Azuro Clear Forte, 0,6 l

238 hodnocení
Kód: 3BCH3040
4.5
238
238
290 Kč
170 Kč
KS
Technické parametry
Objem [l] 0,6
Typ tekutý roztok
Doba použitelnosti 2 roky od data výroby (uvedeno na obalu)
Záruka Z0c
Katalogové číslo 3BCH3040
3BCH3040
Celé parametry

Extra vyvinutý přípravek na účinné vyčistění i silně zašpiněných ploch bazénové folie. Slouží velmi dobře i pro odstranění tzv. "vodní linky", která vzniká při odpařování bazénové vody na úrovni hladiny.

Na stěnách bazénu se usazují různé nečistoty (kožní tuk, kosmetika z koupajících se osob, prach a nečistoty z ovzduší a okolí bazénu), které jsou vhodným podkladem pro tvorbu řas a bakterií. Proto je nutné bazén alespoň jedenkrát ročně, nejlépe na jaře před napuštěním, nebo na podzim v rámci zazimování bazénu, důkladně vyčistit. Další čištění je možno provádět podle potřeby. Účinné látky přípravku Azuro Clear Forte napomáhají k snadnějšímu odstranění nečistot. Neředěný přípravek v gumových rukavicích naneste mycí houbou Azuro na znečištěná místa a nechte 10–15 minut působit. Nečistoty pak houbou nebo kartáčem mechanicky uvolněte a místa důkladně opláchněte vodou. V případě silného znečištění postup opakujte.
 
Přípravek lze používat také jako domácí čistič pro odstraňování organických nečistot (tuků, mastnoty, apod.), na dlaždičkách, smaltech, grilech atd.

Poznámka: Výše uvedené informace mají pouze informativní charakter. Před aplikací si důkladně přečtěte návod k použití!
Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: NEBEZPEČÍ – Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.

Zobrazit celý popis

Příslušenství

Hodnocení zákazníků (238)

4,5
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Jaroslav 16. 5. 2022
účinnost
Tomáš 18. 8. 2021
spokojenost
Vojtěch 17. 8. 2021
Překvapila mne účinnost prostředku. je výborný.
Načíst další recenze

Dotazy (2)

Veronika

Dobrý den, mužů použít pripravek na suché steny bazénu nad hladinou vody, i když je napuštěny?
Da se pak v bazénu koupat, když se do vody přípravek dostane?

Děkuji za odpověď

Béda Trávníček

Dobrý den,

doporučujeme Vám opatrně nanést a setřít. Přípavek obsahuje hydroxid draselný. Ten se pak rozředí ve vodě bazénu do neškodné koncentrace.

Váš Mountfield

michal

dobrý den chci se zeptat přípravek azuro clear forte se používá když je bazen prázdný nebo i když je plný mám kolikrát steny klouzavý nebo slizký nejspíč kožní tuk dekuji

Béda Trávníček

Dobrý den,

přípravek je určen k přímému nanášení na stěny bazénu, takže v něm voda být nemůže. Slizký povrch není tuk, ale řasy. Jako prevenci jejich růstu používejte algicidní přípravky (Azuro ALG viz: http://www.mountfield.cz/azuro-alg--1l-3bch3003, příp. multifunkční tablety).

Váš Mountfield

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.