Bubnová sekačka BDR 581 SL Bella R225

24 hodnocení
Kód: 1SEK3027
4.6
24
24
Záběr
64 cm
Více
28 990 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 41 490 Kč
Koupit na splátky
Vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje.
Např. 2 899 Kč + 10 x 2 899 Kč
Essox kalkulačka piktogram SPOČÍTAT

Doporučuje

92%
zákazníků
5 hvězdiček
75 %
4 hvězdičky
17 %
3 hvězdičky
4 %
2 hvězdičky
0 %
1 hvězdička
4 %
Technické parametry
Záběr [cm] 64
Motor RATO 225
Ventilový rozvod motoru OHV
Objem motoru [cm3] 223
Výška sečení [cm] 3,5
Hmotnost [kg] 64
Hmotnost balení [kg] 67
Značka Motor Jikov
Pohon benzinový
Pojezd ano
Produkt bubnová sekačka
Regulace rychlosti pojezdu ne
Startování s lankem
Počet nožů [ks] 4
Výškově nastavitelná horní rukojeť ano
Rozměr balení [cm] 64 x 86 x 118
Výkon motoru [HP] 5,5
Záruka 7 let
Katalogové číslo 1SEK3027
1SEK3027
Celé parametry

Bubnová sekačka Bella je výkonný stroj určený k likvidaci i extrémně vysokých porostů, a to až do výšky až 150 cm. Díky vybavení a vysokému výkonu nalezne uplatnění i v těch nejnáročnějších podmínkách, jako jsou například horské a podhorské polohy. Je vhodná jak pro sečení běžných trávníků, tak i pro likvidaci neudržovaných porostů, křovin a drobných náletových dřevin. Sekačka vyniká skvělou ovladatelností a velmi flexibilním nastavením řídítek dle potřeb obsluhy.


Motor

Pohon sekačky zajišťuje moderní a výkonný motor RATO 225 o výkonu 5,5 HP. Díky ventilovému rozvodu OHV je dosahováno efektivního spalování paliva což se projevuje snadným startováním, tichým a klidným chodem, minimem vibrací a ekologickým provozem.


Podvozek, pojezd a žací ústrojí

Konstrukce vychází z osvědčené koncepce odděleného ovládání sečení a pojezdu samostatnými pákami. Výhodou nezávislého ovládání je možnost delších nepracovních přejezdů bez zapnutého žacího bubnu. Žací buben, kotouč a vysoký naváděcí kryt je použitý z osvědčeného modelu Perla. Použitím delších žacích nožů byl však záběr zvětšen z 58 na 64 cm. Pojezdová kola, vybavená volnoběžkami pro snadnou manipulaci, jsou opatřena šípovým vzorem a krytem os pro zamezení namotávání trávy při sečení.


Ovládací prvky

Nová konstrukce řídítek zásadně ovlivnila i umístění ovládacích pák, které se nacházejí ve směru jízdy stroje, čímž došlo k zlepšení ergonomie a jistějšímu držení sekačky i po delší době sečení. Pojezd a spouštění sečení jsou ovládány 2 samostatnými pákami. Obě páky je navíc možné během práce stisknout sklopením hrazdičky (viz. obr.), což umožňuje další varianty úchopu a výrazně zvyšuje ovládací komfort.

Zobrazit celý popis

Příslušenství

Hodnocení zákazníků (24)

4,6
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
21. 7. 2022
super, na vysokou trávu, opravdu velmi účinná, doporučuji
Vladimír 21. 6. 2022
Zatím jsem použil sekačku 3x a mohu konstatovat, že k mojí spokojenosti. Oproti staré vodňanské dvoububnovce jsem si musel zvykat na páky pojezdu a chodu talíře. Rovněž mám tendence otvírat a zavírat benzín u karburátoru, což u nové sekačky není třeba. Sekačka je malá a skladná. Cena odpovídající (26 t) Koupě dobrá
Radek 12. 6. 2022
  • Sekačka splnila mé očekávání.
  • Při nasazení ochranného krytu jsem prvně musel oškrábal barvu.
Načíst další recenze

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.