Azuro Dezinfekce chlorová, 20 l

75 hodnocení
Kód: 3BCH1027
4.7
75
75
1 650 Kč
1 120 Kč
KS

Doporučuje

92%
zákazníků
5 hvězdiček
79 %
4 hvězdičky
15 %
3 hvězdičky
3 %
2 hvězdičky
1 %
1 hvězdička
3 %
Technické parametry
Typ tekutý roztok
Doba použitelnosti 2 roky od data výroby (uvedeno na obalu)
Objem [l] 20
Použití průběžná dezinfekce
Záruka Z0c
Katalogové číslo 3BCH1027
3BCH1027
Celé parametry

Tekutý chlorový přípravek pro dezinfekci bazénové vody pomocí automatických dávkovacích stanic.

Použití: Dodržujte pokyny uvedené v návodu k použití příslušné dávkovací stanice. Optimální obsah volného chloru v bazénové vodě je v rozmezí 0,6 – 1,0 mg/l. V případě poklesu pod 0,6 mg/l je potřeba chlor doplnit Pro správnou účinnost dezinfekce udržujte pH bazénové vody v rozmezí 7,0–7,4. K úpravě hodnoty pH používejte přípravek Azuro pH mínus tekutý. Zacházejte s nádobou opatrně – otevírat opatrně. Zajistěte dostatečné větrání. Používejte osobní ochranné pomůcky – ochranné brýle, ochranné rukavice a oděv. Při práci nejezte, nepijte, nekuřte.

Upozornění: Pozor! Nesměšujte s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor). Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným použitím přípravku.
Poznámka: Výše uvedené informace mají pouze informativní charakter. Před aplikací si důkladně přečtěte návod k použití. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: NEBEZPEČÍ – Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. Může být korozivní pro kovy. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Vysoce toxický pro vodní organismy.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (75)

4,7
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Petr 4. 6. 2023
Stanislav 2. 8. 2022
Chlornan sodný je obecně použitelný pouze cca 6 týdnů od výroby. Balený v neprůsvitném kanystru může, za podmínky skladování v chladu, vydržet i o nějaký týden déle, avšak za nějakých deset dvanáct týdnů v kanystru s určitostí zbyde již pouze hydroxid sodný, kterým je chlornan stabilizovaný. Dvouleté datum spotřeby uváděné na kanystru je naprosto nesmyslné. Zakoupil jsem kanystr, který byl již měsíc starý, tj. byl určen již k velmi rychlé spotřebě. Vynásobil jsem dávkování koeficientem 1,2 a snadno docílil požadovaných hodnot volného Cl. U mě trochu starší datum výroby není problém, protože kanystr NaClO spotřebuji celkem rychle, jen každému doporučuji zkontrolovat u chlornanu sodného datum výroby a nakupovat pouze takovou velikost balení, kterou zákazník stačí spotřebovat.
  • Neprůsvitný kanystr s měrným proužkem Rychlá dostupnost na prodejně
  • Starší datum výroby Vyšší cena než u konkurence
Josef 25. 8. 2021
super
Načíst další recenze

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.