Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)

Čip na elektrokolo s motorem BOSCH Gen. 4

15 hodnocení
Kód: 4KOZ8021
4.9
15
15
Doprava zdarma
VĚRNOSTNÍ CENA
6 290 Kč
Chcete nakupovat výhodněji za Věrnostní cenu?
Přihlaste se nebo se registrujte.
4 590 Kč a 0 bodů Klubové ceny
Záruka 2 roky

Záruka
2 roky

Doporučuje

100%
zákazníků
5 hvězdiček
87 %
4 hvězdičky
13 %
3 hvězdičky
0 %
2 hvězdičky
0 %
1 hvězdička
0 %

Čip slouží k odstranění rychlostního omezení příšlapu elektrokola v 25 km/h se středovým pohonem BOSCH 4. generace (2020) v libovolné kombinaci s displeji Intuvia, Purion, Nyon nebo Kiox. Čip je kompatibilní rovněž s motory Bosch Active Line, Bosch Performance Line, Bosch Performance CX Line a Bosch Active Line Plus.
Zařízení se napojí do systému elektrokola s použitím kompatibilních originálních konektorů. Zařízení není nutné nijak nastavovat, veškerá konfigurace a adaptace na nastavení konkrétního kusu je zajištěna automaticky.
Veškeré údaje jako je aktuální, průměrná, maximální rychlost, ujetá vzdálenost atd. zůstávají na displeji pravdivě zobrazovány.
Rychlost elektrokola budete po instalaci čipu určovat pouze vy a podpora elektromotoru nebude omezena žádným limitem. Maximální rychlost je limitována již pouze frekvencí šlapání.

Používaní:

Čip lze kdykoliv během jízdy zapnout nebo vypnout krátkým stiskem tlačítka pro asistenci vedení kola (walk button). Funkce tohoto tlačítka zůstává při dlouhém stisku nezměněna. Aktivita zařízení je vždy zobrazována určitým elementem na displeji (v závislosti na typu displeje) a zobrazením hodnoty 9.9 km/h (2.5 km/h) bezprostředně po zapnutí (vypnutí) zařízení.

Upozornění:

Zařízení není samostatně funkčním celkem. E-kola s motory BOSCH opatřená čipem pro odstranění rychlostního limitu je možné používat pouze na vlastním pozemku, nebo na pozemcích k tomu určených. Uživatel bere na vědomí, že používání e-kol BOSCH opatřených čipem pro odstranění rychlostního limitu nemusí být v souladu s platnou legislativou pro provoz e-kol na pozemních komunikacích (včetně pozemních komunikací určených výhradně pro cyklisty nebo pro cyklisty a chodce).

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (15)

4,9
Abychom zajistili férové hodnocení našich výrobků, mohou se k nim vyjádřit pouze zákazníci, kteří je vlastní.
Milan 24. 8. 2021
Čip mi parádně zrychlil elektrokolo. Teď už nemusím jet jen do 25km/h a pak brzda. Max spokojenost.
  • Možnost přepínání bez omezovače s čipem, anebo původní stav. Montáž zdarma.
  • Žádné.
René 13. 7. 2021
Splňuje zhruba má očekávání.
  • Čip jsem si zakupil proto, protože jsem chtěl ať mi kolo jede rychle při projíždění křižovatkami atp. Další důvod byl ten, že při jízdě po rovině při dosažení rychlosti 25 km/hod. se motor vypíná a kolo jede tzv. trhaně. Je škoda, že kola podle legislativy nejdou nastavit pro provoz v ČR na rychlost 30 km/hod. Mám za to, že to není nijak nebezpečná rychlost, která by z kola dělala motorku. Chápu však, že ne každý musí se mnou souhlasit.
  • Při zapnutí pochopitelně větší spotřeba, proto zapínám minimálně. Jinak se mi po instalaci servisním technikem po první jízdě pokazila elektronika - poškozené čidlo. To však nemuselo s instalací čipu souviset.
Miloslav 13. 7. 2021
Super
  • Dobrý
  • Nevidím během jízdy zda je zapnutý.
Načíst další recenze

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací