JAK VYPADÁ PRÁCE U NÁS NA PRODEJNĚ?

V našich prodejnách jsou kolegové specificky rozdělení na určité pozice od prodejců na prodejní ploše, přes pokladníky na přepážce, po kolegy na výdeji zboží, ve skladu nebo podle potřeby operativně jinde. Umíme si vypomoct a v případě potřeby se zastoupit.

Kdo je to prodejní technik?
Je to náš kolega, kterého baví zahradní technika či bazény, rozumí jim a umí našim klientům v těchto oblastech poradit. Každý den se stará o naše venkovní expozice. Kontroluje vodu v bazénech a vířivkách. Chystá zboží a pomáhá jej zákazníkům zprovoznit. Připravuje eshopové objednávky. V bazénové sezóně zajišťuje montáž nadzemních bazénů a související příslušenství. Rozváží zboží k našim zákazníkům a zprovozňují ho na místě. A hlavně konzultuje a umí poradit.

A kdo je servisní technik?
Servisní technik opravuje stroje a zařízení našich zákazníků. Je to v podstatě lékař, na kterého se zákazník obrací ve chvíli, když si neví rady se svým strojem. K této práci má perfektní podmínky, od kvalitního nářadí a vybavení na všech našich pracovištích až po technickou podporu našich kolegů z oddělení servisu a náhradních dílů. Nedílnou součásti života servisního technika u naší firmy jsou pravidelná servisní školení a technické semináře.