Čip na elektrokolo s motorem BOSCH

12 hodnocení
Kód: 4KOZ8018
5
12
12
Novinka
Trvale nedostupný produkt
Je nám líto, ale prodej skončil.
Níže uvádíme náhrady za tento produkt.
Koupit na splátky
Vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje.
Např. 399 Kč + 10 x 399 Kč
Essox kalkulačka piktogram SPOČÍTAT

Doporučuje

100%
zákazníků
5 hvězdiček
100 %
4 hvězdičky
0 %
3 hvězdičky
0 %
2 hvězdičky
0 %
1 hvězdička
0 %

Čip slouží k odstranění rychlostního omezení příšlapu elektrokola v 25 km/h se středovým pohonem Bosch Active Line, Bosch Performance Line, Bosch Performance CX Line a Bosch Active Line Plus v libovolné kombinaci s displeji Intuvia, Purion, Nyon nebo Kiox.
Čip není kompatibilní s motory BOSCH 4. generace (2020)!
Zařízení se napojí do systému elektrokola s použitím kompatibilních originálních konektorů. Zařízení není nutné nijak nastavovat, veškerá konfigurace a adaptace na nastavení konkrétního kusu je zajištěna automaticky.
Veškeré údaje jako je aktuální, průměrná, maximální rychlost, ujetá vzdálenost atd. zůstávají na displeji pravdivě zobrazovány.
Rychlost elektrokola budete po instalaci čipu určovat pouze vy a podpora elektromotoru nebude omezena žádným limitem. Maximální rychlost je limitována již pouze frekvencí šlapání.

Používaní:

Čip lze kdykoliv během jízdy zapnout nebo vypnout krátkým stiskem tlačítka pro asistenci vedení kola (walk button). Funkce tohoto tlačítka zůstává při dlouhém stisku nezměněna. Aktivita zařízení je vždy zobrazována určitým elementem na displeji (v závislosti na typu displeje) a zobrazením hodnoty 9.9 km/h (2.5 km/h) bezprostředně po zapnutí (vypnutí) zařízení.
 

Upozornění:

Zařízení není samostatně funkčním celkem. E-kola BOSCH opatřená čipem pro odstranění rychlostního limitu je možné používat pouze na vlastním pozemku, nebo na pozemcích k tomu určených. Uživatel bere na vědomí, že používání e-kol BOSCH opatřených čipem pro odstranění rychlostního limitu nemusí být v souladu s platnou legislativou pro provoz e-kol na pozemních komunikacích (včetně pozemních komunikací určených výhradně pro cyklisty nebo pro cyklisty a chodce).
 

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (12)

5,0
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Jaroslava 7. 4. 2021
Jízdu posouvá zase mnohem dál. Jednoduché ovládání a prakticky neomezená rychlost.
  • jednoduchá montáž rychlejší jízda bez omezení
  • zatím žádné
Vlastimil 6. 11. 2020
Vše funguje skvěle, snadná montáž dle návodu.
Pavel 30. 9. 2020
Ok
Načíst další recenze

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.