Držák na mobilní telefon MTF

Kód: 4KOZ2152
0
0
0
329 Kč
Naši zákazníci, členové Věrnostního klubu, mohou využít fantastické Věrnostní ceny. Pro více informací navštivte nejbližší prodejnu.
Doporučená maloobchodní cena: 329 Kč

Držák pro cyklisty k upevnění smartphonu na řídítka.
Univerzální držák kompatibilní se všemi smartphony. Uchycení díky praktickému rychloupínacímu mechanismu s měkkým polstrováním pro ochranu povrchu telefonu.
 
Pouzdro na smartphone k připevnění na elektrokolo či klasické kolo díky praktickému držáku s rychloupínacím mechanismem. Máte-li rádi cyklistiku nebo cestování na motocyklu, zajisté oceníte držák na mobilní telefon MTF, zásluhou kterého budete mít mobilní zařízení vždy v bezpečí a po ruce i během jízdy. Držák je vybaven rychloupínacím systémem, který váš mobil pomocí postranních svislých kleští spolehlivě zafixuje na jakákoliv tubulární řídítka o průměru 16 - 30 mm. Držák je konstruovaný pro všechny mobilní telefony o šířce 59-98 mm a délce 124–158 mm. Nadšeni budete také ze snadného uchycení a vyjmutí mobilních zařízení - držák vám tak skvěle poslouží i při jízdách s větším množstvím přestávek. Tak na nic nečekejte a vybavte své kolo či motocykl praktickým držákem, díky němuž zůstanete v kontaktu s blízkými i během projížďky.

  • Nastavitelný sklon držáku
  • Montáž bez nutnosti nářadí
Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádnou recenzi.

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.