Gril Performance Core B3 cart

Kód: 2GRL2073
0
0
0
Počet hořáků
3
Výkon hořáků
7,91 kW
Plocha grilu
54,3 x 43,5 cm
Více
17 200 Kč
10 490 Kč
Koupit na splátky
Vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje.
Např. 1 049 Kč + 10 x 1 049 Kč
Essox kalkulačka piktogram SPOČÍTAT
Technické parametry
Počet hořáků 3
Výkon hořáků 7,91 kW
Plocha grilu [cm] 54,3 x 43,5
Značka Char-Broil
Typ grilu plynový
Rošt litinový
Materiál konstrukce z ušlechtilé oceli
Tru - Infrared ano
Teploměr ano
Možnost sklopení odkládacího stolku ne
Pojezdová kola ano, 2
Rozměry [cm] 119,3 x 57,3 x 115,3
Hmotnost [kg] 31,6
Hmotnost balení [kg] 45
Barva černá
Zapalování hořáků elektronické
Rozměr balení [cm] 75 x 60 x 83
Záruka 7 let
Katalogové číslo 2GRL2073
2GRL2073
Celé parametry

logo_Char-Broil.jpgPlynový gril Performance Core B3 Cart americké značky Char-Broil je splněným snem po kvalitním grilu se špičkovými výkony. Pro přípravu šťavnatého masa s křupavou kůrkou je vybaven unikátním systémem TRU-Infrared, jenž dosahuje skvělých výsledků díky využití infračerveného záření. Gril disponuje 3 hořáky z nerezové oceli, přičemž výkon každého z nich lze ovládat samostatně. Zárukou okamžitého zažehnutí jediným tlačítkem je praktické elektronické zapalování. Průběžnou teplotu uvnitř grilu budete mít stále pod kontrolou díky integrovanému teploměru na víku. Zadní mřížku nad hlavní grilovací plochou využijete snadno pro grilování v mírnějších teplotách nebo pro rozpékání pečiva. A konečně díky dvěma velkým kolečkům přemístíte gril rychle a bezpečně, kamkoliv budete potřebovat. 

Pro zprovoznění grilu je nutný plynový regulátor a baterie do zapalování (1 × AA), které nejsou součástí balení.


TRU-INFRARED SYSTÉM

Speciálně tvarovaná mřížka prudce zpomaluje proudění horkého vzduchu z hořáků. Infračervené teplo se pak rozšiřuje rovnoměrně na spodní straně roštu a sálá pomalu do jídla nad ním, nevysouší ho tedy. Drobné otvory navíc brání pronikání plamenů, takže se maso ani nepřipaluje. Mřížka dokonce zachytává odkapávající tuk. Ten se pak nedostane do plamenů, ale odpaří se v podobě kouře, který přidává masu ještě intenzivnější chuť a vůni.


MATERIÁL, NA KTERÝ SE SPOLEHNETE

Precizně zpracované hořáky z nerezové oceli rozpalují grilovací rošty v provedení z porcelánové smaltované oceli. Nechte rozehrát chutě, materiál je na Vaší straně! Oceníte i jeho snadné čištění.


DOSTATEK MÍSTA PRO MASO I VAŠE UMĚNÍ

Díky grilovací ploše o rozměrech 54,3 x 43,5 cm a zadní grilovací mřížce můžete pro hosty rozehrát barvitou show chutí a vůní.


SNADNÉ ZAPALOVÁNÍ, SKVĚLÉ OVLÁDÁNÍ

Elektronické zapalování je zárukou okamžitého zažehnutí hořáků stiskem jediného tlačítka. Jednotlivé hořáky pak mají oddělené ovládání výkonu, grilovací plochu si tak jednoduše rozvrhnete prostorově i teplotně podle potřeby.


INTEGROVANÝ TEPLOMĚR

Díky teploměru na víku budete mít průběžnou teplotu uvnitř stále pod kontrolou, a to doslova před očima. 


perf7.jpgA Z GRILU ROVNOU NA TALÍŘ!

Boční odkládací plocha pro nářadí, přísady nebo talíře je skvělým pomocníkem. Ruce budete mít díky ní stále volné pro manipulaci s masem i ovládání grilu.


ZNAČKA CHAR-BROIL

je číslem 1 v prodeji grilů v USA a patří mezi jejich nejzkušenější výrobce vůbec. Vyznačují se přesevším pevnou konstrukcí, precizním zpracováním a vysokou funkčností. Společnost Char-Broil je rovněž známa inovativním přístupem k novým technologiím, jako je například TRU-Infrared nebo Gas2Coal systém.


Výhody TRU-Infrared systému

Zobrazit celý popis

Příslušenství

Hodnocení zákazníků (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádnou recenzi.

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.