem přišel ze Švédské společnosti IFS, kde jsem působil jako projektový manažer ERP systému. V IT působím přes 20 let. Prošel jsem různými pozicemi, od technických až po ty manažerské. Před příchodem do Mountfiledu jsem se více než 10 let pohyboval ve světě projektového řízení. Měl jsem možnost řídit projekty od těch nejmenších až po ty největší, navíc pro zákazníky z různých odvětví businessu. V Mountfieldu se vracím po letech na stranu „zákazníka“, do vedoucí pozice útvaru IT. Mám zde možnost využít svých dlouholetých zkušeností. Je tu skvělá parta lidí a hlavně profesionálů.
Mountfield je velmi dynamická firma, která má ambice jít dál, zlepšovat se a posouvat své hranice.

Bohdan Bláha

Vedoucí odboru kopaných bazénů

Do Mountfieldu v České Lípě jsem nastoupil v květnu 1999, jako prodejní technik. Na prodejně jsem působil 3 roky, v průběhu kterých jsem se zdokonaloval ve znalostech zahradní techniky a zaměřoval se na prodej nadzemních bazénů. Problematika bazénů mě zajímala a bavila a tak jsem se v roce 2002 zúčastnil výběrového řízení na pozici Bazénového specialisty pro region prodejny Terezín a Ústí nad Labem, na kterou jsem byl vybrán. Po dobu 9 let jsem sbíral zkušenosti v oboru kopaných bazénů, zastřešení a bazénových technologií.  V roce 2011 vznikla v Divizi bazénů nová pozice Regionálního vedoucího prodeje kopaných bazénů a já na ni byl vybrán. Nyní už 6-tým rokem vedu tým Bazénových specialistů v regionu Čechy západ a předávám jim své letité zkušenosti.

Načíst více příběhů

 

Naše týmy

Zjistěte jak funguje práce v našich týmech

 

IT

IT je už v dnešní době nedílnou součástí každé firmy. U nás je hlavní náplní starost o provoz celé firmy a hlavně o podporu našeho obchodu.

Více >

Logistika

Logistika je centrem dění firmy. V logistice dáváme věci do pohybu a určujeme správnou cestu našemu zboží.

Více >

Obchod

Práce  u nás v obchodním oddělení stojí v zásadě na dvou pilířích. Jedním jsou obchodní referenti a druhým produktoví manažeři.

Více >

HR

Jsme energický a nadšený tým personalistů, náborářů, interních koučů a školitelů. Naším společným cílem je, aby se u nás všichni kolegové cítili jako v bavlnce.

Více >

Prodejna

V našich prodejnách jsou kolegové specificky rozdělení na určité pozice od prodejců na prodejní ploše, přes pokladníky na přepážce, po kolegy na výdeji zboží, ve skladu nebo podle potřeby operativně jinde.

Více >

Péče o zákazníky

V oddělení péče o zákazníka zajišťujeme v Mountfieldu kompletní telefonický i písemný styk se zákazníky.

Více >

EKONOMICKÉ ODDĚLENÍ

Pro správné řízení a fungování celé naší firmy je tým ekonomiky a controllingu nepostradatelnou součástí.

Více >

ODDĚLENÍ PROVOZU A SPRÁVY AREÁLU

Naše oddělení zajišťují kompletní provozní podporu a pevné zázemí pro všechny zaměstnance Mountfieldu. Máme rádi, když všechno klape.

Více >