Cykloasistence

3. 3. 2021

CYKLOASISTENCE

Pomoc v případě nehody, defektu a odcizení.

Exkluzivní služba Cykloasistence pro zákazníky Mountfieldu. Jde o rychlou pomoc v případě nehody, defektu, vybité baterie nebo dokonce odcizení elektrokola.

O cyklo asistenci

Cyklo Asistence je nová služba pro cyklisty, kteří chtějí mít jistotu, že jejich vyjížďku nic nezabrzdí. Porucha kola nebo karambol občas potká i toho nejlepšího cyklistu. A protože s nepojízdným kolem to moc "nejede", přijedeme na pomoc my, Allianz Assistance.
 


 

OPRAVA

drobného defektu na místě

TRANSPORT

z místa nehody / poruchy

PROPLACENÍ

nákladů za náhradní kolo

Jak to funguje?

  • Když se vyskytne problém, stačí zavolat na bezplatnou nonstop linku +420 283 002 828.
  • Máte defekt, nehodu? Zavolejte a mechanik asistenční služby drobný defekt na místě opraví (limit pro bezplatnou opravu je 2 000 Kč). Když je závada většího rozsahu a nejde vyřešit na místě, odveze Vás i s elektrokolem do 50 km ZDARMA (transport je možný ze silnice min. 3. třídy).
  • Baterie se během jízdy vybije? V rámci asistence máte zajištěn odvoz (i s elektrokolem) na libovolné místo v okruhu 50 km ZDARMA.
  • Elektrokolo Vám bylo na výletě odcizeno? I v tomto případě platí odvoz ZDARMA do 50 km.
  • Proplacení půjčovného: když si v případě poruchy potřebujete zapůjčit v půjčovně náhradní elektrokolo, půjčovné až do výše 4 000 Kč Vám bude zpětně proplaceno. Poskytnutí až 3 zásahů ročně.
  • Platnost pojištění 12 měsíců (v rámci ČR + 50 km přesah za hranice státu).