Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)

Azuro OXI tablety, 1 kg

90 hodnocení
Kód: 3BCH2016
4.5
90
90
Trvale nedostupný produkt
Je nám líto, ale prodej skončil.
Níže uvádíme náhrady za tento produkt.
Technické parametry
Hmotnost [kg] 1
Typ 200g tablety
Počet tablet v balení 5
Doba použitelnosti 2 roky od data výroby (uvedeno na obalu)
Záruka Z0c
Katalogové číslo 3BCH2016
3BCH2016
Celé parametry
Přípravek se používá pro komplexní průběžné ošetřování vody v rodinném bazénu v kombinaci s přípravkem Azuro BIO-L. Po ponoření tablety do vody dochází k jejímu postupnému rozpouštění, kdy se uvolňuje účinná složka, která oxiduje nečistoty přímo ve vodě. Pro správnou funkci používejte pravidelně dle návodu spolu s pravidelným ošetřením vody pomocí přípravku Azuro BIO-L.

Návod k použití:
Před prvním použití přípravku upravte hodnotu pH na 7,0 – 7,4. Při prvním ošetření vody a jako šokové opatření cca každé 2 týdny dávkujte 1-2 tablety/10m3 vody. Během provozu bazénu přidávejte další tablety podle potřeby. Obecně platí, že pro dosažení křišťálově čisté a trvale hygienicky nezávadné vody by měla být hodnota pH udržována v rozsahu 7,0 – 7,4 a obsah aktivního kyslíku udržován v rozmezí 8 – 12 mg/l, při teplotách vody nad 28 °C udržujte koncentraci aktivního kyslíku mezi 10 – 14 mg/l. Klesne-li obsah aktivního kyslíku pod hodnotu 8 mg/l je třeba přidat další tablety, pokud je hodnota vyšší než 14 mg/l, omezte dávkování tablet a vyčkejte, až tato hodnota klesne do výše uvedeného rozmezí. Hodnotu obsahu aktivního kyslíku nejméně 2x týdně kontrolujte pomocí kapkového testeru Azuro pH, O2 u výstupu z vody z bazénu do filtračního okruhu.
 
Způsob aplikace:
Do dávkovacího plováku  vložte potřebné množství tablet. Nechte plovák, aby se volně pohyboval po hladině, kde je větší pohyb vody. NIKDY NEHÁZEJTE TABLETY DO BAZÉNU!

Poznámka: Výše uvedené informace mají pouze informativní charakter. Před aplikací si důkladně přečtěte návod k použití!!! Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: NEBEZPEČÍ – Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (90)

4,5
Abychom zajistili férové hodnocení našich výrobků, mohou se k nim vyjádřit pouze zákazníci, kteří je vlastní.
Libor 17. 5. 2021
Splňuje to , co od výrobku bylo očekáváno.
František 17. 5. 2021
Kvalitní chemie do bazénu
  • dobře rozpustné
Pavel 15. 4. 2021
Dobrý den, mám to již vyzkoušené několik let. Nic jiného nekupuji. Komárek Pavel
  • voda krásná, čistá
  • celkem rychle to ubývá, ale to tak prostě je
Načíst další recenze

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.