Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)

Antiparazitní pipeta pro kočky

22 hodnocení
Kód: 2KRZ2024
3.2
22
22
345 Kč
222 Kč

Kočičí kožíšek představuje ideální útočiště pro hmyz, který se především v létě stává velmi otravný – obtěžuje zvíře a navíc může přenášet nejrůznější nemoci. Problém se týká nejen dlouhosrstých plemen, ale i těch krátkosrstých. Jak se mu vyhnout?
Jako prevenci lze použít repelent, přírodní obojek odpuzující klíšťata a blechy či antiparazitní pipetu, fungující na podobné bázi. Díky výtažkům z geraniolu, nimby (margósy) a levandulového oleje poskytují pipety perfektní ochranu proti roztočům, blechám, klíšťatům a létajícímu hmyzu. Jejich složení je čistě přírodní, takže se mohou používat i u březích koček, koťat a koček s alergií na běžné insekticidy. Nejsou známé žádné kontraindikace ani nežádoucí účinky. Pipeta se aplikuje lokálně a poskytuje spolehlivou ochranu až na 30 dní. Používání je vhodné po celý rok.

Použití:
Jedna pipeta má objem 1,5 ml, což představuje kompletní měsíční dávku. Postup: Vyjměte pipetu z ochranného pouzdra. Podržte ji dnem dolů a odlomte horní část. Aplikujte přímo na kůži krku nebo přední části ramen bez dodatečné masáže. Vyprázdněte obsah na jednom místě. Balení obsahuje 2 plastové pipety.

Upozornění:
Nepoužívejte v případě, že zvíře má mokrou srst. Koupání nebo mytí zvířete 2 hodiny po aplikaci nesnižuje účinnost přípravku.

Obsah balení: 2 × 1,5 ml

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (22)

3,2
Abychom zajistili férové hodnocení našich výrobků, mohou se k nim vyjádřit pouze zákazníci, kteří je vlastní.
Břetislav 21. 8. 2021
Pohodlná aplikace a funguje.
Petr 17. 5. 2021
Neúplná spokojenost
  • Jednoduchá aplikace
  • Nefunkční proti klíšťatům
Lenka 7. 4. 2021
dobře aplikovatelna
  • spolehlivá 1 měsíc
Načíst další recenze

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací