Azuro Multi 5v1, 1 kg

4024 hodnocení
Kód: 3BCH1010
4.8
4024
4024
600 Kč
419 Kč
KS

Doporučuje

97%
zákazníků
5 hvězdiček
81 %
4 hvězdičky
16 %
3 hvězdičky
2 %
2 hvězdičky
0 %
1 hvězdička
1 %
Technické parametry
Hmotnost [kg] 1
Typ 200g tablety
Doba použitelnosti 3 roky od data výroby (uvedeno na obalu)
Počet tablet v balení 5
Použití multifunkční dezinfekce
Záruka Z0c
Katalogové číslo 3BCH1010
3BCH1010
Celé parametry

Azuro Multi 5v1 je nová generace multifunkčních tablet. Jedná se o velmi praktický víceúčelový dezinfekční přípravek pro pravidelnou a komplexní péči o vodu.

Působení: Azuro Multi 5v1 je dezinfekční přípravek (typu 2), který je určen pro pravidelnou údržbu bazénové vody a zajišťuje 5 funkcí v jednom: dezinfikuje vodu (zajišťuje tím její zdravotní nezávadnost), stabilizujte pH, vločkuje (shlukuje nečistoty do vloček pro snadnější zachycení ve filtraci), změkčuje vodu (snižuje vznik vodního kamene) a brání tvorbě řas - tím udržuje vodu průhlednou a křišťálově čistou. Po ponoření tablety do vody (nejlépe za pomoci plováku) dochází k postupnému uvolňování všech účinných složek.

Návod k použití: Obecně platí, že pro dosažení čisté a hygienicky nezávadné vody by měla být hodnota pH v rozmezí 7,0 – 7,4 a obsah volného chloru v rozmezí 0,3 – 0,6 mg/l (při teplotě vody nad 28°C se doporučuje vyšší obsah až do 0,8 mg/l). Klesne-li obsah chloru pod hodnotu 0,3 mg/l, je třeba dodat chlor. Pokud je obsah volného chloru vyšší než 0,8 mg/l, bazén nepoužívejte, snižte dávkování chloru a vyčkejte, až tato hodnota klesne. Před použitím přípravku zkontrolujte a upravte hodnotu pH na 7,0 – 7,4 a následně ji
pravidelně kontrolujte a upravujte. Po napuštění bazénu proveďte preventivní ošetření bazénové vody rychlorozpustným chlorovým přípravkem Azuro Chlor šok G a stabilizátorem chloru Azuro Chlor Stabil. Tablety Multi 5v1 je nutné přidat již další den po prvním chlorování.

Důležité: Pro správné používání přípravku je nezbytné používat testovací soupravu na měření hodnoty pH a obsahu volného chloru. Pro testování můžete využít kapkový tester Azuro nebo proužkový tester Azuro Quick Check 4v1. Pravidelně, nejméně 2x týdně, měřte hodnotu pH a koncentraci volného chloru.

Dávkování: Dle teploty vody přidávejte každých 5 – 8 dnů 1 až 2 tablety na 30 m3 vody; do teploty 25 °C 1 tabletu a nad 25 °C 2 tablety.

Způsob aplikace: Plovákem: do dávkovacího plováku vložte potřebné množství tablet. Nechte plovák, aby se volně pohyboval po hladině bazénu, kde je větší pohyb vody.
Dávkovačem vestavěným do cirkulačního potrubí: do dávkovače dejte potřebné množství tablet. Regulační ventily dávkovače nastavte tak, aby byla přibližně dodržována hodnota obsahu chloru. 

Poznámka: Výše uvedené informace mají pouze informativní charakter. Před aplikací si důkladně přečtěte návod k použití! Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: NEBEZPEČÍ - Může zesílit požár; oxidant. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Vysoce toxický pro vodní organismy. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (4024)

4,8
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Václav 15. 8. 2022
  • splńuje očekavání
Roman 18. 8. 2021
nad očekávání
Miroslav 18. 8. 2021
asi dobrý, super by to bylo za poloviční cenu
Načíst další recenze

Dotazy (3)

Eliška

Dobrý den, kolik gramů má jedna tableta?

Béda Trávníček

Dobrý den,

1 tableta má hmotnost 200 g průměr cca 77 mm výška cca 25 mm. Balení obsahuje 5 tablet

Váš Mountfield

Jana

Dobrý den, napouštíme vodu do bazénu ze studny, máme použít jenom tablety multi 5v1 nebo ještě před něčím vodu ošetřit? Ještě se chci zeptat kolik je tablet v 1kg balení, a na jak dlouho asi vydrží. Máme bazén Swing Oval. Děkuji za odpověď

Béda Trávníček
Dobrý den, Pokud voda nemá zákal, mělo by se dát "vychytat Fe" pomocí přípravku Ca. Pokud je voda kalná, použijte Projasňovač a potom Azuro Ca. Zhnědnutí vody předejdete správným pořadím úpravy vody a to je: 1/ zamaskování tvrdosti a železa pomocí Azuro Ca 2/ kontrola a úprava alkality 3/ kontrola a úprava Ph 4/ chlorování - šokové resp. Průběžné V případě zákalu použít před chlorováním Projasňovač a po uzrání vloček je odfiltrovat (lépe odsát vysavačem a vypustit do odpadu). V takovýchto případech doporučuji kontaktovat naše bazénové centrum Mountfieldu ve Vašem nejbližším okolí. Bazénoví technici zde mají s úpravami vody v okolním prostředí největší zkušenosti, jak si s kterou vodou poradit. Dávkování: Dle teploty vody přidávejte každých 5 – 8 dnů 1 až 2 tablety na 30 m3 vody; do teploty 25 °C 1 tabletu a nad 25 °C 2 tablety. Váš Mountfield
Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.