Azuro Chlor Trio, 1 kg

4729 hodnocení
Kód: 3BCH1003
4.7
4729
4729
550 Kč
375 Kč
KS

Doporučuje

96%
zákazníků
5 hvězdiček
75 %
4 hvězdičky
21 %
3 hvězdičky
3 %
2 hvězdičky
0 %
1 hvězdička
0 %
Technické parametry
Hmotnost [kg] 1
Typ 200g tablety
Doba použitelnosti 3 roky od data výroby (uvedeno na obalu)
Počet tablet v balení 5
Použití multifunkční dezinfekce
Záruka Z0c
Katalogové číslo 3BCH1003
3BCH1003
Celé parametry

Víceúčelový přípravek k dezinfekci, zabránění vzniku řas a flokulaci.

Přípravek Azuro Chlor Trio působí nejen jako dezinfekční a vločkovací prostředek, který brání rozvoji řas a virů. Po ponoření tablety do vody dochází k postupnému uvolňování chloru (dezinfekci a oxidaci organického znečištění bazénové vody) a zároveň k rozpouštění látky s algicidním účinkem (prevence a likvidace řas) a vločkovače (odstraňuje případné zakalení vody vyvločkováním nečistot).

Návod k použití: Před prvním použitím přípravku upravte hodnotu pH na 7,0-7,4. Pak proveďte preventivní ošetření bazénové vody rychlorozpustným chlorovým přípravkem Azuro Chlor Šok G a stabilizátorem chloru Azuro Chlor Stabil. Dle teploty vody pak přidávejte každých 5-8 dnů 1 až 2 tablety tohoto přípravku na 20 m3 vody, do teploty 25°C 1 tabletu, nad 25°C 2 tablety. Obecně platí, že pro dosažení čisté a hygienicky nezávadné vody by měl být obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3-0,6 mg/l; klesne-li pod 0,3 mg/l, je třeba dodat chlor. Hodnotu obsahu chloru průběžně kontrolujte vhodnými testery.

Dávkování: Plovákem: Do dávkovacího plováku vložte potřebné množství chlorových tablet. Nechte plovák, aby se volně pohyboval po hladině bazénu, kde je větší pohyb vody.
Dávkovačem vestavěným do cirkulačního potrubí: Do dávkovače dejte potřebné množství tablet. Regulační ventily dávkovače nastavte tak, aby přibližně byla dodržována doporučená hodnota zbytkového obsahu chloru.

Poznámka: Výše uvedené informace mají pouze informativní charakter. Před aplikací si důkladně přečtěte návod k použití! Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: NEBEZPEČÍ - Po požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (4729)

4,7
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Jan 13. 9. 2023
  • Pro preventivní ošetření vody bazénu je nepostradatelný.
Vladimír 20. 7. 2023
klasika
Petr 1. 6. 2023
ještě nepoužitý
Načíst další recenze

Dotazy (2)

Josef
Dobrý den, je možné použít i do slané vody s elektrolýzou? S přátelským pozdravem J. L.
Béda Trávníček
Dobrý den, ano, možné to je. Tablety mimo chloru, který generuje salinátor obsahují algicit a fokulant. Zabraňují tedy růstu řas a vyvločkují nečistoty které následně filtrace lépe zachytí. Pouze doporučujeme dát pozor aby nedošlo k přechlorování vody. Váš Mountfield
Milan

Kolik tablet obsahuje 1 balení Azuro Chlor Trio 1 kg?

Béda Trávníček

Dobrý den,

v balení je 5 tablet á 200 g

Váš Mountfield

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.