+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)
Vítejte v klubu Věrný přítel

Vítejte v klubu Věrný přítel

20. 12. 2021

Klub VĚRNÝ PŘÍTEL – pro všechny starostlivé páníčky

Pro všechny majitele psů a koček, kteří u nás pravidelně nakupují krmivo jsme vytvořili klub VĚRNÝ PŘÍTEL. Proč takový název? To je jednoduché. Všichni naši zákazníci se díky svým nákupům krmiva stávají naším věrným přítelem a zároveň představují věrného přítele pro svého čtyřnohého kamaráda.

A co členství v klubu přináší? Spoustu výhod:

Krmiva Starvita
  • Všichni členové klubu mají nárok na speciální ceny, takzvané Ceny Věrný přítel (C. V. P.), které jsou vzhledem k vysoké kvalitě krmiva bezkonkurenční a jsou vždy výrazně nižší než ceny, za které nakupují ostatní zákazníci. Díky členství v klubu mají zákazníci garanci nejvýhodnější možné ceny.
  • Ceny Věrný přítel platí na všech více než 130 druhů krmiva!
  • Členové klubu jsou pravidelně informováni o novinkách v sortimentu (zhruba 1 × za 2 měsíce), a také dostávají zprávy a zajímavosti ze světa čtyřnohých miláčků.
  • Podle toho, co u nás členové klubu nakupují (pro psa nebo kočku, štěně či kotě, pro dospělého chlupáče apod.), dostávají pravidelně cenné a potřebné informace, které pomáhají zajišťovat pro jejich miláčky to nejlepší. A to jak v oblasti zdraví, zábavy, tréninku nebo pravidel zdravé výživy.
Věrný přítel - zákaznická karta

Jak nakupovat za Ceny Věrný přítel?

Jednoduše. Při nákupu v prodejně stačí jen předložit Zákaznickou kartu Mountfield a my rychle zjistíme, že u nás krmivo nakupujete a máte tak nárok na Ceny Věrný přítel. Při nákupu v e-shopu se jen přihlásíte pod svým přihlašovacím jménem, a v případě že své přihlašovací údaje ještě nemáte, stačí se jednoduše registrovat ZDE.

Kartu máte, ale nemůžete ji najít?

O výhody nepřijdete. Na pokladně si rychle zjistíme, že jste náš zákazník a na počkání vystavíme kartu novou.

Zákaznickou kartu ještě nemáte? Nevadí!

Hned při prvním nákupu Vám ji u pokladny kterékoli prodejny vystavíme.

Věříme, že Vám členství v tomto klubu přijde vhod. A především pak Vašim čtyřnohým kamarádům. Je to naše vřelé poděkování za Vaši věrnost.