Azuro Wellness & Spa Stabilizátor tvrdosti

5 hodnocení
Kód: 3BCH3048
4.6
5
5
240 Kč
179 Kč
Technické parametry
Doba použitelnosti 2 roky od data výroby (uvedeno na obalu)
Objem [l] 0,6
Typ tekutý roztok
Záruka Z0c
Katalogové číslo 3BCH3048
3BCH3048
Celé parametry

Přípravek zabraňuje vzniku usazenin na stěnách a na dně vířivé vany a zároveň na sebe váže ionty železa, manganu a mědi, které způsobují nežádoucí zbarvení vody. Tvrdost vody způsobují rozpustné soli, převážně vápenaté a hořečnaté. Vyjadřuje se obvykle v tzv. německých stupních tvrdosti – 1 °N = 10mg oxidu vápenatého (CaO) v litru. Pro vířivky je nejvhodnější tvrdost vody 8–18 °N. Pokud je vířivka napuštěna tvrdou vodou, dochází k vylučování vápenatých a hořečnatých solí z vody. Na tyto usazeniny se nabalují další nečistoty a tím se vytváří vhodná půda pro tvorbu řas, bakterií a virů. Ke kontrole slouží kapkový tester tvrdosti Azuro.

Návod k použití: Před použitím přípravku upravte hodnotu pH na 7,0 – 7,4. Potřebné množství se vlije přímo do vířivky při zapnutém filtračním zařízení. Filtrujte alespoň 24 hodin, přičemž je důležité pravidelně propírat filtrační vložku.

Dávkování: Počáteční dávka je 25 ml přípravku na 1 m3 (1 000 l) vody. V případě velmi tvrdé vody a zvýšeného obsahu iontů železa a manganu doporučujeme dávku zvýšit na 50 ml na 1 m3 vody. 

Poznámka: Výše uvedené informace mají pouze informativní charakter. Před aplikací si důkladně přečtěte návod k použití!
Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: NEBEZPEČÍ – Způsobuje vážné podráždění očí.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (5)

4,6
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Kovařík 18. 4. 2024
Dobré
Jiří 19. 9. 2023
Návod a dávkování prostředku je spíše pro ideální stav a ideální provoz. Své si však po několikanásobném dávkování odvedl. Nutné je sledovat stav vody po každém použití vířivky. Což je časově náročné. Test. Dávkování. Filtrace /6hodin spotřeby energie/.
  • možná má jistou účinost
  • Účinek se projevil minimálně.
Petr 3. 7. 2023
Potřebný k dobré funkci vířivky,skvalitňuje lázeň.
Načíst další recenze

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.